Jump to content
E-sigareti foorum

Kontsik

Tavakasutaja
 • Postitusi

  45
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Tere. Kas ma olen ainuke kellel selle foorumi lehed ei lae lahti? Nimelt pean ma mingi 5+ korda refreshima, et sellele midagi kuvatakse. Kasutan win10 ja firefox
 2. Ka nüüd paar päeve Subtanki kasutanud. Esmine asi on see, et tõesti lekib klaasi alumine serv. Teine asi on see et järsku hakkas ainult dry hitte tulema. Üle 15w minna ei saa. Hetkel unustasin varucoilid sõbra juurde, et uut ei saa proovida. Võtsin lahti kuid vatt põletada ei ole saanud. Niiet hetkel on kahtluse all Walci Nana cream, mis tundub väga paks olevat, (enne tegin BB-d mida kannatas ka 35w-ga teha). Homme panen uue coili ja BB sisse ja vaatan mis saab.
 3. Minu uued asjad siis : Subtank+E-Holly 35w
 4. Kui juba siis juba. Anyways, kui keegi hakkab 35w e-hollyt tellima siis andku teada - võtaks ka!
 5. Kas ja millal keegi eestis levitama hkkab? Oleks ka huvi
 6. Millist vedelikku(nic, vg/pg, maitse) mis setupi juures kasutate? Tegin igo-m sisse .5 dual coil ja walci 1.2% vedelikud tõmbavad esimese kõssiga põlved nõrgaks. Kas tuleks väiksema nic sisaldusega vedelik võtta või peaks kohe suurema takistusega coili keerama? Sent from my HTC Sensation using Tapatalk
 7. Kontsik

  Russian 91%

  No ma keeran top capi paar pööret, nii et hakkab keermesse, pööran ümber ja siis keeran täitsa kinni. Kuid eks ma proovin kohe siis täitsa kinni keerata, kuigi siis peaks ta survega juba vedelikku kambrisse lükkama. Eks annan teada kui ära proovin, hetkel mingi 3,5ml vedelikku sees - tuleb see ära tossutada.
 8. Kontsik

  Russian 91%

  No ma tegin mingi 2 nädalat edukalt selle õpetuse järgi: https://www.youtube.com/watch?v=hYCKVzAfcz0 aga nüüd järsku hakkab iga kord lekkima. hetkel pesin kõik puhtaks ja täitsin alt - 0 leket. Kuid ei viitsi seda kruvikat koguaeg kaasas kanda
 9. Kontsik

  Russian 91%

  Spezzi käest ostetud kloon. Harjutasin algusest peale ülevalt täitmist ja toimis edukalt. Kui nüüd viimase 5 korra ajal on iga kord tagurpidi pööramise ajal rämedalt vedelikku hakanud välja voolama top capist. Ei saagi aru kas tuleb põlemiskojast või tihendi vahelt. Ning vaikselt lekib ka top capi ja ülemise metall rõnga vahelt, kuigi tihend seal olemas. Oskab keegi midagi kommenteerida? Sent from my HTC Sensation using Tapatalk
 10. Kontsik

  eXpromizer

  Tundub huvitav, kuid 23mm On keegi tellimise peale ka mõelnud?
 11. Mõtlesingi neid kruvikesi top ja bot capides ja toru pikkustes. Videotes vaatasin, et sinna annab igat sorti akusid sisse toppida nii kickiga kui ilma.
 12. Terv. Pole viitsinud tervet seda teemat läbi lugeda - ehk ei tea kas on selline asi juba läbi käinud aga.. Kas poleks lihtsam orienteeruda foorumis, kui lüüa lahti teema "Akud". Hetkel on selle all nii akud ise, kui modid ja meh modid. Leian, et oleks palju parem kui Akude all oleks jutt ainult akudest, Mod-ide(APV või mida iganes) all siis erinevad personaalsed aurustajad(vamod, provarid ja svd-d) ja siis eraldi veel meh mod-id. Väike mõte lihtsalt. Jõudu!
 13. Kas sellel kloonil siis on ka kõik need reguleerimisvõimalused mis originaalil?
 14. Kontsik

  VAMO

  Eks ma järgmine nädal tööjuures natuke tuunin seda vist. Esiteks teen augu top gap-i nagu SVD-l, siis saab selle vastu clearot keerata ning pole enam seda nõmedat vahet ja õhk tuleb ka läbi.
 15. Kontsik

  VAMO

  Ning nagu ma aru sain siis, kõik kellel on KSD1.3 või suurem peaks saama RMS ja MEAN vahel vahetada. Parandage kui eksin. Ning mu esimene reaktsioon Vamo karpi avades: "Niii väike!!!" Ma enne ainult piltidelt ja videodest näinud, kuid ma ei tea kas siis inimestel käed väiksesed või mis, aga ma arvasin, et need MOD-id ikka mingi telekapuldi suurused Ja viltu on ta ka, ehk see osa kus on nupud ning see kuhu käib 18350. Veits närib hetkel, isegi kui ei vaata selle poole Kuid nagu ma aru saan, siis pole ma ainuke kellel viltune Vamo on.
×
×
 • Create New...