Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Siim1989

Tavakasutaja
 • Postitusi

  169
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Siim1989

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 04.01.1989

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tallinn/Mustamäe
 1. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Vabandan kui kedagi segadusse ajasin. Minu mõte oli sama mis tripil alguses et panin 21.00 lõpuajaks ja vikat pakkus 21,00 siis arvestasin et tema võitis, sest minut kestab 59sek. Mu põhimõte oli lihtsalt asjadest lahti saada et need seisma ei jääks.
 2. Murjamite kodustamine

  Sain tuttava käest sellise särgi pagulaste vastu. Kui kellegil soovi siis võin küsida et kas tal veel neid veel. Värvivalik oli ka tal. Autokleebiseid klaasile saab ka
 3. Õpetus: Hbbtv vaatamine arvutis

  Jep ma tean ma olen klient. Kas selle süsteemiga ei pea siis olema kient kui paned appi arvutis tööle? Minuarust peab olema androidi app ka regatus starboxi andmetega.
 4. Õpetus: Hbbtv vaatamine arvutis

  napoleon, on 03 Sept 2015 - 01:25, kirjutas: Pole ju vaja androidi appi arvutis. Starmanil ju lehekülg kus saab vaadata. https://tve.starman.ee/
 5. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Tänane valgehobusemäe rattamaratoni tutvustus sõit läks küll metsa. Ketilukk andis otsad ja kadus ära. Nüüd saab autos ootada millal vend lõpetab.
 6. Minuarust seal viimsis aind poed ongi, iga ringtee ja ristmiku juures.
 7. Küsimused, mis kripeldavad

  Uurin asja Olen talle seda juba seletanud aga tema vana inimene tahab ikka stiilne välja näha. Sa veel muidu teed sealt tellimusi ?
 8. Küsimused, mis kripeldavad

  Nii väike küsimus, kus kohas eestis saab osta sarnast E-PIIPU ? http://www.epiip.ee/et/e-piip/79-e-piip.html Töökaaslane soovib saada endale ja tahtis osta kusagilt lasnamäelt seda, arvatavasti sky värgendus. Kuna marcil vist otsas need siis oleks hea teada kus neid veel müüakse.
 9. Smok XPro M80 Plus

  Uued ilma TC-ita ?
 10. Võin õelda et söögid on neil seal väga head
 11. Smok XPro M80 Plus

  Aparaat läks õnneks garantii alla spezzi kätte. Jep kõigega viskas shorted ette. Vastu pidas vist mingi poolteist kuud kui ma ei eksi.
 12. Smok XPro M80 Plus

  Ei pidanud see aparaat vastu kahjuks hakkas shorted ette viskama. Aku oli hea sellepoolest kahju. Esimene parti pidigi vigane olema, uuemad pidavat täiustatud kiibiga olema. Nüüd sai muretsetud Vaporshark rDNA loodame et kestab.
 13. Küsimused, mis kripeldavad

  Jep seda arvasin ise ka Tööjuures kaaslase omaga katsetasin ei võtnud .5ohmust omaks. Ja aku oleks ka arvatavasti nõrgaks jäänud kuna kusagilt lugesin et umbes 2A ligi see pulgake.
 14. Küsimused, mis kripeldavad

  Uurisin küll ja otsisin aga sooviks teada mis on Spinner 2 miinimum ohmi limiit mis ta toetab ?
 15. Last Chance - Take the Vape Survey & Win $500

  Tehtud. Aega ei vaadanud sest vahepeal pidi lastega tegelema
×