Jump to content
E-sigareti foorum

emziou

Tavakasutaja
 • Postitusi

  49
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About emziou

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 01.10.1989

Kasutajast

 • Asukoht:
  Tallinn,Kristiine
 1. emziou

  Tank'id

  Krt tegin ka kehva esimese immutamise vist:D Krdi kehva maitsega oli algul. Nüüd mõtlesin, et ujutan korralikult üle. Läks paremaks aga eks paistab kas jääb ka nii. Algul panin küll ülevalt veits mahla peale aga ilmselt vähe. Nüüd panin nii,et alt jooksis nagu mahlakask. Edit: Ei krt ikka ei saa töölooma sellest enam vist . Rõve maitse juures, senikaua kuni riie seest yleujutatud on siis maitse hea , aga iseseivalt üles nagu ei tõmba . Ehk siis las seisab, ehk aeg teeb head
 2. Did i win? Did I ? Ilmselt mitte
 3. Nii kuna ei oska kuskile mujale kirjutada siis siia saab se postitstud. Küsimus siis selles, et miks tuleb vahepeal tõmmates konkreetne tuhatoosi maitse. Hetk tagasi just oli sama keiss ja siis keerasin watid 9 peale popsutasin veits ja mingihetk kadus jalle se maitse ja sai meelepärasema wati peale tagasi sätitud. Millest se tuhatoosi maitse tuleb ma ei saa aru. coili pesu aitab ka selle maitse vastu aga nüüd aitas ka kõrgema watiga popsutamisest. Toimunud se siis erinevate vedelikega . Ehk tuleb miski reaalne seletetus asjale ja kuidas sellest koledast maktsest eemale hoida või on teistel sama asja juhtunud.
 4. Ma olen selle kiletamise peale ise ka mõelnud, carbon kile seisab sahtlis niisama. Mingi hetk panen fööni sooja ja kiletan ära. vaatan mis välja tuleb.
 5. Ei kujuta mida seal 9 korda mõõta aga jah
 6. Tõin ka just spezzi käest endale selle jumpstüki. Krt juba olen rahul ja ainult 10 minti pahvinud Tossu kogus mt3-ga võrreldes öö ja päev . Muidugi võib olla ka red bulli vedelikust. Teisi vedelikke pole veel proovinud. Õhukoguse ülevõib ainult nuriseda aga hetkel veel ei häri aga ilmselt puurin augud üle mingihetk. MT3-el tuleb ikka kordades paremini õhk peale .
 7. Mul on suht samaks jäänud, vähemalt arvan nii
 8. Ma siin teen keskmiselt 400 matsu esigariga(nadala jagu tiritud) ja keskmiseks analoogist saadavad puffid 12. Seega praegu tuleks nö. 33 analoogi päevas mis on varasemast topelt rohkem Aga se on normaalne sest välja ei pea enam jalutama, et analoogi tirida. Ja esigar on koguaeg käe ulatuses, millal aga isu siis paar matsu jälle tõmmatud. edit: Saan nüüd ilusti õhtul magama jääda, küsimus sai kiire vastuse. Aga eks ma arvutan uuesti jälle mingi nädala pärast ja siis vaatab kas on muutunud. Seniks aga ootan teisi vastuseid. Huvi on suur
 9. Se oleneb inimesest, aga kui mitu inimest annab mingi numbri siis saaks keskmise võtta
 10. Heips, keegi patustaja vōiks lugeda mitu pahvi saab tavasuitsust tōmmata, mul tekkis küsimus,et kui palju nö. suitsu ma teen päevas. Enamustel on puff counteritega esigarid ja oleks huvitav võrdlus minujaoks. Kas se tōmbamis kogus on võrreldav minu tavapärase suitsetamisega voi tirin e sigarit rohkem. Tuli küll keeruline aga ehk keegi mõistab Kui jumalad arvavad, et teema ei ole vajalik siis delete
 11. Se on hea nipp vedeliku raiskamiseks. Tekib küsimus kas kōikide anumatega nii vōi tuimalt lased koguaeg pool välja voolata? Küsin kuna ütlesid, et "alati"
 12. Piip on ikka fancy asi, peaks endalegi ostma kunagi
 13. emziou

  eVic "mini"

  Kas koduste vahenditega saab saab ka kuidagi seda mōōta?
 14. Ma vōin ka eksida kogusega, paak peaks olema 2.4ml ja täitsa täis pole pannud. Päevas läheb alla 2ml kuna saan hetkel veel paagiga eelmise päeva ōhtust kuni järgmise päeva ōhtuni hakkama. Aga ega päevad pole vennad ja eks edaspidi need kogused kindlasti ka muutuvad.
×
×
 • Create New...