Jump to content
E-sigareti foorum

emziou

Tavakasutaja
 • Postitusi

  49
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by emziou

 1. emziou

  Tank'id

  Krt tegin ka kehva esimese immutamise vist:D Krdi kehva maitsega oli algul. Nüüd mõtlesin, et ujutan korralikult üle. Läks paremaks aga eks paistab kas jääb ka nii. Algul panin küll ülevalt veits mahla peale aga ilmselt vähe. Nüüd panin nii,et alt jooksis nagu mahlakask. Edit: Ei krt ikka ei saa töölooma sellest enam vist . Rõve maitse juures, senikaua kuni riie seest yleujutatud on siis maitse hea , aga iseseivalt üles nagu ei tõmba . Ehk siis las seisab, ehk aeg teeb head
 2. Did i win? Did I ? Ilmselt mitte
 3. Nii kuna ei oska kuskile mujale kirjutada siis siia saab se postitstud. Küsimus siis selles, et miks tuleb vahepeal tõmmates konkreetne tuhatoosi maitse. Hetk tagasi just oli sama keiss ja siis keerasin watid 9 peale popsutasin veits ja mingihetk kadus jalle se maitse ja sai meelepärasema wati peale tagasi sätitud. Millest se tuhatoosi maitse tuleb ma ei saa aru. coili pesu aitab ka selle maitse vastu aga nüüd aitas ka kõrgema watiga popsutamisest. Toimunud se siis erinevate vedelikega . Ehk tuleb miski reaalne seletetus asjale ja kuidas sellest koledast maktsest eemale hoida või on teistel sama asja juhtunud.
 4. Ma olen selle kiletamise peale ise ka mõelnud, carbon kile seisab sahtlis niisama. Mingi hetk panen fööni sooja ja kiletan ära. vaatan mis välja tuleb.
 5. Ei kujuta mida seal 9 korda mõõta aga jah
 6. Tõin ka just spezzi käest endale selle jumpstüki. Krt juba olen rahul ja ainult 10 minti pahvinud Tossu kogus mt3-ga võrreldes öö ja päev . Muidugi võib olla ka red bulli vedelikust. Teisi vedelikke pole veel proovinud. Õhukoguse ülevõib ainult nuriseda aga hetkel veel ei häri aga ilmselt puurin augud üle mingihetk. MT3-el tuleb ikka kordades paremini õhk peale .
 7. Mul on suht samaks jäänud, vähemalt arvan nii
 8. Ma siin teen keskmiselt 400 matsu esigariga(nadala jagu tiritud) ja keskmiseks analoogist saadavad puffid 12. Seega praegu tuleks nö. 33 analoogi päevas mis on varasemast topelt rohkem Aga se on normaalne sest välja ei pea enam jalutama, et analoogi tirida. Ja esigar on koguaeg käe ulatuses, millal aga isu siis paar matsu jälle tõmmatud. edit: Saan nüüd ilusti õhtul magama jääda, küsimus sai kiire vastuse. Aga eks ma arvutan uuesti jälle mingi nädala pärast ja siis vaatab kas on muutunud. Seniks aga ootan teisi vastuseid. Huvi on suur
 9. Se oleneb inimesest, aga kui mitu inimest annab mingi numbri siis saaks keskmise võtta
 10. Heips, keegi patustaja vōiks lugeda mitu pahvi saab tavasuitsust tōmmata, mul tekkis küsimus,et kui palju nö. suitsu ma teen päevas. Enamustel on puff counteritega esigarid ja oleks huvitav võrdlus minujaoks. Kas se tōmbamis kogus on võrreldav minu tavapärase suitsetamisega voi tirin e sigarit rohkem. Tuli küll keeruline aga ehk keegi mõistab Kui jumalad arvavad, et teema ei ole vajalik siis delete
 11. Se on hea nipp vedeliku raiskamiseks. Tekib küsimus kas kōikide anumatega nii vōi tuimalt lased koguaeg pool välja voolata? Küsin kuna ütlesid, et "alati"
 12. Piip on ikka fancy asi, peaks endalegi ostma kunagi
 13. emziou

  eVic "mini"

  Kas koduste vahenditega saab saab ka kuidagi seda mōōta?
 14. Ma vōin ka eksida kogusega, paak peaks olema 2.4ml ja täitsa täis pole pannud. Päevas läheb alla 2ml kuna saan hetkel veel paagiga eelmise päeva ōhtust kuni järgmise päeva ōhtuni hakkama. Aga ega päevad pole vennad ja eks edaspidi need kogused kindlasti ka muutuvad.
 15. Tahtsin clearot maha keerata aga coil jäi evici kylge istuma ilusti ja nii kogu topsi täis kirsi mahla mulle pükstepeale sai Sain oma ōppetunni
 16. Challenge accepted (idiot as i am) https://www.dropbox.com/s/n2c15y33qbi32 ... 221603.mp4 Esimene on kui tōmbasin alla ja teine ilma alla tōmbamiseta. Ja muidugi lasin rahulikumalt tossu välja, üldiselt tōmbangi rahulikumalt.(seega tundub minujaoks tossu kogus piisav.)
 17. https://www.dropbox.com/s/1eqmanqjcy4zx ... .46.24.jpg Ehk siis main shit ja kaks lƤbukaarikut millest ple kahju ilma jƤƤda kui linnapeal peaks kaduma vŨi katki minema. Kuigi Ć¼he on juba naine Ƥra omastanud vaikselt ja Ć¼tles kindla sŨnaga,et enam suitsu ei tee ja tossame koos neid vigureid hoopis. Kui nii jƤtkub siis on win-win ja kumbki meist ei suitseta.
 18. Tossu sul üldse tuleb sealt või? Krdi kahju, et siin kuidagi tossu võrdlust ei saa teha. Tossu tuleb piisavalt minujaoks, mitte kyll nii palju nagu vessarist. Aga hetkel endajaoks parajalt ja ei pea vajalikuks kogust suurendada. Hetkel sobib.
 19. no see on juba reaalsem, oleneb muidugi jälle coilist, madalama oomiga saad vähem suurema oomiga rohkem. Aga kas see siis tähendab, et a la 500 puffi läheb 2ml peale? Umbes nii jah. Kas se on palju vōi vähe? pill ainult reedest olnud ja proovin erinevaid settinguid.
 20. No mul evic naitab et saan alla 300 puffida tais akuga, reaalselt vahem sest panen varem laadima ja vahetan aku.
 21. 1.8 coil ja ma muidugi ei tea kas oosel tarbib palju se jumpstykk voolu niisama seistes. Voi on akud kehvad voi sissetöötamata.
 22. Ma panin eile ōhtul MT3 peaaegu täis ja tundub, et täna ōhtul saab otsa. Suitsu tegin pea paki päevas(15-18), muidugi joogisena rohkem. Ehk siis kuskil 2ml laheb hetkel ja 2x900mah akut
 23. Eile sai linnapeal tuuseldamas käidud ja polnud tahtmist ka suitsu ette panna. Tinydeali 15 eurine komplekt on täpselt paras joomingule kaasa tirida ja pole kahju ka kui katki läheb või ära kaob. Ja krt täitsa tore on kui suitsu ei kimu, vaid e sigaretti tirid. Nüüd peaks sporti ka veel tegema hakkama sest se ainuke sport trepist alla suitsule on ära kadunud
 24. Seda ei ole nii palju,et edasi müüa. Ja samas mis minujaoks pole sobiv võib kellegi teise jaoks olla puhas kuld
×
×
 • Create New...