Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

MTN

Tavakasutaja
 • Postitusi

  44
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About MTN

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tallinn
 1. No kui Watt on sama, siis madalama voldi juures jällegi suurem amper
 2. DIY laetav Box mod.

  See näitab seda kas lüliti on vabas (vajutamata) asendis nii, et vooluring on ühendatud või mitte. Kuna antud juhul on vaja, et vooluring oleks vajutades ühendatud, on vaja OFF-ON lülitit. Ehk siis tegelikult õige kirjapilt oleks OFF-(ON). Sulud näitavad, et lüliti ei fikseeru sellesse asendisse ehk on momentaanne (momentary).
 3. DIY laetav Box mod.

  Farnellis olid teatud (vb kõik) Hammondi karbid palju odavamad kui Elfas kui ma suvel tellisin, tõenäoliselt siiamaani. Tasub uurida. Elfas muidu saab tellida elektroonikapoodi, kust kättesaamine on tasuta (Tallinnas seal Tehnika tänava kandis, endine Tevalo), Farnellis on ainult kuller vist. Aga mega kiire ja suht soodne.
 4. Eleaf iStick eesti keelne esmane ülevaade

  "Milliamper tundi". "Tunnis" viitaks jagamistehtele.
 5. Joyetech delta - muljed

  Miks delta 16 ja 19 vahel nii suur ning 19 ja 23 vahel nii väike hinnavahe on?
 6. Papsi DNA20 Box Mod

  Ma kasutasin ise ka seda StealthVape konnektorit ja tagantjärele suht mitte rahul. Pmst on küll reguleeritav aga ainult käsitsi ja pärast kui karbis asi, siis suht võimatu midagi timmida. Ise võtaks nüüd iga kell selle FatDaddy oma
 7. Eleaf iStick

  Kas keegi juba lahti pole kiskunud? Kangesti huvitab et mis 1X650 aku see seal paari kuuskandi kaugusel võiks olla ja kuivõrd jäigasti ta sinna sisse on keevitatud...
 8. Taifun kärssab

  Kahe otsaga asi ju - kas on mingi temperatuuri kohta liiga vähe vedelikku või mingi vedelikukoguse jaoks liiga kõrge temperatuur
 9. Arutlus ettevõtluse teemal

  Kes ja kuidas samas kontrollib, kas eesmärgiks on tulu saamine?
 10. Akutasku on lausa hädavajalik!
 11. Feilid

  Mul on korduvalt juhtunud sarnane asi aga selle kurioosse erinevusega, et top cap on lihtsalt puhtalt selle paagi keerme seest välja lupsanud kui piip maha kukub vms. Pärast kruvisin aga otsa tagasi ja kogu muusika. Mingi loll tolerantside kokkusattuvus vist.
 12. Smoktech Provec (BEC) / BEC Pro Mod

  On ikka ergonoomiline vibraator üllitatud!
 13. Vamo V6 (20w)

  Mida perset tehakse 3W juures? Objektiivselt võttes ei tule sealt ju mitte mingit nähtavat ega tuntavat auru.
 14. Gizmodo artikkel

  http://gizmodo.com/why-e-cigarettes-might-not-be-as-safe-as-you-think-1589485508
 15. SX350 kompakt-box

  Sisemuse pilt jäigi ennist panemata: Päästiku ja USB-kaardi juhtmed tuli akuhoidiku alt vedada, aga muidu mahtus suht kenasti ära. Kindlasti oleks optimaalsemate juhtmepikkuste korral see parempoolne krempel ka ilusam ja lihtsamini paigutatav tulnud. Edasine töö on magnetitega kaas.
×