Jump to content
E-sigareti foorum

kalajala

Tavakasutaja
 • Postitusi

  251
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by kalajala

 1. Tehasecoiliga Nautilus 2 ja ise tegijale ka siren 2 (smoki.me viimati müüs neid Eestis). Seadmeks Primo Mini või Pico.
 2. Mul ka 2 picot, üks aasta ja teine 6 kuud ja toimivad siiani ilusti. Üleni mustal ainult koorub värv.
 3. Nõus Walc Ja ei ütle ka, et DNA halb oleks, DNA 75 on endalgi mõttes olnud.
 4. Istick pico, pole küll 2 akut, aga karbiga kaasas kanda lisa pole keeruline. DNA40 seadet olen ka omanud ja Pico minu arvates küll kuidagi alla ei jää. Youtubes soovitaks pbusardo kanalit, sealt leiab ikka kriitikat ka minuarust.
 5. Uus mänguasi saabus lõpuks Pico otsa keeramiseks peab küll aku korgi eelnevalt eemaldama, aga pole hullu
 6. Mul ühel uus soft peal paar päeva ja kõik toimib siiani ka ss traadiga lukustus.
 7. Ise soovitaks istick picot, mõnus pisike ja 100w küll välja ei anna anna kuni 75w küll ja sellest peaks maa ja ilm olema. Akut lihtne vahetada. Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 8. M2L jaoks veidi madal takistus vast kui kanthaliga tegu. Kanthali puhul soovitaks 1+ ohm coili selles seadmes ja alusta 10w pealt ja liigu üles kuniks rahul.
 9. Esmamuljed on positiivsed, sarnane cuboidile kasutuskogemuselt mille pico välja vahetab. Meenutab vana head iSticki. Mõnus tagasiside fire nupul ja käes istub väga hästi, pöial toetub aku korgile.
 10. 2l võtad siis 60€ liiter seal ja alates 200€ tasuta saatmine.
 11. Mul tuli veidi üle nädala kokku, aga tellisin just enne suurt reedet kah.
 12. Tõmba win phonele tapatalk, testisin seda w10 phone peal ja toimis ilusti.
 13. Selle artikli kohaselt on Läti selle juba rakendanud, aga kiire google otsige andis mitu Läti e-poodi kus saab oste sooritada. Seega mulle tundub, et jutt käib ikka tubakast ja nendega seonduvate toodete kohta nagu piibud jms? E'd ei ole ju tubakatooteks kvalifitseeritud...EDIT: pidasin silmas seda err uudist.
 14. Traadi lõikamiseks on vanad küünetangid väga head.
 15. Ma laisk ja ei viitsi pealmist kihti maha kakkuda, keeran hoopis pealmised küljed omavahel kokku nii et pealmised kihid jäävad vati riba sisse, toimib siiani hästi.
 16. Testitud mõnda aega tagasi ja toimib
 17. Varustus vahepeal muutunud/täiendatud
 18. Kui see on näiteks ego one mega siis selle ti coil ongi 0.4 Delta 2 ti coil on lausa 0.5
 19. Mul ka ainult head kogemused siiani, kasutanud ainult titaaniumiga. Menüü süsteem võiks parem olla (kui valikut paari sekundiga ei tee siis viskab menüüst välja). Temperatuuri kontroll töötab minuarust 5+
 20. Anna siis teada kuidas meeldivad need käärid
 21. Endal need ja väga rahul: https://m.fasttech.com/p/1596104
 22. Sinine on nikkel ja punane titaanium. Vaheta nikli peale ja alusta 30w ning 180c ning liigu kraadidega ülesse kui väheks jääb. EDIT: e-smoker jõudis ette
×
×
 • Create New...