Jump to content
E-sigareti foorum

hubi

Tavakasutaja
 • Postitusi

  49
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by hubi

 1. Pea hakkab ringi käima vingugaasist ja tossust mitte nikotiinist. Nikotiinist võid mõnusa peavalu saada.
 2. Käisin ka 80ndatel rahvamalevas, aga tänaval me ei töllerdanud - istusime kuskil kõrtsis. Selle-eest saime 3 puhkusepäeva juurde.
 3. ei viitsi sellist iba enam lugeda, aga pealkiri tuletab meelde aegu kui öeldi: "Täna mängib saksofoni - homme reedab kodumaa!" (Nõukogude Liidus oli saksofon ebasoovitav muusikariist).
 4. http://arileht.delfi.ee/news/uudised/e- ... d=66886151 Minu arvates poleks toodete reklaamimine tähtis - tähtsam on avalikus kohas aurutamise lubamine (muidugi mõned piirangud võiks olla, aga mitte nii ranged kui suitsetamisel).
 5. Rõivas kobises tõesti sellist juttu mida on sadu kordi kuuldud, näiteks - alaealised tõmbavad e-sigaretti - wtf, sellega, et alaealised tubakasigaretti tõmbavad või huuletubakat tarvitavad nad ei näe või on juba ära harjunud selle vaatepildiga. Alles ütles Rõivase teinepool Luisa, et ta tahab palju lapsi (vist oli viiest lapsest jutt) - minu isiklik arvamus on, et Taavi võiks hakata kodus tõsise tööga tegelema ja jätku ministriamet mõnele targemale mehele.
 6. ei, poolt hääletajad olid ikka sellise direktiiviga nõus nagu vastuvõeti(mitte meditsiinilne) - vist. Tarandi-poiss tahtis meile s.tta keerata.
 7. Plaastrid ja nätsud on ravimid. Nad ju väidavad, et e-vedelik on ka ravim! Selles nende mögas on väga palju vasturääkivusi. -- 26 Sept 2013 10:45 -- Selleks nad idiootlikke seadusi väljamõtlevadki, et rahvast jooma ajada.
 8. "E-sigaret põhjustab luude hõrenemist." "Täna tarvitad e-suitsu, homme reedad kodumaa!"
 9. hubi

  Eesti Post - Omniva

  Minul lõppes pikaajaline kirjavahetus Eesti Postiga teemal "Tracking näitab, et adressaat kättesaamatu" sellise tulemusega - lõik EP kirjast: "Kuna süsteem registreerib kõik saabunud tähtmaksikirjad kandesse, siis kajastub see ka kodulehe otsingusüsteemis, ehkki reaalselt sel päeval Teie saadetised kandes ei olnud. Otsingusüsteemis puudub võimalus märkida tegelik põhjus saadetise mitte kättetoimetamise kohta. Antud probleem on edastatud süsteemi arendajatele ning tehniliste lahenduste täiustamistega tegeletakse pidevalt." Ja nii ongi ja vist jääbki. Pole siis ime kui siin keegi kirjutas - vist "jeesus" - kuidas Rakveres oli mingi kell pakk antud kulleri kätte ning 10 minutit hiljem "käis" kuller tema ukse taga. Põhjus miks pakke kojukandesse ei anta on see, et postiljonid ei jõua füüsiliselt - muidugi ei jõua kui nad peavad lollakaid reklaame tonnide viisi tassima! Eesti post võiks oma prioriteedid paika panna.
 10. kas nova ja mini nova coilid on samasugused?
 11. me oleme samast kategooriast - ma olen 48 ja nüüd suvel oleks saanud 30 aastat suitsetaja staaži
 12. hubi

  Eesti Post - Omniva

  jah, nad tõidki mulle allkirja vastu, aga mind "polnud kodus". ja ega nad teist korda enam ei tule tooma, siis lähed juba ise järgi. see on neil lihtsalt olematu teenus selleks, et firmajuhid saaksid rinna ette ajada ja uhkustada - vaat` kus on meil teenindus.
 13. hubi

  Eesti Post - Omniva

  no nii, nüüd siis eesti postiga suheldud ja jäi nii, et koju mulle pakke ei tooda(nagu oleks kunagi toodud ) vaid pannakse kohe postkasti pakiteade või vaatan trackingust. aga nagu siin foorumiski näha on paljud hädas selle olematu kojutoomise teenusega.
 14. mul oli samasugune juhus nagu saurix`il. ütlesin veel politseinikule, et tõmbasin just, ei tea kas nüüd näitab ka midagi? ta ütles: "vaatame". vaatasime - ei näidanud midagi
 15. tavalisel suitsul on nüüd tõesti mingi hallitanud maitse juures - ei tea miks? ja seda olenemata margist - olen nädalas 1-2 tükki teinud( et oskused rooste ei läheks ), aga sel nädalal unustasin ära. kui keegi teine suitsetab siis see hais ei häiri eriti - igatahes mitte rohkem kui varem.
 16. mul on ego-t 900 - panin 1,8 oomise coili ja annab natuke kärsa mekki. nagu ma aru saan pole nii väike takistus sellele akule kasulik?
 17. hubi

  Eesti Post - Omniva

  no mul oli kahe pakiga samamoodi - istusin kodus ja jälgisin trackingut - järsku oli kiri "väljastamise katse nurjus" vms. ma juba mõtlesin, et käisin korraks teises dimensioonis, sest sel ajal millal seda "väljastati" olin ma kodus. kui samal päeval postkontorisse läksin siis see mammi seal pomises midagi, et järgmine kord tule siis järgi kui nad teate koju saadavad - no siis ma ütlesin omaarvamuse nende pakkide kojutoomisest. nad lihtsalt ei viitsi pakke kaasas kanda. PS eile(22.05) nägin trackingust, et üleeile oli mulle pakk koju "toodud" aga mind polnud kodus. vot olin ikka küll! saatsin eesti postile kirja, et aitab lolli mängimisest - andku postiljonile kohe pakikutse kätte kui nad pakki koju tuua ei viitsi. nüüd ootan neil vastust - ei tea kas tulebki.
 18. Hangsen Apple + Hangsen Cigar -(paneks kohe kaks miinust) Inawera Surprise + Feellife Tutti-Frutti ja LM 0 (maitse hea, aga kraabivad kurku)
 19. Pole hullu - ma sain alles nüüd pihta. Aga pole midagi strohher - erinevus rikastab.
 20. Jah, seda sa teed tõesti. Ja oled mul ka hamba verele ajanud, aga ma pole Liquad veel saanud. Muidugi on tore kui inimesel on ka täitumatuid unistusi
 21. kas ma sain õigesti aru, et need on maitsed mitte vedelikud? neid pannakse maitsestamata vedeliku hulka? (flavors vs liquids)
 22. Seltskonna mõttes ja sellepärast ka, et üks ülemus leidis, et äkki lähevad tuletõrje alarmid käima või miskit... Ma ei viitsi vaielda, lihtsam jalutada veits ja kohvi ka võtta. siit küsimus - kas keegi on proovinud mida teeb suitsualarm? loogiliselt võttes ei tee vist midagi.
 23. Mõtlesin - kui paljud veel tubakat kasutavad ja millistes kogustes? Minul sai nüüd e-suitsu päevi 11 tükki täis ja selle aja jooksul olen tõmmanud 3 sigaretti lihtsalt huvi pärast. Mingit vajadust küll pole olnud - vahest käib korra mõte peast läbi, et vaja rõdule minna, aga siis tuleb meelde, et ega ikka ei ole vaja küll.
 24. ärge jamage jah - see on ikka üks jõle tugev mürk. ma olen vesipiibu tõmbamisest saanud mürgituse - ei olnud mõnus( tugev peavalu, süda paha).
×
×
 • Create New...