Jump to content
E-sigareti foorum

kotkas1000

Tavakasutaja
 • Postitusi

  61
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by kotkas1000

 1. Olin paar nädalat tagasi täselt sama otsuse ees. Eesmärk oli, et kannataks ka kaasas kanda teksade taskus ning liisk langes Smok Alienile. 220w max võimsus, hea väljanägemine, kaks akut, hea temp. control, kerge, tummine asi, ei nagise, firing nupp väga mugav, ekraan hästi loetav, kiire reageeringuga. Ügtegi miinust ei oskagi praegu veel välja tuua. Hästi otsida, siis saab 60€ poest tutika garantiiga aparaadi kätte. Soovitan soojalt!
 2. No ma olen aru saanud, et mahlakulu määrab tänapäevastes suure airflowga tankides pigem coil setup kui tank ise. Mõtlengi just, et kas on võimalik säilitada claptoni maitseomadused jäädes mahlakogustes mõistusepiiresse. Või clapton ongi oma suure pinna tõttu janune ning polegi midagi teha?
 3. Ostsin OBS Engine ja pean ütlema, et peale mõningast harjutamist seljatasin kõik uputamisprobleemid, mida vale wickimisega võib saavutada selle tanki puhul ja tegemist kindlasti parima riistapuuga, mida olen eales kasutanud. Mahla keedab 0,35ohm dual coil clapton build ning maitseelamus on üle prahi. Nama on asja juures see, et päevas kaob mahla ca 25-30ml. Ennem kasutasin griffinit ning seal oli elemendiks viimati harilik parallel build. Päevas läks 10-12ml mahla ja see kulu oli ok. Vaatamata sellele, et vaaritan mahlasid ise ja hind tuleb pmst väga odav, siis ikkagi on väike kripeldus, et ei tea, kui hästi või halvasti sellise koguse läbi ajamine tervisele mõjub. Tahaks nõu, kuidas saada kulu alla kaotamata maitseomadustes. Griffin ja parallel oli jkka jura võrreldes claptonig. Kas peaks tegema OBS sisse suurem takistusega clapton buidi? Vöi minna single coili peale üle? Hetkel kulub paagitäis (5,2ml) ainuüksi sisuliselt tööle sõites 20 minutiga. Selise kogusega võiks tegelt lõunani hakkama saada....
 4. Kas Alienil värv on seljas püsinud? Kasutad TC'd ka? Toimib veatult? On mingeid buge, mida võid välja tuua? Ma olen kolme relva vahel hetkel - pioneer4u ipv8, seigeli 213 ja Alien. Ipv8 võltsnahast rõvedus häirib (pidi koorjma hakkama kiirelt) , seigel valetab watte ning tc pidi aiateibaid panema. Alieni kandsin alguses maha, kuna netis võis päris koledaid pilte leida, kus värv maha tulnud. Nüüd kuulsin, et uued partiid pidid parandatud olema selles osas, nii et kisub ikka Alieni poole.
 5. Kunagisele pakk-päevas-mehele ei saa kunagi küllalt. Vanasti sai 12mg vedeliku tiritud ning vastik ei hakanud kunagi. Pidi ikka sundima ennast vapoka lauale panema. Pmst võin nonstop tõmmata, ilma, et pea ringi hakkaks käima vms. Ma saan oma suitsunälja rahuldatud küll ka 3mg vedelikuga, kuid kurgulaksust tunnen ikkagi puudust. On mõni reaalne lahendus sellele murele?
 6. Olen asunud samuti allapool kolima nikotiini sisalduse osas. Sellele kaasneb muidugi pidevalt kahanev throat hit. 3mg vedelik on paras supiaur, mida võibki imema jääda. Üks mahe kurgulaks lahendaks probleemi.Netis kirjutab, et lisada viina ning osad maitsed tekitavad kurgulaksu. Millised on teie kogemused? On mingeid mõtteid selles osas?
 7. Mis see tähendab, et rx ei toimi? Kuidas ta siis käitub? Edit: Ee, ok. Jõudsin juba googeldada. On probleeme tõesti, mida ma ei ileks eeldanud müügile paisatud tootest. No seda enam, olekski vaja teada, kas smoki omad on flawless seadmed ning sama näiteks ka seigeli ja pioneer4you kohta. Need praegu imponeerivad kõige rohkem.
 8. Mul olnud itaste sdv ja siis 3 hiinakat. flaski kloon, hana kloon ja mingi käkk veel. Softi pool on siiani kõigil hästi toiminud. Hanal isevi TC toimetas minu meelest täitsa hästi. Kuigi ma seda ei kasutanud igapäevaselt, kuid nii palju, kui proovisin lihtsalt huvi pärast, täitsa toimis. Küll aga on raud täielik saast olnud. Firing nupud esimesena kõigil esimesena järgi andnud. Siis 510 connectori keermed õhtale läinud jms. jama juhtunud. Värvi kulumisest ei viitsi rääkidagi. Ühesõnaga oleks vaja seadet, mis kestab kauem, kui 3 kuud. Ja ma ei ütleks, et 35w pluss seadmed eputamiseks on. Mul hetkel griffini sees double parallel coil 0,30 ohmi tiksub 45-50w vahel ja väga mõnus särisev külluslik soe veip tuleb masinast. Mõtlen, et kui veel madalamate takistustega mängima hakata, võiks kuni 100w täitsa vajalikuks osutuda. Üle selle vist tõesti kunagi rakendust ei leiaks. Mis smoki toodetest arvata? Piltidelt tundub kuidagi jube plastine käkk olema. Samas näevad head välja ja see alieni küljel olev suur "ukselink" tundub ka täitsa kasutajasõbralik olema. Youtube reviewdes kõik kiidavad tevani, kuid mulle tundub, et seal reeglina alati tutvustatavatest toodetest ainult hea sõnaga räägitakse. Conse tuuakse väga vähe välja tavaliselt. On kogemusi kellelgi? Pioneer4you ipv 8 läheb igatahes listi kirja mul. Tänan, walc.
 9. Kuna järjekordne hiinakas andis saba peale paari kuust kasutamist, siis olen uue modi otsinguil. Pole just suurimate kogemustega veipija ning päris lõpuni ühe eelistest teise ees aru ei saa ja valik meeletult kirju. Ootaks siit poolt soovitusi. Tingimused võiksid olla, vähemalt 100W, rohkem võib alati olla. Kahe 18650 akuga. Hind kuni 100€. TC on vist tänapäevasel kõigil juba olemas. Peab olema VASTUPIDAV. Ehk siis nupud-keermed kvaliteetsed kvaliteetsed. Kaal võiks jääda normaasuse piiridesse, et jope hõlmad päris vastu maad ei vajuks, kui taskusse panna. Silma on hakanud erinevad Smoki tooted. Alien, X-cube ultra, g-priv, h-priv, marshall jne. Spetse vaadates neil nagu väikeste võimsuse erinevuste suurt vahet ei olega? No ok, h-priv on touchscreen kuid see selleks. Põhifunktsioonid kõigil sarnased. Siis pioneer4you erinevad seadmed, IPV4s ja IPV3. Sigelei, joytechi erinevad seadmed jnejnejnejne Krt, no tõesti on meeletu valik ja ma ei suuda neil erilist vahet teha peale välimuse. Eeldan, et erinevad funktsioonid töötavad ikka kõigil kvaliteettootjatel ühte moodi? Väljastatavad watid vastavad tegelikusele ning TC toimetavad ühte moodi? Ehk siis jääbki üle ainult seadme välimus ning vastupidavus. välimus on maitse asi kuid vastupidavuse kohta oskate vast ikka head nõu anda. ahjaa, miks on see DNA kiip nii kuradi hea, et seda julmalt haibitakse ja hind on kaks korda kallim, kui teistel. MIDA ta teeb, mida teised ei tee? Erinevaid reviewsid oled vaadanud, kuid päris täpselt pole kohale jõundud. Jään ootele Tänan.
 10. Täiesti kindel. Täna katsetasin. Parallel coile veel. 10 tiiru ümber 1,7mm kruvika ja 0,32 ohmi olemas. Toimib suurepäraselt. 9 tiiruga takistus 0,27ohmi ja insta atomizer short. Hiinakas on hiinakas Pmst olen tünga saanud. A muidu suitsetan 30w seda ja mahla kulub kuradi palju keegi eestis kvaliteetbaase pakub? Sellise kuluga peab hakkama ise segama, muidu läheb kallimaks, kui analoogidega. Smoki.eu baas on hea?
 11. Oman sellist modi: http://www.kangxinecigarette.com/cn/products_show.asp?ID=506 Eile keerasin griffini sisse parallel coili, mis arvestulikult peaks olema 0,25ohmi. Kirjade järgi peaks seade aksepteerima kuni 0,2ohmi takistusega coili. Mul seade näitab takistuseks 0,28ohmi ja fireit pressides karjub, et atomizer short. Kui keeran atomizerit keermest natukene lõtvemaks, nii et kontakt sitem, siis takistus muutub 0,3-0,7 kanti ning hakkab coili kütma ilusti. Keeran kinni korralikult, takistus 0,28 ja hakkab karjuma jälle. Ehk siis jääb mulje, et alla 0,3 kukub kisama, et asi lühises. Oskab keegi kommenteerida? Kas kodulehel vale info chipi kohta või mul endal mingi kamm?
 12. kotkas1000

  510 connector

  Ei hakanud uut teemat tegema, seega küsin siit. Suutsin enda K4 510 keerme näpitsatega ära rikkuda. Seda omakorda Hana klooni keerates rikkusin ära ka selle connectori keerme. Nüüd on tuksis nii atty, kui ka seade. Kas on keegi hea inimene, kes tegeleb seadmete remondiga? Hana kloonile oleks vaja paigaldada uus connector. Attyga pole muud teha, kui uus põhjaosa otsida kuskilt...
 13. Ma enda omal sain center pinile jälile siis, kui avastasin, et Kayfarile külje pealt käega natuke survet avaldades muutus coili takistus normaalseks. Nüüd peab lihtsalt iga täitmise ajal klearo maha kruttima, center pini lahti keerama, mis üsna tüütu. Takistus igatahes ei kõigu ja praegu väga rahul selle K4-ga igatahes. Lemmik build on selline: 0,58 ohmi ja 20-25w ja Walci kokteilid ei ole kunagi veel nii pehme, kreemise ja täidlase maitsega minu käes aurustanud.
 14. kotkas1000

  DNA 40

  Oman Smocare toodetud Hana DNA40 klooni siin mõned päevad ja tekkis küsimus, kuidas tehakse dryburni niklist keeratud coilile, mille takistus on alla 0,2ohmi? Seade nimelt lülitab alla 0,2ohmise nikkel coili puhul TC mode endal automaatselt sisse, kuigi temp. settingutest on pandud OFF peale. Sekund peale nupu vajutamist lööb "temperature protection" kirja ette ja kõik. Coil jõuab vaevalt leigeks minna Kas teen midagi valesti või paneb seade segast?
 15. kotkas1000

  DNA 40

  Tuhlasin ise ka veel tükk aega ringi ja tuleb tõdeda, et ootamata odavalt hakkama vist ei saa. Tellisin epiibust ära. Lisaks K4 Ootan põnevusega
 16. kotkas1000

  DNA 40

  Plaan soetada mingi dna40 TC kloon. Kuna see e-poodide maailm lööb silme eest kirjuks, siis mõtlesin, et äkki oleks lihtsam kohe siit küsida, kust oleks kõige mõistlikum tellida. Fasttech paistab üsna soodne olema, kuid saan aru, et ooteaeg kuni 3ndl+? Ei viitsiks nii kaua oodata. Eestis kah kohapeal Hana klooni pakutakse epiip.ee-s, kuid hinnalipik 100€, siis võiks samahästi juba natuke rohkem välja käia ja originaaltoote osta. Millised poed veel euroopas toimetavad, kust saaks kloonitud kauba kiiresti ja soodsalt kätte? Ette tänades, Kotkas
 17. Minul selline mure, et nina seest katki ja valulik. Vahepeal ei näppinud paar kuud e-cigi, siis paranes ära. Nüüd paar nädalat vaibin jälle ja nina seest taas katki. On mingit abi selle vastu?
 18. Ostsin oma esimeseks RBA-ks Aqua klooni spezzilt ja olen väga rahul. Kasutan nemesise otsas ja toimib nagu paugupill. Ei ole mul olnud ka mitte ühtegi eelpool nimetatud probleemi. Maitse ülitugev, ei lurise, ei leki. Umbes 20-25 minutit kulub recoilimisele (keeran sinna sisse 2 microcoili, 0,32mm traat, 8 keerdu+cotton). Positiivne on ka see, et näiteks vana hea 12mg liqua mahl toorelt otse meh.modiga on kurgulaks ja maitse nii tugev, et ma segan seda tuimalt pooleks inawera VG nulliga. Arvestades, palju nüüd mahla kulub uue pilliga, siis tuleb suht korralik kokkuhoid kuna see VG 0mg on ju poolmuidu saadaval. Ma ei oska paremat tahtagi esialgu. Kui need spezzil jälle saadaval, võtan ka kayfuni klooni ligi, siis saab võrrelda.
 19. Niisiis - keerasin uue coili, vatti (nüüd juba 2x15min läbi keedetud kraaniveega) panin õhemalt ja sain 1,4 ohmi. 13W aurab sellise raginaga, et hoia mütsi kinni. Auru tuleb ja dry hitid on kadunud. Aga maitse on ikka väga nõrk võrreldes naise protank 2 miniga ego pulga otsas. Täitsa öö ja päev maitse osas. Mida veel võiksin katsetuseks muuta?
 20. Proovisin nautilusele microcoili teha ning mingil põhjusel saan üsna tihti dry hiti. Paarkorda "kuivalt" ülesse tõmbamist ja kõik ok jälle. Küsin, et mis võiks olla selle põhjuseks? Kas võib olla, et keerasin apteegivatist wicki liiga tihkeks, imavus on takistatud ja ei saa piisavalt kätte? Olgu mainitud, et rebuildimises algaja ja kogemusi väga ei ole. Coil ise muidu tuli küll väga hea minu silma järgi. Multimeeter näitab 1,6 ohmi. Põletan SVD otsas 10w peal ja muidu ok, kuid maitse natuke nõrk ja mingi õrn kõrvalmaitse on juures. Nüüd keedan vatti köögis
 21. Uus katse ma juba parem.4 keerdu ja sain 4 oomi. Uskumatu, kui palju maitset sealt tuleb. Tossu kuidagi vähe ikka ja lurisema kipub ka vahe peal. 0,25mm kanthali järgi minema vist.
 22. Lol, jõudsin esimese juba valmis keerata. 11 keerdu ja 5,7 oomi Kohe hakkan uut keerama.
 23. Teen ka katse tavalise apteegi vatiga. Keegi oskab öelda, kui mitu tiiru oleks mõistlik teha 0,15mm kanthaliga? Läheb protanki sisse... -- 22 Jan 2014 11:58 -- Ning kas spiraali diameeter on ka oluline? Saan aru, et muutub traadi pikkus ja koos sellega ka takistus. Pastaka südamikule paras keerata?
 24. Vabandan, enda saamatause pärast. Tänud, uurin sealt edasi.
 25. Ok, natuke uurisin micro coilide kohta. Tehtav täitsa. Kust ma seda õiget vatti peaks hankima?
×
×
 • Create New...