Jump to content
E-sigareti foorum

simp

Tavakasutaja
 • Postitusi

  59
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About simp

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Kasutajast

 • Asukoht:
  Tallinn

Converted

 • Varustus
  20cm+
 1. Kui tootja müüvad/müüks neile sama hinnaga edasi millega teised(soovitusliku hinda jälgivad) kaupmehed tavaari kätte saavad siis kuidas tootja/mutrist töötaja vähem raha kätte saavad? tootja sätib hinna millega tema on valmis müüma, kaupmees sätib oma prossa vahele ja see on kaupmehe otsus palju ta vaheltkasu soovib saada/suured ta kulud on. "mustalt turult" ostetakse tavaliselt siiski kuna tootjad otsustavad, et nad ei soovi osadele kaupmeestele müüja. Aga Kaupmehe müügis kasutatav hinnapoliitika ei mõjuta kuidagi seda palju raha esialgne tootja kätte saab.
 2. No ega see tootja/tööline sellest vähem raha saa. "kahju" kannab ikkagi kaupmees ju.
 3. PHPBB lahendab selle niimoodi, et postid jäävad anonümiseeritud kujul alles.
 4. Hakkan ka vaikselt dna40 mod'i peale mõtlema. Ilmselt tuleb hakkama saada usb laadimise ja vajaduse korral karbi laiali lammutamisega, ei tule hetkel mugavaid ja viisakaid kiirkinnitusi pähe. Kokku peaks asi suhtselt tüüpiline tulema: fasttechi box: https://www.fasttech.com/products/1785703 keystone 1042 18650 aku pesa: http://www.oomipood.ee/en/product/tme_keys1042/keystone-1042-holder-size-mr18650-mounting-smt-batt-no-1 tp4056 laadimiseks: http://lygte-info.dk/review/Review%20Charger%20TP4056%20UK.html 510 ühendus: http://www.modmaker.co.uk/Fat-Daddy-Vapes-510-V3-Short-Body fire nupp: http://www.modmaker.co.uk/Mod-Making-Supplies/Switches/12mm-White-LED-Metal-Illuminated-Switch-With-Flat-Flush-Actuator ja kuskilt peaks kiibi ka hankima ilmselt... Kõlab loogiliselt?
 5. Pillasin juba teise protanki puruks... õnneks saab ver2'le uue klaasi osta lihtsalt. Eelmise pidi minema viskama... Samas on päris okei vahepealt Cartot kasutada.
 6. no ideepoolest tehnoloogia võimaldaks seda(kryptoga kanalid on problemaatilised ofc, samas inglise keelne eurosport peaks ka kaitstud olema(sellele leidus ajutisi striime küll))Mingeid aegunud linke leidsin loetletud kanalitele ka. Sporditeemalisi jagus jah
 7. no praegult katsetasin erinevate HD kanalitega(inglise keelsed, vene keelt ei oska kahjuks). Ühtegi toimivat linki ei leidnud, samas pikalt ei otsinud ka. nt eurosport(2) HD, fox hd, erinevatest BBC HD kanalitest oleks huvitatud jne...
 8. yep, kui confitud sai oli kõik täitsa kena.
 9. täitsa kena teenus, kahjuks on streame suht vähe(ala üldiseid 24/7 streame)
 10. huvitav asi tundub olema... kust neid striimilinke leiab?
 11. kusjuures julgen kinnitada e-vedeliku mõju klaasidele. Seletaks seda umbes niimoodi et aur jõuab klaasile ja sealt aurustub puhas vesi minema. Ehk siis jäävad maitseained mis on klaasile ladustunud. Need omakorda tekitavad selle hägususe. Ei pretendeeri selle arvamusega absoluutsele tõele, aga selline on minu mulje olnud lihtsalt+paar õlut . ps: ka minul tekkis sama probleem ja selle tõttu olen asja üle ka natukene mõtisklenud ja see tundub kõige loogilisem seletus olevat. Kodus on akende servad hägused ja autoaken muutub kiiremini häguseks kui varem.
 12. http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-SAMSU ... 19e48cc37b 15£ koos postiga. http://www.ebay.co.uk/itm/BLACK-COMPATI ... 41740b9acd 11£ koos postiga jne... ei tundu kõige hullem, rohkem otsida leiaks ilmselt odvamalt ka.
 13. free xperia project(pmst cyanogenmod) pole stabiilne?siiamaani pole mul nende ROM'dega erilisi probleeme olnud...
×
×
 • Create New...