Jump to content
E-sigareti foorum
InterFace

Pildid varustusest

Recommended Posts

Vastavalt olukorrale (esiga)

Tööl peened kaasas - mahuvad taskusse paremini (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kuhu eesel oma varustusega kadunud on?

Siin samas olen, vahepeal tuleb korralikult tööd ka teha, et saaks neid mode lubada endale. Täna jõudis minuni üks kaua oodatud mod Fogatti Hybrid Limited Edition (serial #59)

 

Posted Image

 

varsti paneb mingi 1000€ modi siia püsti :D(õlut)(psühho)

Siin üks üle 1000€ maksev mod juba olnud, esmaspäeval müüsin caravela ja senesis mini 2000€ eest maha. See on ainus caravela esimesest 100st mis 2012 aastal tehti, millele on kõik lisad saadaval, ehk kolm caravelat võimalik juurde osta + vela latina seeria numbriga + lõputult torusid, drip tipe ja seeria numbrita vela latinasid. Üks mod koos attyga on mul veel ~1000€ maksev, mille olen ka siia postitanud, nuputage ise välja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See Fogatti näeb ikka udupeen välja küll. Kas sa ikka reaalselt kasutad ka neid kiloseid mode igapäevaselt või lihtsalt seisavad riiulil? Eks ta sul kerge hobi või heasmõttes haigus on, sest tavainimesed nagunii ei tea neist haiend modidest midagi :D nagu mina ;)

Aga mida ilusam seda kallim kindlasti on.

Caravela #800+ nägin 350€ kuskil. Mis vahe siis neil esimese 100-ga on, et said nii hea hinnaga müüdud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See Fogatti näeb ikka udupeen välja küll. Kas sa ikka reaalselt kasutad ka neid kiloseid mode igapäevaselt või lihtsalt seisavad riiulil? Eks ta sul kerge hobi või heasmõttes haigus on, sest tavainimesed nagunii ei tea neist haiend modidest midagi :D nagu mina ;)

Aga mida ilusam seda kallim kindlasti on.

Caravela #800+ nägin 350€ kuskil. Mis vahe siis neil esimese 100-ga on, et said nii hea hinnaga müüdud?

350€ hinnaga Caravela saab olla ainult kellegi lisa (spare), ehk tähega caravela, millele ei saa ühtegi lisa juurde osta, kuid see on ka vähe tõenäoline, pigem oli tegu võltsinguga. Igal originaal Caravelal on võimalik juurde osta 3 lisa Caravelat. Näiteks minu Caravela oli #040, siis sellele saab juurde osta kolm caravelat, mille kõigi seerianumber on #040* (täht on lõpus). Nendele lisa caraveladele ei saa lisasid osta, lisasid saab osta ainult originaal Caravela omanik, ehk see kes omab ilma täheta Caravelat.

 

Iga originaal Caravela omanik saab osta ka ühe seerianumbriga Vela latina ja piiramatu arvu Vela latinasid ilma seerianumbrita.

 

Vela latina (drip tank):

 

Posted Image

 

Lisaks eeltoodule saab originaal seerianumbriga Caravela omanik osta nahast Caravela koti:

 

Posted Image

 

Ning lisaks veel piiramatu arvu torusid ja drip tippe:

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Neid torusid on väga palju erinevaid, tõin lihtsalt mõned näited. See minu caravela oli nii haruldane sellepärast, et see on ainus caravela, millele ei ole ühtegi lisa ostetud ja kõik lisad on saadaval, ehk uus omanik saab osta kolm lisa caravelat, Vela latina seerianumbriga, seerianumbrita vela latinasid ning piiramatu arvu torusid ja drip tippe. Ühtegi sellist teist caravelat enam ei ole, mis toodeti 2012 aastal, ehk siis kui caravelast ei olnud keegi veel midagi kuulnudki, ehk kollektsionääride unistus. Soovitan vaadata facebookis Vape Auctionsit, ükski caravela ei müüda seal alla 500€, isegi mitte tähega seerianumbris. Pigem arvan, et selle 350€ caravela puhul oli tegu võltsinguga, sest hinnad järjest tõusevad ja hiljuti müüdi üks must caravela, millel oli täht vape aucionsil 1100€ eest. 27ndl lõppeb üks oksjon Caravela 18500 prototüübile, see müüakse ilmselt 4-6k eest ning sellele mingeid lisasid osta ei saa. Kõik originaal caravelad 001-999 on juba ammu müüdud ja rohkem neid ei toodeta, ainult lisasid originaal Caravela omanikele, kes saavad lisasid osta. Viimasel ajal on palju võltsinguid välja tulnud ja sellepärast on ka kõik caravelad registreeritud ning nendest peetakse listi. Mina müüsin enda Caravela koos Senesis mini attyga, mida toodetakse kokku ainult 50 tükki.

 

-- 26 Apr 2014 01:42 --

 

Kas sa ikka reaalselt kasutad ka neid kiloseid mode igapäevaselt või lihtsalt seisavad riiulil?

Osad seisavad, mida ei kasutagi kunagi. Päris mitu Hellfire attyt sellist, mille hind tõuseb ning müün maha need mingi aeg, et saaks miskit uut ja huvitavat osta. Üldiselt püüan haruldasi asju osta, mida toodetakse ülivähe ja ostmiseks tuleb refreshi nuppu vajutada, et listi pääseks. Keegi siit Eestist eriti midagi ei tea nendest high end modidest ja see on rohkem selline nišihobi. Välismaa foorumites ja facebookis on kommuunid, kus on minusarnased kogujad. Kusjuures ma olen üks kehvemaid kogujaid oma kollektsiooni poolest võrreldes siin teiste high end kommuunide liikmetega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

Kingakarp digimuutus...

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Näita parem kingi, mis sellise uhke (puidust) karbi sees olid (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Vapepr0n, vapemaili on tulnud veits :)

 

Posted Image

 

Tools of the trade.

 

EDIT: Kaifar Vamo otsas on kül kohutav, ootan pikisilmi et 69 kohale jõuaks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Vapepr0n, vapemaili on tulnud veits :)

 

Posted Image

 

Tools of the trade.

 

EDIT: Kaifar Vamo otsas on kül kohutav, ootan pikisilmi et 69 kohale jõuaks...

Kustkohast sellist piipu saaks osta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Vapepr0n, vapemaili on tulnud veits :)

 

Posted Image

 

Tools of the trade.

 

EDIT: Kaifar Vamo otsas on kül kohutav, ootan pikisilmi et 69 kohale jõuaks...

Kustkohast sellist piipu saaks osta?

Smoki originaal, mina sain FT kaudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Kaua oodatud roosa kaunikene jõudis siis täna lõpuks meie varustusele lisaks :D Tegemist siis Volcanost pärit Lavatube 2.5-ga ning pildil on võrdluseks pandud mehe evic. Lisaks oli kaasas veel ka 7ml-ne Tubetank. (esiga)

 

Muidu kõik superluks, aga mind jubedalt häirib rattlesnake hääl, mis tundub üsna tugev olevat. Kas keegi äkki oskab kuidagi kommenteerida seda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Kaua oodatud roosa kaunikene jõudis siis täna lõpuks meie varustusele lisaks :D Tegemist siis Volcanost pärit Lavatube 2.5-ga ning pildil on võrdluseks pandud mehe evic. Lisaks oli kaasas veel ka 7ml-ne Tubetank. (esiga)

 

Muidu kõik superluks, aga mind jubedalt häirib rattlesnake hääl, mis tundub üsna tugev olevat. Kas keegi äkki oskab kuidagi kommenteerida seda?

Shiny! :D

Aga selle tärina vastu mingit rohtu polegi, algelistematel mod'idel ongi madal see sagedus, millega nad voolu atole annavad (vist oli 33hz), Provaril oli kõrgem see-eest, 800hz kandis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Posted Image

 

Kaua oodatud roosa kaunikene jõudis siis täna lõpuks meie varustusele lisaks :D Tegemist siis Volcanost pärit Lavatube 2.5-ga ning pildil on võrdluseks pandud mehe evic. Lisaks oli kaasas veel ka 7ml-ne Tubetank. (esiga)

 

Muidu kõik superluks, aga mind jubedalt häirib rattlesnake hääl, mis tundub üsna tugev olevat. Kas keegi äkki oskab kuidagi kommenteerida seda?

Shiny! :D

Aga selle tärina vastu mingit rohtu polegi, algelistematel mod'idel ongi madal see sagedus, millega nad voolu atole annavad (vist oli 33hz), Provaril oli kõrgem see-eest, 800hz kandis.

 

 

Ma ei ütleks, et LavaTube algelisem mod on. Uuem kui mu eVic ja vicu ei tirise wabsee :S Vamo V2'l oli ka rättle aga kadus ära lambist...vist täis akuga läks ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Räägitakse, et naised pidid maod olema, äkki aparaat üritab suhelda sinuga.  
think.gif

Võib-olla tõesti oleme leidnud ühise keele :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ütleks, et LavaTube algelisem mod on. Uuem kui mu eVic ja vicu ei tirise wabsee :S Vamo V2'l oli ka rättle aga kadus ära lambist...vist täis akuga läks ära.

Tead, ega see Lavatuub midagi erilist ei ole, jääb sinna vamo ja svd kategooriasse pigem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ragisevad kõik kui on korralik vedeliku pealevool olemas ja värske vatt ja tekib keemine. Isegi dna30 ragistab rõõmuga ja selles pole mitte midagi halba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...