Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
emziou

Kuidas suhtuvad ümbritsevad inimesed E-sigaretti

Recommended Posts

Tervist

tekitasin teeme selleks,et endal tekkis küsimus.

Kuidas tuttavad reageerivad kui suitsu asemel pahvid e sigarit? Kuidas käitud kui keegi küsib proovida ? Kas annad proovida või on vastus,et "mina oma lutti sulle lutsutada ei anna" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist

tekitasin teeme selleks,et endal tekkis küsimus.

Kuidas tuttavad reageerivad kui suitsu asemel pahvid e sigarit? Kuidas käitud kui keegi küsib proovida ? Kas annad proovida või on vastus,et "mina oma lutti sulle lutsutada ei anna" ?

noh kuidas võtta....

oma perele ma võin vabalt anda, sõpradele samuti. mingile suvalisele tyybile ma kyll ei anna.

õllet (viina,vett) jood ju samast pudelist kui ringi käib, suitsu mahve on ka sulle jagatud. suht same case minu puhul

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jah, eks ikka annad proovida, aga mulle eriti nt. ei meeldi asju jagada(mis on nö. isiklikuks kasutamiseks, hambahari jne.. :mrgreen::mrgreen: ). Isegi naisele panen pahaks vahepeal kui tahab minu taldrikust miskit ampsata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga keegi ei käsigi :D

Lihtsalt paratamatult ilmselt tekib olukord kus "Oh kuule ma tahaks ka proovida" VÕI "ah see e-sigarett - see on ju puhas saast - ma kunagi proovisin küll" ja sellepeale tahad sa ise selle talle suhu toppida , et kurat proovi SEDA! ja siis väida uuesti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teine asi on see, et niipalju kui ma ise olen andnud siis kukuvad kõik läkastama (kes ise on hirmsad korstnad tegelikult) lahjendatud 18mg vedeliku peale ja see ehmatab ära :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt sama lugu. Annand suitsetajale kes tõmbab paki Moret päevas, viskan e-sigareti hambusse siis köhib ennast lolliks. Kõik millegipärast üritavad seda teha nii, et tõmbavad suitsu alla ja hoiavad sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga miks mitte? Ma tõmban otse alla ja päris-päris kohe ka välja ei puhu vaid pigem aeglaselt lahtise suuga , et võimalikult suur pilv tuleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whaat, otse kopsu? :D

 

Mul naisel (mittesuitsetaja) on küll hea meel, et ma enam tavalist ei tõmba.. Haisen vähem (esiga)

täpselt nii

Share this post


Link to post
Share on other sites

ööm, ma pahvin seda nagu tavalist suitsu.. otse kopsu tõmbab lukku ju?

Kuidas see tavaline pahvimine välja näeb-suhu ja välja?

Ma teen ikka nagu tavalist suitsu, ringleb ikka läbi kopsu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeebus, tavaline käib nii: torust sobiv kogus tossu suhu-> edasi kopsu->tagasi välja..

Otse kopsu all mõtlesin nagu vesipiibu tõmbamist..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ma ainult suhu tõmban siis see on ju nii väike kogus suitsu ja üle 2s ei suuda.

Kopsud peavad ikka täitsa täis saama - seega ikka täitsa otse 4-7sekundit evici järgi võttes.

Alati kõiki asju nii tõmmand - sigarett, sigarello, sigar, vesipiip ja nüüd e-sigarett

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa peaks siis juba surnud olema :shock: . Sain ma ikka õieti aru, et sa tõmbad mis iganes tossu tootvast vahendist suitsu otse kopsu (hingad läbi vahendi)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa peaks siis juba surnud olema :shock: . Sain ma ikka õieti aru, et sa tõmbad mis iganes tossu tootvast vahendist suitsu otse kopsu (hingad läbi vahendi)?

Jah - nii ma olen 13 aastat suitsetanud ja selle üle oli ka ükskord õllelaua taga diskussioon ning kõik tuttavad tõmbavad samamoodi EHK me tookord ei saanud neist aru kes ainult natukene suhu tõmbavad ja siis sealt "alla" :D

Okei "kõik tuttavad" on vale väljend - aga 10 vähemalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

InterFace on seega realbadassmotherfuckersmoker :)

:lol:InterFace on tuntud jah kui klearo-hävitaja oma pikkade mahvidega (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enamus kellele proovida andnud püüavad jah nagu vesipiipu imeda ja siis köhivad paar minutit :lol: üks imes niisama kui aku lukk peal oli ja ütles, et päris hea maitse. Võõrad vaatavad korra ja siis taeva poole va. üks koristaja tädi kaubamajas kes tükk aega jõllitas pahase näoga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selveris tuli turva seljatagant pani käe õlale "nonii" ja siis nägi et mingi vidin suitsu asemel, küsis mis see veel on?! :D Enamasti proovida andnud ikka sõpradele ja pereseltsis, kui kellegile huvi pakkunud. Üritavad tõmmata nagu vesipiipu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul veel pole riista aga parim sõber ja onu arvasid, et nii pedeks pole

ka mõtet minna, et endale sihuke kaadervärk osta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...