Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

Vivi Nova clearomizer

Recommended Posts

Kuidas see metallist huulik talvel ka välitingimustes töötab, huuled kinni ei jää? :)

Kui asi seal maal, et huuled sul juba sinna külge jäävad, pole mõtet enam seda paaki imedagi. Vaevalt, et see vedelik seal veel vedelal kujul on :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ega mulle endale läheb ka plastist paremini peale, link oli lihtsalt metall-dripiga, samasuguse õhutuskanaliga on ka plastotsaga olemas

Share this post


Link to post
Share on other sites

No -20c juures lased huuliku nats märjaks, samas hoiad aparaati minuti käes, siis peaks huuled kyll kinni jääma.

Ma nimelt igaks juhuks ei hakanud metallist võtma, kuigi ausalt öeldes eelistaks samuti pehmet. Silikonist vms. Sealt kust clero tellisin, seal oli vaid kate, mis plastikule peale käib. Pole päris see

Share this post


Link to post
Share on other sites

huvitav, kuidas need pehmed huulikud ka pesas püsivad? Ma just mõtlen seda, et metallist/plastikust on kõvad ja kummirõngas teeb selle peasas olemise suht tihedaks. On silicon huulikuga sama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need peaks olema tehtud ikka teps "suuremad" et oleks korralik fit. Ei usu, et hakkavad kergesti ära tulema jms

See tila mille sa enda Tank-ile tellisid, mis see on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

On vahet ka tunda? Pole veel ise meshi tellinud kuid vasti tuleb ära ka tellida.

 

Endal käis korraks läbi mõte, et paneks 1mm wicki kah sisse - annab õhulist ja peaks saama niimodi rohkem vedelikku peale (ei tea kui tark otsus see on).

Share this post


Link to post
Share on other sites

On vahet ka tunda? Pole veel ise meshi tellinud kuid vasti tuleb ära ka tellida.

 

Endal käis korraks läbi mõte, et paneks 1mm wicki kah sisse - annab õhulist ja peaks saama niimodi rohkem vedelikku peale (ei tea kui tark otsus see on).

Isiklik arvamus pärast tänast meshiga mässamist, et kogu see teema on suht overrated. Esiteks pole selle tegemine üldse nii lihtne kui õpetusest vaadata kuna see leht on ikka jube kangekaelne. Teiseks, see vahe nüüd pole teab mis müstika.

 

Ühele panin täna 1mm wicki sisse, isegi sitemaks läks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See muidugi on tore, et lasen 11W ja 4sec mahvidega kärsakat küll ei tule :P Toidab coili päris hästi. Nii et peab vist sõnad tagasi võtma.

Bullyle peab uue tegema sest karbis olev võrk oli suht saast kui nüüd võrrelda 400#

Share this post


Link to post
Share on other sites

sisuliselt sisi võib juba t3mele ka selle wicki asemel ise keerata meshist ja peaks ka parem olema ?

Dripping attly võiks kah juba siis keerata meshi ja wicki ristsugutise

 

einoh peab ise ka ära tellima ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõigile kes midagi üldse keerama hakkab, soovitan min 400# võtta. Skilli annab juurde paar õlut ka käe kõrvale võtta.

Aga jh, kannatust ja aega on vaja

Maitse on ka muidugi teine kui nööriga. Kusagilt ülevaatest mäletan sõna crispy 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On vahet ka tunda? Pole veel ise meshi tellinud kuid vasti tuleb ära ka tellida.

 

Endal käis korraks läbi mõte, et paneks 1mm wicki kah sisse - annab õhulist ja peaks saama niimodi rohkem vedelikku peale (ei tea kui tark otsus see on).

Isiklik arvamus pärast tänast meshiga mässamist, et kogu see teema on suht overrated. Esiteks pole selle tegemine üldse nii lihtne kui õpetusest vaadata kuna see leht on ikka jube kangekaelne. Teiseks, see vahe nüüd pole teab mis müstika.

 

Ühele panin täna 1mm wicki sisse, isegi sitemaks läks.

persse, ma vaatasin seda õpetust, kas see oli lihtne? :lol:

unustage ära, mina seda tegema ei hakka. hea äriidee-hakake seda valmistoodet myyma (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul nüüd kolmas õnnestus täiesti korralik. See pulk on paras nuhtlus valmis teha aga vott väänata teda vivile nii, et volte sisse ei tuleks on omaette ooper :)

Järgmiseks vahetan BCC coili ära. vivi andis küll väga tugeva tulemuse lõpuks (Y) vanilla muutus nii magusaks, et pidin lausa lahjendama (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...