Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

Vivi Nova clearomizer

Recommended Posts

peaks ka mingit lahjemat kraami sebima :roll:

ma pole kindel, kas ma kurgulaksu vajaksin üldse.

 

praegu on lahjeim proovitu 18, hetke lemmikud tellitud 26-stena.

lihtsalt polnud muud valikut neil maitsetel mida soovisin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

täna keerasin uue coili nn twisted coil stiilis (kanthal traat pannakse topelt ja siis keeratakse kokku terve coili ulatuses). Tulemus sai huvitav selles suhtes, et kuigi auru tuli sama palju nagu ikka oli tõmme palju stabiilsem st. aur oli kogu aeg suhteliselt jahe ja kõrvetama ei suutnud ajada isegi 15w juures. Coili ehitada oli selle suhtes lihtsam, et see twistitud kanthal jääb kuidagi automaatselt struktuursem ja võrdelisemalt jaotatud. Selles suhtes raskem, et kuna takistus on effektiivselt pool ja meedium ise topelt laiem siis pidin 7 ringi tegema, et 1.2ohmi saada (alla selle ei lase vamo kasutada) ja selleks, et seda sinna pea sisse mahutada nii, et see äärte pihta ei läheks peab kurja vaeva nägema :D eks peab ikka mingi RBA ära võtma, saab traadiga rohkem laiutada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ta on. RBA peab olema, kui ise setupeid keerad. Ma panen oma üleliigsed rebuildabled müüki. Kuus tükki on praegu. Kõike korraga nagunii ei kasuta... Vivi jätan alles. V-N on liiga hea, et maha müüa. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole ühtegi probleemi, 3. nädal ise keerutatud coiliga 1,8ohmenit, (ptui-ptui-ptui) :D

nüüd kui evic käes, saab suuremaid takistusi ka proovima hakata, 1100mah ego pulk ei kannatanud väga suuremat kui 1,8 :P

e/ 1k analoogi tegematta jäänud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai siin võetud spezzi poolt vivi nova stv ja peleonist tavaline vivi nova ,aga huvitav on see et coili ülemine ots on teistsugune ja ei sobigi sama coil mõlemale vivi novale :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai siin võetud spezzi poolt vivi nova stv ja peleonist tavaline vivi nova ,aga huvitav on see et coili ülemine ots on teistsugune ja ei sobigi sama coil mõlemale vivi novale :shock:

Põhjus on selles et Spezz müüb originaal Vision'i toodet ja Peleon mingit vuhvlit. Lisaks sellele et coili ülemine ots erinev on, on ka originaal Vision'i coili alumine ots lühem ja vuhvel tünnis see ei toimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hetkel võrdlen visioni vivi novat ja peleoni oma ,visioni tagavara coili keere pikem jah ja samas peleonist võetud vuhvel vivi nova coilil on sama pikk keere nagu originaal visioni keere aga ülemine ots vale.Ega keegi ei tea kuskohast saaks visioni vivi novale tagavara coile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hetkel võrdlen visioni vivi novat ja peleoni oma ,visioni tagavara coili keere pikem jah ja samas peleonist võetud vuhvel vivi nova coilil on sama pikk keere nagu originaal visioni keere aga ülemine ots vale.Ega keegi ei tea kuskohast saaks visioni vivi novale tagavara coile?

Spezz'il pole? Mul Vision'i 2,4 oomiseid on. 2,50 tk.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

peleoni vivinova coil läks STV sisse küll - lihtsalt selle ülemise otsa pidin ümber tõstma kuna vufflil oli mingi millimeetrine auk seal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

peleoni vivinova coil läks STV sisse küll - lihtsalt selle ülemise otsa pidin ümber tõstma kuna vufflil oli mingi millimeetrine auk seal.

Nii pidi võibolla toimib, aga teistpidi mul küll ei toiminud. Originaal Vision'i coili alumine tihend on õhem ja selle pärast ei anna + klemm ühendust.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures see ei olnud peleoni coil ja see ülemine jupp seal on arendus selles suunas, et vedelikku suhu ei tuleks mingi valemiga. Seega proovi, õhu pealevoolu see küll ei takista. Hoiab ära, et kondents saaks alla aku peale voolata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

olen ka nüüd mõned päevad STV-d kasutanud ja krt ei saa enda oma korralikult käima-esimesed puffid ei kannatanud no üldse kriitikat (öäk)

totaalne kummimaitse tuleb ikka-arvasin et ok ehk teise paagiga läheb paremaks-natuke läkski aga lõpupoole jälle kummimaitse-sama teema ka siis kolmanda paagiga(kuigi paagi algus oli juba lubavam) (lamp)

seda kõike siis eviciga 6,5w peal ja 2,4 oomise coiliga. Peale esimest paaki pesin kõik läbi ka veel aga ei midagi :(

Tõmme ja toss kõik ok aga näet krt maitset ei ole(vedelik peleoni kirss ise segatud-teistes clearodes ok)

Ehk oskab keegi mõne hea idee veel välja soovitada? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vivi Nova'ga ongi vähem maitset, sõltub vedelikust ka muidugi, aga sellest on välismaa foorumites palju juttu. Mina olen Vivi Nova'l tahid lahti keeranud ja mudinud neid sõrmede vahel, see nagu teeb asja paremaks... Peale iClear 30 proovimist jäid minu Vivi Nova'd kappi seisma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin tutika vivi ego pulga otsa, töötab, aga õhku peale ei jõua tõmmata, nagu umbes oleks, on keegi sama probleemiga kokku puutunud

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma enda oma pesin veel teist korda ka päeval läbi ja keerutasin tahti sõrmede vahel haraliseks nagu jazz soovitas ja ennäe imet-paak peaaegu lõpuni uuesti tõmmatud ja polegi kummimaitset saanud-loodan et jääb ka nii 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma enda oma pesin veel teist korda ka päeval läbi ja keerutasin tahti sõrmede vahel haraliseks nagu jazz soovitas ja ennäe imet-paak peaaegu lõpuni uuesti tõmmatud ja polegi kummimaitset saanud-loodan et jääb ka nii 8-)

Tore et soovitusest kasu oli.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

niih targad, ma olen igasugu vigureid selle vivi clearo ga teind, nu ei saa toimima asja, keerad akuküljest ära õhk tuleb läbi nii mis mühiseb, nagu kõigil teistelgi, keerad akule külge nu nagu umbes oleks ei võib ennast lolliks imeda õhku peale ei tule, proovisin mitme aku otsa kõigiga sama jama evic uga samuti, minu mõistus on otsas (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu lihtsalt jonnipärast ma tahaks selle tööle saada, ega ma ise seda ei kasutagi, endal on üks boge, vivi kahe kambriga , üks stv, iclear see suurem ja mõni cobra ka veel, paar väiksemat junni ka :!: aga see vivi teeb natsa tuska küll, seal pole miskit keerulist, ma olen selle nii juppideks kiskunud kui veel saab ja uuesti kokku pannud, varsti võin sall silmeees seda juba teha :D endal jääbb vägisi selline mulje et seal all servas on üks auk puudu, kõigil teistel vividel on all 2 auku sellel on üks ja jummala pisike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...