Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Vedelikud mis ei ole eriti meelepärased

Recommended Posts

Niih - siin saab siis laita vedelikke. Teen teema kohe lahti klassikalise lausega mida ma olen korduvalt maininud:

 

Hangsen - Ice cream - minule ei istu, järelmaitse imelik ja ajab "öökima" kuuldavasti pidi jällegi paljudele meeldima seega võta näpust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni shoks on lihtsalt liiga tugev. NAgu ka karamell AGA kui nätukene keemiat teha VG + Shoko + karamell + mint siis tulemus on kuradi aus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai tellitud korralik hunnik Peleoni 10ml (õnneks) vedelikke. Siiamaani üritan endale selgeks teha, et kas mõni nendest mulle maitseb ka või on kõik ühe ülbaga löödud ja saastad. Kõik maitsed oleks nagu summutatud ja on spetsiifilise "kõrvalmaitsega" ei oskagi nagu otseselt õelda mis see kõrvalmaitse on aga nagu kopitanud? või ma ei tea. Liqua vedelikudega ei anna üldse võrrelda - seni kõige puhtama maitsega vedelikud ever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avasin täna uue pudeli, king e-cigari sidrunimaitseline.

No algul oli nagu suht ok, mingi krd kõrvalmaitse on pisikene. Mida aeg edasi, seda rohkem vastu hakkas.

Väga hapu, meenutab juba sidrunilõhnalist fairit :lol:

Kui midagi magusat peale lasta, siis ehk tõmbaks lõpuni. Õnneks 10ml pudel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avasin täna uue pudeli, king e-cigari sidrunimaitseline.

No algul oli nagu suht ok, mingi krd kõrvalmaitse on pisikene. Mida aeg edasi, seda rohkem vastu hakkas.

Väga hapu, meenutab juba sidrunilõhnalist fairit :lol:

Kui midagi magusat peale lasta, siis ehk tõmbaks lõpuni. Õnneks 10ml pudel

Ma soovitan selliste üli hapude maitsetega ettevaatlik olla, kui just ei ole metall tankiga klearo kasutuses. Plastikust paagid ei seedi enamasti ülihapusi ja happelisi vedelikke hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isegi paarist tunnist aitab, kui piisavalt happeline on. Otsin jutu väljamaa foorumist üles ja teen vedelike alla hoiatuse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Digiporti USA Tobacco. Minul jäigi ainult kärssama. Isegi keerates Twisti miinimumi kärssas ikka....või oligi selle vedeliku maitse "kärsakas" :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igast puhtad tubaka maitsed, täitsa tõetruud on nad küll aga pärast rohkem eksootiliste maitsetega harjumist on tubakas siiski suht jõle minu jaoks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt mul vist mingid imelikud vedelikud.

Evaperi virsik oli väga ok, nyyd avasin king e-cigari pudeli, kus virsik sees. No bla, virsiku maitse on väga lahja (N)

Põhimõtteliselt nagu maitsetu oleks

Share this post


Link to post
Share on other sites

vastik nohu ja tõbi on küljes juba nädal aega olnud ja kõik vedelikud hakkavad kuidagi kurgule. Kellelgi veel sarnaseid kogemusi olnud?

Jep, kui kurk valus on.

Samas ega väga meeldiv polnud ka suitsu tõmmata kui kurk oli valus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin eelmine nädal nicorexi vedelikke (ry4, tubakas, kirss). Maitseomadustelt täitsa ok aga kopsudele hakkasid vastu (pärast tõmbamist raske hingata), läksin skysmoke õuna peale tagasi ja jälle hea olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...