Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

E-mahla kalkulator

Recommended Posts

Millega maitsevedeliku doseerite - ei taha nagu suurt kogust korraga valmis teha . 10ml baasvedeliku kohta läheb ca 0,2...0,4 ml maitsevedelikku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millega maitsevedeliku doseerite - ei taha nagu suurt kogust korraga valmis teha . 10ml baasvedeliku kohta läheb ca 0,2...0,4 ml maitsevedelikku

Süstal nürida nõela ja mõõtudega abiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkasin kanguste üle mõtistklema ja tekkis küsimus, et kui varem sai pakk 24 tunni jooksul suitsu veetud, siis praegu ehk oleks 18mg asemel 8-11 ehk parem variant.

On kellegil kogemust sellega, et mis juhtub maitsega kui näiteks 18mg vedelikule lisada tavalist PG või VG vedelikku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitse läheb vähemaks - sest maitsed on arvutatud täpselt suhteliselt, kui lisada 10ml 2ml tavalist pg/vg juurde siis maitse jääb väga väheseks - enam ma ei tee ja VG pudeli viskasin minema ära.

 

Teisaks see nikotiini kogus seal midagi eriti ei muuda, imendumine toimub erinevalt ja ega sealt "täid laksu" ei saa. Ise olen teinud koguaeg 6mg - ja võtsin nüüd 11mg - minule tundub nagu mida kangemaks minna seda paremaks maitse läheb - any comments?

 

järgmiseks vast 18mg pudelid ainult :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No võrdluseks võin öelda, et kui ma 6mg Peleoni vanillat võisin päev otsa popsutada, siis hetkel Boge 18mg red bull annab 10-15 tõmbega päris korraliku laksu. Maitse on samas päris tugev.

Ja ma oma 135kg ja 2m kasvu juures pole kõige pisem poiss just. Samas kui varem läks pakk suitsu 24h jooksul, siis hetkel "ülemineku" faasis 1-2 suitsu päevas teinud.

Mingis mõttes võibolla hea ka - ei istu 24/7 auramas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, seega siis baas on 36mg/ml, tahaksin saada 12mg/ml, kogus 30ml, % siis 2 ja sellise võrrandi juures peaksin seda vedelikku lisama 0,6ml vähe ei ole või

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeldusel, et maitse tõepoolest on kange, võib see täiesti piisav olla. Juurde annab alati panna, btw - ära võtta on keerulisem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis selle värgi protsent on, all on kirjutatud miski 1-2% või mis, krt tume maa sellistes asjades :oops:

http://e-smoker24.com/aroomid/Puuvilja_ ... _%C3%B5una

Seda maitset olen pannud 12 tilka 10 ml hulka, siis on minu arust piisav. Mõnele võib sellest muidugi väheks jääda, mõnele on äkki palju, mulle endale meeldib nii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah seda küll, ega midagi lähen keemikut mängima, tänud Spezz.

peale segu tegemist ei soovita kohe tarbima hakata, maitse kaob väga kiiresti ära ja pead täiendavalt veel lisama

selle vältimiseks lase vedelikult seista kusagil 24h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...