Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
oksakoor

eGo Twist aku

Recommended Posts

Mida arvate eGo Twist akust?Praegu üks odavamaid Vv mod akusid.

Endal plaanis lähiajal ära proovida,evic tundub veel endale suurena(kuid 900mah aku juba hakkab looma)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mini evic on 9.5cm pikk ehk lühem kui twist :D

aga muidu on twist hea proovivariant alguseks, et näha kuidas voldid asja muudavad. muidugi aku peab selletóttu vähem vastu ja seega tuleks 1100-1300 vaadata kuid need on juba hirmus pikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas see 9.5cm on aku+evic head?

tahangi proovivariandiks,et aimu saada mida voldi muutmine annab aga kas twist annab ka reaalselt need voldid kätte nagu evic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on 1100 Twist ja tegelikult tõesti saab sellega päris edukalt reguleerida, aga ma ei tea kuidas originaalil aga mul see keeramis nupp ei fikseeru lõppasendites , mis tähendab et iga segu jaoks on tester(pinge mõõtmiseks) et paika panna. kuna pole aru saada(peale maitse muidugi) palju hetkel pinge on, ja see on tüütu, tellisin omale Spezzi käest odavama otsa GS VV modi, millele siis esmaspäeval järgi lähen, aga ma millegipärast arvan et seegi kulutus lõppkokkuvõttes raiskamine, aga noh mis me ennustame.

P.S: nägin kuskil epoes ka 1300 reguleeritavat, mis oli lühem ja paksem, ilmselt oles see isegi parem variant

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekraan ja seadistamisvóimalused + arvutiliides ja upgradetavfirmware millega juba praegu on VÄGA palju juurde tulnud. volt on ikka volt (kui aparaat seda hoidasuudab)

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ veel see, et eVic käib ikka vahetatavate akudega. Sellel on aku nagu eGol seal sees ju. Kui aku kooleb, siis on asi õhtal. eVicul paned teise aku ja asi toimib edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esmoke-st ei saa tellida eestisse akusid vist,kuskilt midagi on kõrva jäänud?

Puffi.fi'st ei saa. Esmoke vist saadab ja mõeldakse ikka akusid lahtiselt. Siin praegu tegemist karbikaga ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh tegelikult USAs dollarihinna järgi vaadates mida osad saidid pakuvad "superpakkumise" näol ning arvestades mis hinnaga meie jeesusega "joppamise tõttu" saime siis küll leiab ka odavamaid asju. minu täiskomplekt + väike kere ja aku oli suht täpselt 70€ ...

hea oli , et täis komplekti suur kere ja aku kohe võtta - täna suri väike aku ära nii , et isegi tööle ei lähe evic - nüüd peab pikka vorsti tõmbama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku kõik tore ja ilus aga 30 euri, veidikene palju. Pigem juba evic ja teha see miniks.

Alustamiseks on selline hind sigahea. Siin tuleb arvestada ka sellega, et ta siiski läbilaetav aku on. Sisuliselt saab teda juhtme otsas 'laua devaisina' igavesti kasutada ja 'matsu' ei jää aku tühjenemise tõttu kunagi väheks...

Mul on see 'tahan saada' nimekirjas juba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea tahtmise juures saab sellel €30 jubinal kah akut vahetada, tuleb lihtsalt mõistusega lahti lõhkuda, 2 min jootekolbiga susserdada ja pärast kinni liimida :D kõiki liitium akusi laetakse ühte samat volti jälgides seega pole vahet mis suuruse, mahutavuse või alamliigiga asendus aku on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas T3 kitis oleva laadijaga saab ka twisti akut laadida?

T3 laadija andmed - USB Charger 450

Peaks olema universaalne see, tavalisest usb pesast ka siis võimalik. Kõik vast sobivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu oma laadis esimese korraga kuskil 8h ja minu arust ma kuskilt lugesin, et esimene kord pidi pikk laadimine olema, samas kui juba midagi sees, siis ......... mina tõmbaks tühjaks ja siis paneks laadima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...