Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

Tank'id

Recommended Posts

Keegi veel Tank'e kasutab?

 

Sain täna kätte Boge kartod (lolli peagao lin tellinud mustad ja lähe tanki sisse, kuid õnneks see pläust tuleb kergesti maha ja saab ilusti kasutada)

 

4,5mm tank: http://www.vapeescape.co.uk/35mm-dc-tank-kit~337

 

Ja Evic otsas istub kenasti (kui must kere oleks siis oleks superb)

Oleks koonus siis oleks twisti otsas ka kena.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole, Tegu on tavalise BOGE cartoga seal sees millele on auk tehtud.

Täiesti Single coil ja täiesti tavaline suurus 35mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otseselt ei ole.

 

Boge Single coile ja ka kangeri bottomeid on saada single coilidena ja "xl" suurusena ehksiis 5cm koos keermega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok eks ma pean natuke veel uurima, mulle tankid muidu meeldiks,ei ole selle nööriga jändamist, ostad juba augustatud varjandi ning lihtsam vahetada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carto "punch" oleks kindlasti asi mida oleks vaja. Hetkel ei ole ja vannun - kohtuav oli sinna auku saada ja sai mässatud ca pool h

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok eks ma pean natuke veel uurima, mulle tankid muidu meeldiks,ei ole selle nööriga jändamist, ostad juba augustatud varjandi ning lihtsam vahetada

Ses mõttes, et uut coili sisse visata, mõtled ikka? Mitte ise uut teha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

See augutegija on jah päris hea, kuskil ülevaates näitas kui lihtne sellega auke teha on

Mul iirimaalt bestshopist ostetud ja ega ma teda enam eriti ei kasutagi, pressib raibe karto lömmi, niiet ei mahu enam pärast tanki sisse korralikult. Ja kui sisse saadki, siis välja võtmine on tõsine jama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Järgmistele teen dremeliga lihtsalt sälgu sisse - pidi parem olema.

Suurema 6ml tanki peaks ka ostma, kuna vaikselt tõesti hakkan eelistama tanki. Mul on kõik siin lauapeal kõrvuti kuid juba instinktist haaran tanki - proovisin vahetada twisti otsa ja ikka haarasin tanki ennem kui STV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tellisin endale sellise http://www.simplyeliquid.co.uk/accessories/6ml-510-dct

lihtsalt võtsin suva ingliskeelse saidi, kus mahlade hind tundus mitte ülemõistuse,

saadavad riigist välja ja sobib krediitkaart

ja kus oli ka olemas vivi nova ja kuna see tank oli alla poole nova hinnast siis võtsin ka selle.

 

eks näis mida eesti toll mõnest vedelikupudelist pakis arvab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tellisin endale sellise http://www.simplyeliquid.co.uk/accessories/6ml-510-dct

lihtsalt võtsin suva ingliskeelse saidi, kus mahlade hind tundus mitte ülemõistuse,

saadavad riigist välja ja sobib krediitkaart

ja kus oli ka olemas vivi nova ja kuna see tank oli alla poole nova hinnast siis võtsin ka selle.

 

eks näis mida eesti toll mõnest vedelikupudelist pakis arvab :D

Sa anna siis tagasisidet poe kohta ka, kuidas oli pakitud, kui ruttu tuli jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,5 oomi carto - 11w (4,06 volti) - nagu taevas oleks.

Egas midagi tellin peleonist endale mitu tanki juurde suuremaid ja cartosi . awsum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,5 oomi carto - 11w (4,06 volti) - nagu taevas oleks.

Egas midagi tellin peleonist endale mitu tanki juurde suuremaid ja cartosi . awsum.

Single coile teed? Boged ikka? Kas need uuemad kahe auguga? Mul ka boged tulekul puffist.See nädal vist kätte veel ei saa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neid cartosi on nii dual coiliga kui ka single coiliga. Ma olen tavalise eGo'ga ka neid kasutanud. Normaalne täitsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei oskagi kohe vastata, eks ta ole selline maitse asi. Dual coilidega cartodega on hea see, et kui ära väsib, saab ühe coili "lahti lõigata" ja kasutada teda siis single coilina edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul on Single coilid ainult. Ei ole ühtegi dualit ja ei ole tulemas ka - hoopis VEEL tanke ja VEEL single coile LR :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, võtsin peleonist kaks suuremat tanki ka ligi boge omad + cartod

 

Tank (kaasa saab ühe carto): http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1943

Carto ise: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1944

 

Posted Image

 

Sitaks parem kui smoktechi tankid - klaas ei ole nii pehme ja ei kriimustu nii kergelt, cartot hoiab ka kõvemini kinni ja on kuidagi tihedam. + tundub juba niisama käes võrreldes tunduvalt parem asi olevat. hetkel nüüd kaks päiva kimunud ja meeldivad väga. soovitan ise cartol augud õrnalt suuremaks teha vai vähemalt randi ümaramaks lasta + väiekse nõelaga fillerit ettepoole kükitada ja enne esimest kimumist niisama tühjalt läbi tõmmata - vvaadata kas tuleb mullikesi aukudest - kui tuleb siis võtab kenasti vedelikku peale, kui ei siis tuleks suuremaks teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on nii 6ml, kui ka väiksem, BOGE mõõtu olemas. Siis on veel peenemad ka, mis sobivad eGo aku otsa ilusti. See pildil ka 6ml ja kraega carto.

Mulle need kraega kartod eriti ei meeldi. Mitte töötamise omaduste poolest vaid välimuse poolest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

einoh tanki otsas käib küll - ei lase alla suruda - mulle sobivad :) aga noh cartod on head. täna juba 6ml ära suitsetanud :D mõlemad tankid poolepeal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...