Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hazar

Ühistellimused

Recommended Posts

Uurisin clearode hulgihindu, orikad visionid/kangerid liiguvad $2 eest tükk, koopiad saab $0.5 eest. Miinimum kogused on 50 kanti aga clearosi ju ikka läheb. Mõtlesin, et äkki saaks pundi kokku ja telliks ühe suurema karbi. Näiteks 100 originaal T3 läheb maksma ~€200(kaasa arvatud post) ehk €2 tükk, päris hea ju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa räägid nüüd coilidest või kogu clearost? Milleks meie/kellegile 100 clearot? Kui neid just pooleks ei istu siis ei juhtu nendega ju suurt midagi. minu mt3 (noh suht sama mis t3) on mitu nädalat vana ja näeb välja ning toimib nagu uuena - coile muidugi mitu tükki vahetanud.

coilidega ongi muidugi teine lugu - neid läheb ikkagi vaja.

 

lisaks on koopiaid (kuigi väidetakse, et õige asi) väga palju mis ei toimeta nii hästi kui originaalid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vividele pole vaja coili osta - nende ise keeramine on väga-väga lihtne (lihtsam kui bullyle keermaine isegi) ja ei maksa peaaegu midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mitte, et ma maha teeks vaid, see pole ka nüüd paak mida tahaks 100tk rabada. Oleks mingid head rebuildable paagid hulgi väga öko võtta siis saaks veel aru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuni ma pole mingit normaalset vedeliku saanud siis tundub MT3 siiani parim olevat.

Kahjuks on mul aga 190ml väga rõvedat üle-maitsestatud mentooli mida ma ei suuda eriti tõmmata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jutt clearodest (mitte ainult coilist), coile eraldi ma müügiks ei leidnud. Siiski ma isiklikult vahetan coile kord nädalas ja arvestades, et täis clearo saaks odavamalt kui coili siin eestis siis oleks ikka hea diil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks on mul aga 190ml väga rõvedat üle-maitsestatud mentooli mida ma ei suuda eriti tõmmata :D

Hehe, mul on kõik põhjad kokku valatud..üks 30ml pudel... (öäk) seisab ja ootab mustasid päevasid...

Aga ühistellimusi tasub teha küll, kui midagi huvitavat leiab...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teemaalgataja vist surfas Alibabas vms. Seal on jah sellised pakkumised kuid no kuhu neid clearosi pärast panna on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleks ka Clerodest huvitatud. Eks ma senikaua "nuuman" siis kohalikke ärisid.Kui hind soodne siis vähemalt 5tk võtaks.

Küsi müügi alt Spezz teeb homseks tellimust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...