Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

Coilid, Silica wick, mesh wick üldteema.

Recommended Posts

Kuna tegemist siis meie e sigareti ühe tähtsama osaga siis teeme üldise arutelu eraldi ühte teemasse, et ei oleks TSI teemade solkimist.

 

Teeks siis otsa lahti sellise küsimusega. Kas keegi veel on märganud uut coili keerates, 2mm ja 3mm (silica wick) ulmelist vahet?

Toon näiteks siis, BCC mega, esimese keerasin 3x2mm ja tulemus oli väga hea. 2x3mm jällegi väga imeliku maitsega. Esimene kord arvasin, et coil tuli sitalt välja aga kõik tulemused olid sellised.

Vision ET eelmine keeratud coil oli 2mm wickiga ja toimis ÜLI HÄSTI, 3mm jälle kuidagi vastikult mõru. Ilmselgelt uputab viimane liialt kuna olen märganud, et üle doseeritud wickid annavadki liiga kibedat/mõrudat kurgule.

 

Igatahes, on keegi veel midagi sellist märganud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures arvasin, et mul on endal midagi viga kui sarnast asja tähendasin, 1,5mm wick sai otsa ja vivile keerasin 3 mm ja oligi täpselt nii. Samas migni hetk muutus normaalseks ja oli rohkem alguse teema.

 

Kõige paremad wickid hetkel pldsem is on olnud on 1,5mm wickist.

 

Lisaks kui keegi keerab endale mesh wicke ja maitse on metalline siis on liiga vähe meshi kärsatatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk oleks üldse mida väiksem seda parem?

vivile keeran ma näiteks 3x 1,15 wick coilid nüüdsest kuna on kõige parem perfoormans - kõike on täpselt nagu peab, ei lurise ja ei ole dry hitte (alguses) lõpupoole peab ikka kallutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bcc'd mul omal pole, kuid kui auk jääb sisse, siis pane lisa niit lihtsalt peale (augutäiteks)

oot oot, mis sa arvasid, et ma ümber 6mm coili keeran? Üldjuhul ma räägin alati ikka wickidest kokku aga coili keeran reeglina ühele, olgu see siis 2mm v 3mm.

Aga oddyle nö soovitav ongi 2x2mm (lühikesed mis lähevad keskele)vms + 3mm ja nende kõigi ümber siis coil :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bcc'd mul omal pole, kuid kui auk jääb sisse, siis pane lisa niit lihtsalt peale (augutäiteks)

oot oot, mis sa arvasid, et ma ümber 6mm coili keeran?

Arvasin jah. (psühho):o

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis tihedusega meshi te üldiselt kasutanud olete? Uuriks natuke sest ma ei taha mingit #250 meshi osta ja siis avastada, et kolmesajasega saaks hulka parema asja:) guugeldades väga palju infot ei leidnud selle kohta.

ps:

Tellida mõtlesin siit - http://stores.ebay.co.uk/zivipf-on-air

Kui keegi teab mõnda paremat kohta või tahavad ka midagi sealt siis võib koopereeruda/kontakteeruda:)

 

edit: või siit:)

http://stores.ebay.co.uk/meshcompany

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai ka lõpuks bcc megale ise uus coil kokku keeratud. Kuna mul originaalidega kipub lurisema siis panin ka 3x2mm silica wicki. Alumise ümber coili ja 2 tükki peale. Praegu ca 2ml jooki veel järgi aga lurisema pole hakanud, eks tõde selgub kui 1ml juures olen. Kusjuures sellega katsetamiseks sai veel VPG sisse kallatud mida enne pole julgend teha. Puudu igatahes vedelikust küll ei jää, selleks et kinni pooks peaks vist neljanda wicki veel panema ja jõuga kinni suruma. Kasutasin Kanthali 0.18 traati ja kuivalt evic näitas üle 3 oomi (ei mäleta täpselt palju üle) aga nüüd päeva peale kasutades kõigub seal 2.4-2.8 oomi vahel. Ei tea kas mõni keeru vahe on nii piiri peal et aegajal annab otse ühendust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tahaksin ka rebuildable peale üle minna ja küsimusi on palju nagu arvata on (psühho)

kaua üks mesh vastu peab? (mitu ml vedelikku või kuidas keegi mõõdab)

kui tossan vaid ligi 1 ml päevas siis kas üldse tasub? kas meshiga saab parema maitse kui nööridega?

või tasuks osta nööriga rebuildable ja jätta mesh hilisemaks? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesh või taht, see on igivana küsimus. Olenevalt sellest, kui hästi oma setup välja kukub, on ka maitse. Vahest on võrguga parem ja siis jälle vastupidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meshist wick peab vastu mingi kuu-kaks. Meshiga saab erineva maitse selles mõttes, et on vähem magus. kõigile meshile sobivatele RBA'dele võid nööri ka peale panna kui mõelda viitsid ja kui huvi on peab naguinii mõlemad ära proovima. 400 ja 500 meshil praktiliselt vahet ei ole (imo). Alla 300 ei wicki hästi (liiga suured avarused, et kapilaar pumpamine töötaks), üle 600 ka ei wicki hästi (augud nii väikesed, et piisavalt ei mahu läbi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...