Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hubi

Palju tarvitad naturaalset suitsu?

Recommended Posts

Ei veel. Pole leidnud ühtegi, mis sümpatiseeriks. Hetkel hinnatundlik, seega ,,valgete,, inimeste treitud torusid ei saa tellida (psühho)

Ei oska ka voltdrope kommenteerida, multimeeter jäi tööjuurde.

Vask moddega peab ka poleerimismasina soetama :D Loed jälle erinevaid teemaid, lähevad peod higiseks ja siis see paatina kerge tulema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab vist siis neeru maha müüma? Ennem saab nemesise klooni proovida. aga need, mis mul hetkel! Insta love!

Teemasse naaaatukene kah. Vedelik vist liiga lahja, toru kogu aeg näpus, iga 10-15 min tagant paar popsi :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale Vamo ( Tänud Scuall) ja nautiluse (Tänud Tripp) soetamist pole ühtegi analoogi teinud pea 2 nädalat juba :) Pole küll märkimisväärne aga rekord minujaoks juba. (esiga)

Nüüd juba sooviks midagi paremat modi aga ei tea veel millist. (esiga)

Ikka päris räme pisik tuli sisse kui selle foorumi avastasin ja enam ei suuda tööd ka päeval teha arvutis kui ei ole teiseks aknaks e suitsu foorum lahti, :D

Varsti blokitakse tööjuures see lk ka ära. (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka päris räme pisik tuli sisse kui selle foorumi avastasin ja enam ei suuda tööd ka päeval teha arvutis kui ei ole teiseks aknaks e suitsu foorum lahti,

Kunagi oli foorum maas mingi päev otsa, ma olin siis hullumas kohe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kodus hea suurt pulka lutsutada aga siim, võta näiteks mingi mech ligi, koos kickiga, pane 18350 sisse ja väga hea taskus kanda, ilma, et küsitaks, kas oled rõõmus mind näha või sul Vamo taskus (psühho)

Mul nüüd vaid launcher kasutuses ja überhäppi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka päris räme pisik tuli sisse kui selle foorumi avastasin ja enam ei suuda tööd ka päeval teha arvutis kui ei ole teiseks aknaks e suitsu foorum lahti,

Kunagi oli foorum maas mingi päev otsa, ma olin siis hullumas kohe :D

Ei oska enam internetis tehagi :D

 

-- 17 Apr 2014 06:46 --

 

Kodus hea suurt pulka lutsutada aga siim, võta näiteks mingi mech ligi, koos kickiga, pane 18350 sisse ja väga hea taskus kanda, ilma, et küsitaks, kas oled rõõmus mind näha või sul Vamo taskus (psühho)

Mul nüüd vaid launcher kasutuses ja überhäppi.

Kodus ja tööjuures pole väga viga aga linnapeal natuke ebamugav jah. :(

Plaanis oligi nemesis või midagi taolist otsida et hea mugav taskus oleks :P

See on nagu vanasti olid telefonid mis taskusse ei mahtunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...