Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Ahti Mänd

E-sigaret vallutab maailma

Recommended Posts

Alustuseks tahan tänada kõiki, kes siinse foorumiga mistahes moel seotud on, sest siit saab algaja palju kasulikku informatsiooni ja praktilisi näpunäiteid. Ise kuulun nende inimeste kilda, keda mõned aastad tagasi esimeste algeliste e-sigarettide tehnilised probleemid (mis siinsetele kommenteerijatele hästi teada on) neist eemale peletasid ja suhtusin neisse päris pikka aega põhjusetu eelarvamusega – kuni siinse foorumi avastamiseni.

Tee Teie foorumisse leidsin töökaaslase kaudu, kes siinset informatsiooni ammutades mõni aeg tagasi tavasuitsu pealt e-sigareti peale üle läks. Ise käisin sama rada ja avastades viimasel ajal aset leidnud tehnilise arenguga seotud e-sigareti totaalse muutuse, loobusin oma seni armastatud „Camelist” ja asusin n.ö. tervisliku suitsetamise teele. Esimeseks e-sigaretiks on mul Vamo V2 ja kasutan clearot Innokin Iclear 30. Järgmisel nädalal peaks Suurbritanniast kohale jõudma ka järgmine e-sigaret Tesla.

Kuna Eesti meedia e-sigareti teemat praktiliselt käsitanud pole kui mõned üksikud artiklid 5 aasta jooksul välja arvata (põhjused on ilmsed), siis tahtsin ka omalt poolt anda väikese panuse vastava informatsiooni levikule. Eile kirjutasin e-sigareti teemalise artikli „E-sigaret vallutab maailma” (siin postitamiseks liiga pikk), mis on loetav minu veebilehel, kus on keskmiselt 100 000 külastust kuus:

http://www.nommevalitsus.org/index.php? ... 55&lang=et

Ühtlasi on mul ka paar tehnilist küsimust Vamo V2 kohta. Nimelt põhinupp ei taha algusest peale hästi töötada. Sisselülitamiseks on tavaliselt vaja teha 2x5 klikki ning suitsetamisel tuleb enamasti suhteliselt tugevalt nuppu suruda. Kas taoline kontaktiviga on nimetatud margile omane või on tegemist konkreetselt minu pilli veaga? On seda võimalik ise parandada või tuleb uus juhtpaneel osta? Tean, et Vamo V2-l on need asendatavad, Poolast on võimalik saada.

Vastuste eest tänan ette.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea algatus. Selle aasta jooksul peaks ka suurematesse uudisteportaalidesse e-suitsu kohta juttu jõudma.

 

Sinu Vamost rääkides, siis pigem on see defektne toode. Massiliselt küll sellist probleemi pole esinenud. Tasub müüjaga ühendust võtta ja vast saab välja vahetada.

 

(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea artikkel, ufo võiks selle

esilehele ka linkida.

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõlas nagu selle foorumi teemade ülevaade... (esiga)

kui nii võtta, siis see ju tasuta reklaam, tavaliselt peab selle eest maksma (psühho)(Y)
Paistab et minu ettevõte sai ka tasuta reklaami, tänud mainimise eest! Igaljuhul tore et keegi viitsib midagi kirjutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisselülitamiseks on tavaliselt vaja teha 2x5 klikki ning suitsetamisel tuleb enamasti suhteliselt tugevalt nuppu suruda. Kas taoline kontaktiviga on nimetatud margile omane või on tegemist konkreetselt minu pilli veaga?

Ainuke nupu koha pealt levinud viga on see, et mõnikord tahab sisselülitamisel 5 klõpsu asemel 6, kuigi enamasti käivitub 5-ga, olen ise täheldanud, et harjumusest läheb iga kord nüüd 6 ära. Seda, et tuleb nuppu tugevalt all hoida pole mujal foorumites nagu silma hakanud, võta müüjaga ühendust, äkki läheb garantii alla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud kõigile sooja vastuvõtu eest, samuti arvamuste eest, mis VamoV2 puudutas. Arvan, et müüjaga ühendust selle pärast siiski võtma ei hakka, sisuliselt olen nende pisipuudustega juba harjunud, pealegi on kohe Tesla tulemas – kaks e-sigaretti pole kunagi liiast, juhul kui üks peaks ootamatult mingil põhjusel üles ütlema. Majanduslikult pole küll otstarbekas, aga mõtlen juba ProVari peale... vahest teen endale aasta lõpuks Jõulukingituse, selleks ajaks on sigarettide pealt ligemale 1000 eurot kokku hoitud.

Mis mu artiklisse puutub, siis tõsi on ka see, et seal käsitatud mõned faktid on tõepoolest siit foorumist pärit.

Ufole,

loomulikult tohib, seda poleks pruukinud küsidagi. Olen kirjutanud ca 800 artiklit ja ühe raamatu, needki on suures osas loetavad kümmekonnal veebilehel – kogu mu looming on avalikuks kasutamiseks kõigile vaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea artikkel, loodame et seda näevad ja loeavad paljud. See võiks tõesti olla lingitud kuhugi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui meil selline kirjamees olemas, siis võiks yhe ilusa artikli ka kuhugile päevalehte kirjutada, vihjega otsustajate poole (Y)

Mõte selles, et keegi ka reaalselt vastaks ja avaldaks arvamust. Hetkel on selline seis, et keegi ei julge suud lahti teha. Siin neid kysijaid ikka olnud :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb korraldada paraad, seltsimehed.

tuleta mulle meelde...... milline paraad on nendele tyhikargajatele mõjunud, mulle kyll meelde ei tule ?

need naeravad pihku ja hääletavad rahakoti järgi yldjuhul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb korraldada paraad, seltsimehed.

tuleta mulle meelde...... milline paraad on nendele tyhikargajatele mõjunud, mulle kyll meelde ei tule ?

need naeravad pihku ja hääletavad rahakoti järgi yldjuhul

mhm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, kui paraad ei mõju, siis plaan B oleks mormoonide eeskujul tänaval [tubakat suitsetavatele] inimestele mahlamalakaga viibates lähenemine: [ameerika aktsendiga] "Tärvist! Kas Täie olete kuulnud i-sigarettidest?"

 

Niimoodi saame juurde jüngreid ning ajame ikkagi õiget asja. Ja võidame niikuinii!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesuse arvamuse peale... ok, saatsin selle artikli siis mõni minut tagasi "Postimehe" arvamusrubriiki. Aga ma ei usu, et seda avaldatakse. Kui keegi teine kirjutaks, siis võib-olla oleks šanssi, kuid mina olen Eestis ülekantud mõttes persona non grata... Samas, ega artikli saatmine rohkem aega ei võtnud, kui pool minutit, elame näeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei, kui paraad ei mõju, siis plaan B oleks mormoonide eeskujul tänaval [tubakat suitsetavatele] inimestele mahlamalakaga viibates lähenemine: [ameerika aktsendiga] "Tärvist! Kas Täie olete kuulnud i-sigarettidest?"

 

Niimoodi saame juurde jüngreid ning ajame ikkagi õiget asja. Ja võidame niikuinii!

milleks trollida (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei trolli, jumala tõsiselt. Muide, ükskord ammu [naine, kui Sa seda loed -- see kõik juhtus palju aega enne Sind] olin just rannas päevitades sulgenud raamatu, mille pealkiri oli umbes selline nagu "Suitsetamisest loobumine -- imelihtne!", ning paki koos mihkliga põlglikult põõsasse visanud. Läksin noomima suitsetavaid noori neidiseid, see raamat kaenlas nagu piibel. Eriti püüdsin tervislikumale eluviisile pöörata ühte brünetti. Hea raamat oli, peab tõdema, sest mitte ainult ei teinud ma ise kolm kuud ainsatki suitsu, vaid mul on siiani tugev tunne, et ma oleks tookord peaaegu keppi saanud. Nimelt daamide kõrval vedeles üks suur värskelt murdunud kaigas. Paistab, et vist rääkisin end sisse ning olen nüüd tänavalt värbamise jaoks agent #1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tegelikult on see ju iga inimese vaba valik-kas ta tõmbab nüüd tavalist või e-sigaretti.

see kes tahab leiab ise õige tee (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...