Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
rainel

LIQUA

Recommended Posts

kui sul on pudelipeal tilgakuju, siis on konsentraat, inawera maitsetel on kõigil enamvähem karbipeal tilgakujutis, sees ei pruugi konsentraat olla, kui sa siia pildi paneks siis ütleks sulle täpsemalt (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui sa neid pooleks paned, siis saad 9mg/ml poole lahjema maitsega segu. Kui paned mingis muus vahekorras, saad kas kangema või maitse poolest lahjema või lahjema aga maitse poolest kangema segu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud juba abi eest :)

 

Ma arvan, et miinimum 14 mg, allapoole ei tagaks küll minna.

Miskine kena maitse vöiks ka jääda. Samas peaks lähipäevil Sillamäelt 36 mg baasid ka tulema, nii et saaks ka neid kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud juba abi eest :)

 

Ma arvan, et miinimum 14 mg, allapoole ei tagaks küll minna.

Miskine kena maitse vöiks ka jääda. Samas peaks lähipäevil Sillamäelt 36 mg baasid ka tulema, nii et saaks ka neid kasutada.

Siis on vist targem ikka see 36mg baas ära oodata ja pooleks visata.

Kui pead kohe ära proovima, tee pigem pisem kogus, üks clearotäis, 1/3 Liquat ja 2/3 baasi. Saad 12mg-se, aga kas nii palju lahjendatud kraam mingit positiivset emotsiooni ka tekitab, on iseasi. Mina näiteks võin vabalt baasi puhtalt tõmmata, aga mõni maitse liiga lahjana on ilge (stiilis nagu sibulase noaga oleks küpsisele moosi määritud).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui segad ainult segusi, mitte maitseid, siis paned nii nagu lahjendaks piiritust veega. Kui lisad maitset, siis paned nagu maitse järgi.

Sinu puhul siis 18mg vedelik on baas ja 0mg on maitse. Kui segad 1:1, siis saad 20 ml ja 9mg kanguse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arusaadav.

Nüüd selline asi veel, et kas Liqual peale valmisvedelike ka maitsestajaid (konzentraate) on? Ja kui on, siis kuidas Liqua neid markeerib- nimetab?

 

Ja veelkord, tänud abistajatele! (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole mu meelest maitsestajaid liqual. Aga härrased on 1:1 seganud ja väidetavalt maitse väga nõrgaks ei jää. Ise ma pole just suurim liqua fänn ja ei oska täpselt öelda. Mulle meeldivad dekangi vedelikud rohkem.

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

liqua blackberry ainuke vahe seebiga on see,et seep vavutab .väga ebaõnnestunud maitsega mahl minuarust (N) .Dekang-i blackberry on väga norm. maitsega.aga noh,kui ostetud sai, tuleb seep ära kannatada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma just tellisin siit juba neljas kord: http://www.vibratank.eu

Kaks korda olen tellinud kuus 30ml pudelit korraga, ühe korra kaheksa 30ml pudelit ja nüüd tellisin neli 30ml pudelit lemmikumaid maitseid ning lisaks võtsin testimiseks veel kümme erinevat maitset 10ml pudelites (jah, 10ml pudelites on kallis osta aga katsetamiseks ei ole mõtet võtta ka suuri pudeleid).

 

Viimane tellimus oli siis selline:

-- OLEJEK LIQUID RITCHY WATERMELON 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY CAPPUCCINO 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY BLUEBERRY 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY BANANA 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY BLACKBERRY 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY COLA 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY CHOCOLATE 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY CITRUS MIX RÓŻNE MOCE 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY TIRAMISU 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY GRAPE (winogrono) 10ml - nicotine content : 9mg 1 3,97 € 3,97 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY MENTHOL (mięta) 30ml - nicotine content : 9mg 4 9,28 € 37,12 €

-- OLEJEK LIQUID RITCHY FRENCH PIPE 30ml - nicotine content : 12mg 1 9,28 € 9,28 €

 

Viimase tellimuse palusin neil jagada igaks juhuks kahte eraldi saadetisse. Aga eelnevate 6*30ml ja 8*30ml tellimuste kättesaamisel Eesti Post mingeid takistusi küll ei teinud. *ptüi-ptüi-ptüi üle vasaku õla... :)

Update! Vaatamata sellele, et saadeti välja kahe saadetisena, langes see ikkagi meil tolli/posti lõksu. Koju tuli EP ametlik kiri, et pean paluma Ravimiametist luba kauba väljastamiseks. 17.09.2013 tegin siis ravimiametile e-posti teel taotluse nii nagu siin näidatud http://www.sam.ee/ravimite-postiga-saatmine?group=7 Arstitõendit ma muidugi ei lisanud aga kaubad kirjeldasin korralikult ära (sh. nikotiinisisalduse), märkisin ka et tegu on originaalpakenditega ja isiklikuks tarbimiseks mis saadetud EU siseselt eraisikult eraisikule. Täna (ehk siis 6 päeva hiljem) tuli ravimiametist e-mailiga ametlik vastus (koopia saatsid nad ka ka kohe tolli ja posti), et kauba võib väljastada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update! Vaatamata sellele, et saadeti välja kahe saadetisena, langes see ikkagi meil tolli/posti lõksu. Koju tuli EP ametlik kiri, et pean paluma Ravimiametist luba kauba väljastamiseks. 17.09.2013 tegin siis ravimiametile e-posti teel taotluse nii nagu siin näidatud http://www.sam.ee/ravimite-postiga-saatmine?group=7 Arstitõendit ma muidugi ei lisanud aga kaubad kirjeldasin korralikult ära (sh. nikotiinisisalduse), märkisin ka et tegu on originaalpakenditega ja isiklikuks tarbimiseks mis saadetud EU siseselt eraisikult eraisikule. Täna (ehk siis 6 päeva hiljem) tuli ravimiametist e-mailiga ametlik vastus (koopia saatsid nad ka ka kohe tolli ja posti), et kauba võib väljastada.

See on küll midagi uut juba, pole nagu varem kuulda olnud, et nad käsevad luba küsida. Ikka kohe tagasi, ilma mingi teavituseta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain aru, et see oli seetõttu, et enamuses vastas mu saadetis lubatule: eraisikult eraisikule, originaal jaemüügipakendites ja kokku alla 500ml. Ainus puudus oli see, et lubatud oli kuni 5 jaemüügipakendit aga mul oli esimeses saadetises 6*10ml pudelit + 2*30ml pudelit, ehk siis kokku 8 pudelit. Suhtlesin peale loa saamist ka loa väljastanud Ravimiameti töötajaga ja see oli igati mõistev. Ütlesin, et mul tuleb teine osa tellimusest veel järgi ja seepeale öeldi, et pole probleemi - teeme järgmisele saadetisele ka loa. Samas aga mainiti, et kui liiga tihti/palju hakkab neid lubade taotlusi mul olema, siis nad uusi lube mingi aja ei pruugi väljastada (liiga suurte koguste puhul tekib kahtlus, et kas ikka on isiklikuks tarbimiseks). Samas aga puudus minuga suhelnud Ravimiameti töötajal arusaam, et kui palju siis on normaalne ühe isiku e-vedeliku päevane tarbimine. Ravimiameti töötaja jutust sain ka aru, et neid e-vedelike postist väljastamise lubasid on nad ka varem teinud.

 

Igal juhul olen väga meeldivalt üllatunud Ravimiameti töötajate normaalsest suhtumisest. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uus ports Liquat teel mu poole, maitsevalik selline:

American Tobacco

Apple

Berry Mix

Blueberry

Bright Tobacco

Cherry

Cuban Cigar

Energy Drink

Grape

Cola

Menthol

Mint

Strawberry

Tiramisu

Traditional Tobacco

Turkish

Watermelon

French Pipe

Loodetavasti järgmise nädala jooksul saabub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...