Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
rainel

LIQUA

Recommended Posts

Kas liqual on maitsestajaid/kontsentraate? Pole nagu silma hakand, hea oleks nendega mahlakest teha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jään samuti ootele, samas sobib ka kõiksugu muud kommentaarid tellimisega seoses välja tuua(kui tohib muidugi avalikult sellest rääkida).

Share this post


Link to post
Share on other sites

loomulikult võtsin akti koostanud tädiga ühendust, vastus oli et "pudelitel olevatel etikettidel on kirjas, et tegemist on e-sigarettides kasutatava vedelikuga". Edasi polnud suurt midagi vaielda, kuna tolli reeglite järgi, kui kuskil on märgitud, et antud vedelik kõlbab e-vedeliku koostisosaks siis automaatselt läheb ravimite alla koos vastavate nõudmistega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

loomulikult võtsin akti koostanud tädiga ühendust, vastus oli et "pudelitel olevatel etikettidel on kirjas, et tegemist on e-sigarettides kasutatava vedelikuga". Edasi polnud suurt midagi vaielda, kuna tolli reeglite järgi, kui kuskil on märgitud, et antud vedelik kõlbab e-vedeliku koostisosaks siis automaatselt läheb ravimite alla koos vastavate nõudmistega.

Ei lähe, ainult nikotiini sisaldav vedelik on ravim. Kõik muu on lubatud. Probleem ilmselt tekkis sellest, et nad arvasid et see on e-vedelik ja pakendil polnud koostisaineid kirjas. Maitseainetel peavad ka ilmselt koostisained pakendile märgitud olema, kas nendel pudelitel on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis nad peaks proovi võtma, kas nikot sisaldab või mitte..

Sama hästi võiks mu tellitud ujumisrõnga tagasi saata, sest sisaldab keelatud aineid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hetkel ühineks Jazz-i seisukohaga, mis tegelikult tähendab ametnike lohakust, samas ma millegipärast arvan, et kui tegu e-vedelikuga, peab ikkagist koostisained olema välja toodud, et ei loe kas nikotiini sisaldab või ei, järsku sisaldab mingit narkotsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niipalju kui aru saan siis tegemist on tervisekaitse ja ravimiameti ettekirjutisega tollile, milleks on et kõik millel on viide e-vedelikele või neis kasutamisele lähevad e-vedelike alla ja rakenduvad ravimitele kehtestatud nõudmised. seega tolliga vaidlemine tulemust ei anna. süsteemi peaks muutma tervisekaitse ettekirjutises koostöös tarbijakitsega....

Probleem maitsetega on see, et nad ise ongi "koostis aine", keegi ei kirjuta õuna maitselise jäätise peale tuhandet ühte keemilist ainet, mis me õuna ekstraktist kaasa saame, piisab õuna ekstrakti või õuna mahla mainimisest. seega maitsetel puudub traditsionaalne koostisainete loetelu mida toll soovib.

teiseks pakenditele märgitakse säilivusaeg, millal ta muutub tervisele ohtlikuks, kuid maitsetel reeglina on nii pikk säilivus aeg, et seda ei märgita pakendile.

 

mõistlik on samad maitsed tellida sealsest "köögipoolelt",( jälgides et oleks vees lahustuvad versioonid, mitte õli omad) ja tellida kui toidulisandid mitte e-vedelike koostisosad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin on küsimus ikkagi selles, et pakendil puudub nõutav markeering ja ainult. Liigitatakse need nagu ilma nikotiinita täitevedelik (see ta ka on, sest läheb sigaretti).

Minu Inawera maitsed läksid ka kõik sellepärast tagasi, et pudelitel polnud muud kirjas kui maitse nimi, mahtuvus ja aromat do e-papierosa. Nõutud aga on veel koostisosad, kõlblikkuse kuupäev ja partii nr, nii nagu Liqua vedeliku pakendil ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hiinast tellitud kühvlikese peab ka tagasi saatma, sest ma võin temaga ju mooni taime istutada...

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hiinast tellitud kühvlikese peab ka tagasi saatma, sest ma võin temaga ju mooni taime istutada...

jah kui peale on kirjutatud, et mooni taime istutamiseks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis peaks tellides mainima et kirjutage sinna mingit umbluud peale :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

itaaliast http://www.flavourart.it/ tellitud maitsed läksid piirilt tagasi

inglismaalt http://www.flavourart.co.uk/ tellitud maitsed on olnud teel nüüdseks juba pisut üle kuu aja ja pole kohale jõudnud...

itaalia omad jõudsid kohale. pandi teele teise kullerfirmaga, peale oli kirtatud "FlavourArts flavours", ehk esigarette mainitud polnud.

kui itaallsed just pudeleid ümber ei vahetanud, siis tegi toll küll tünga tagasisaatmisega. ühelgi etiketil pole esigareti mainitud. peal ilusti kirjas, et tegemist toidu maitseainetega.

 

ehk lähipäevil saab aega segamisega tegeleda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis variant on Liqua nikotiini vedelikke hetkel saada?

Surfa nats foorumis, variante on mitmeid (Y)

Just myygi (ka yhistellimused)teemat.

Kui pc taha saan, võin ka linkida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin siis prooviks paar pudelit liquat siit : http://www.ebay.co.uk/itm/LIQUA-E-liqui ... 1e7ce13bb4

Sai müüaga suheldud ja sain kauba kätte. 12mg nikotiini. Probleem ainult selles ,et no ei ole mitte mingit "õiget" maitset. Maasikas oleks nagu puhas tubakas ja kirss oleks nagu mingi kahe saasta segu. Proovitud erinevate voltidega iclear30-ga.

Siit ka küsimus ,et kas on võimalik ,et sain a la fake vedelikud?

 

EDIT:

http://www.goritchy.com/fake-liqua

Liqua Original´s EAN code is glued on the box.

It is never directly printed on the box - Mul on prinditud nii karbile kui pudelile.

LIQUA Original has always had a label for the blind on the bottle – a tactile (haptic) sticker in the triangle shape. - PUUDUB

EXP: date on juuli 2016 kuigi liqua lubab vaid 2 aastat.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Said tõmmata või on mingi väga sitt clero

Sain ma õigesti aru, et pudel polnud kiletatud?

 

-- 18 Juul 2013 14:14 --

 

Tundub, et said ikkagi fake versiooni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võltsing, mis võltsing. Sega mentooli juurde ja ime (Y)

Mul kõik turvaelemendid olemas.

Järgmine kord telli singapurist või osale yhistellimuses (augustis vist pidi järgmine tulema)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin ka siis fake liqua ära oma silmaga. Grape vedelik oli lillat värvi(originaalis läbipaistev), reljeefne kolmnurk puudus, kangus ja partii number olid mitte kleepsul vaid etiketile trükitud, pudelid polnud kiletatud. Lisaks lõhn väga vale ja olla 2 tuttuut klearot paari mahviga ära tapnud. Ei kujuta ette, mis mürk seal pudelis olla või, seega olge ettevaatlikud =/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...