Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Keeru Pulk

Red bulli maitsestaja?

Recommended Posts

Aga nendel maitsetel ka vahet... Olen proovinud Skysmoke Red energyt, mis oli tõesti hea ja red bulli maitsega(Mõne firma omad veel, mis meelde ei tule), kuid näiteks Nicorexi red energy, mis samuti prooviks ostetud oli tottaalne jura. (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicorexi red energy, mis samuti prooviks ostetud oli tottaalne jura. (öäk)

Ma ei ole teisi proovinud, aga Nicorex oma meeldis väga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adriloom, oled neid Boge vedelike proovinud rohkem? On arvestatavad? Lükkasin ka ühe mustika ühistellimusse kirja. (esiga)

USA Mix-i proovisin ka - ei olnud hea - VPGga pooleks kannatas kuidagi ära tarbida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul küsimus troopilise (fruit mix) maitsestaja kohta. Oskab keegi soovitada kust saada? Üksiktellimust väga teha ei soovi, aga teretulnud oleks küll. Eestis paistab totaalne tühjus olevat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole kindel... tropicali olen ühe näidisena lihtsalt saanud ja see jättis täiesti vapustava mulje. Berry mix tundub midagi muud olevat, aga proovida võib küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isiklikult ei suuda ma ühtegi inawera toodet aurutada, kõik nad on fairi või ma ei tea mis jubeda pesuvahendi maitsega aga olen enda jaoks leidnud uued maitsed Perfumers Apprentice http://shop.perfumersapprentice.com/

 

Ise olen ostnud energia maitse alljärgnevalt lingilt ja julgen soovida:

http://www.123liquids.de/index.php?route=product/product&path=145_226_181&product_id=332

 

Tellimuste postitamisega nad seal saksas just ei kiirusta aga nädalaga tuleb vähemasti soome kaup kohale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...