Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

KangerTech ProTank

Recommended Posts

ei , protank on täitsa hea jahh, kuigi mul evic näitab igakorraga kui sisse lülitan erinevaid oome, hetkel on 1,9, aga eile oli vahepeal 2,4 siis 2,1, muidu on päris hea, aurab mis jube ja eriti meeldib see, et seda on hea kerge tõmmata (esiga)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks parimaid minuarvates . Olen migi 2 nädalat omanik . kallutamine ja nagu ce4 või viiiviga on minevik.

paar korda on ká sedasi olnud et olen paagi tilgatumaks tõmmanud ja kerge karameli maitse hakkab tulema siis alles mõistad et tuleks täita. hea on ka coii vahetada , teistega ikka tuli mõnusalt läbu . Ah ja mõnus jahe tõmme , soovian isiklikult .

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis sa kindlasti tellid omale kaaa, aurupoolest võib võrrelda eda iclear30 vabalt, ei jää alla, joob natuke vähem, aga mitte eriti, :D näeb suht soliidne välja ka (esiga)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fasttech pakub hea hinnaga iclear30 (coili takistus seal mingi imelik, aga 2,1oomiseid tagavara coile mul on ja vaja oli tegelikult ühte paaki tagavaraks ) ja kui juba tellimiseks läks siis võtsin ühe KangerTech ProTank ka ligi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõõte-kaalusid võrreldes on vahe olemas. Ma võtsin selle kõige kallima :) seal 2 coili

Coilid pead niikuinii evod-i omad panema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimigi Kamry X9 ütleb, et see on kloon. Üheks eripäraks on veel lühikesed coilid, Kangeril on pikad sees. Ja pood ise ei paku sellele juurde analoogtoodete valikut nagu Kangerile ;)

Vaja osta 2 tükki - 1 odav ja teine hea - nagu öeldakse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

njah kui juba nii kiidetakse siis tellisin endale kah

Share this post


Link to post
Share on other sites

õige, tulebki tellida :D aga noh jah, ise ootan iClear30't mis post24-ga tartust tulemisel teeb maailmatiire, ennem kui siia jõuab -.-

Miks te seda Post24 üldse kasutate? Koguaeg mingi probleem sellega.

Ma olen üle 3 aasta kasutanud Smartposti teenuseid, saatnud lugematu arvu pakke ja selle aja jooksul on vist 3 pakki ühe päeva hiljaks jäänud...

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

fasttech pakub hea hinnaga iclear30 (coili takistus seal mingi imelik, aga 2,1oomiseid tagavara coile mul on ja vaja oli tegelikult ühte paaki tagavaraks ) ja kui juba tellimiseks läks siis võtsin ühe KangerTech ProTank ka ligi :D

träking näitab, et pakk üleantud, eks koju jõudes saab proovida siis (esiga)

No nii, proovitud ja esmamulje:

+ soliidne karp, kena välimus, ülikegelt käib õhk läbi ja lurinat pole kuulda olnud, annab jubedalt auru ka

- kaasas olnud 2,6 oomised coilid ei on ikka ilged nikerdised küll, kuivalt 8w põletades enne kasutamist tegi üks coil teisel vajutusel plinn ja traat läks. Teine coil pidas puhastuse vastu kuid mõtlesin, et 2,6 oomi kannatab ka kõrgemaid watte ja 10w juures sain sellise kärsaka, et läksin hambaid pesema, kärsakast enam lahti ei saanudki. Sellist õli maitset nagu sellel clearol pole ma teistega tundnud, ei aidanud muu kui nõudepesuvahendiga pesu. Tõmmates häirib natuke see liiga tugev "sahisev" hääl, võiks vaiksem olla(hambatikk õhuaku :)

Mõlemale kaasas olnud coilile keerasin uued sisud (1,6 ja 1,8 oomised said) ja nüüd töötab. Imen paar paaki ära ja siis vaaatb kas jääb seisma või vahetab mahlaröövli välja.

 

-- 04 Juul 2013 07:31 --

 

ööga pole muutusi olnud, siiani töötab (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nagu soovitati panin ma talle evod i coili sisse 1,8 oomise, väga pro, ennem oli jah kuidagi lahja, praegu on maitsegagi päris hästi (Y)(Y)(esiga)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hetkel enda keeratud coil töötab ja tundub, et järjest paremaks läheb(ry4 ja vaarika segu)

Sai sahtlist evodi coile ka võetud, pühapäeval saab siis need ka proovitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käes, varem olnud EVOD'i peal enamus ajast (enne seda lühikest aega T3 aga EVOD oli sellest peajagu üle) ja esmamulje väga hea, tossu toodab mõnusalt rohkem, kergem (õhulisem) tõmmata ka, väga kena välimus ja esimeste minutitega väga rahul. Ei jõua oma SVD'd ära oodata nüüd, eGo Twistiga näeb veits imelik välja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...