Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
madis35

okidoki vedelikud

Recommended Posts

Ega ei ole jah najakas.Mõned mahvid tegin ja ikka jube asi oli.Eks teinekord olen targem.Kus teie ostate eestist oma nikotiiniga vedelikke,et oleks vähemalt kvaliteetne asi ja hind ka väga kirves poleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas otse siia annab ka pilti lisada,

ikka saab. vajutad kõigepealt UUSVASTUS nuppu ja siis alt poolt leiad tabi "lae manus ülesse". Teine võimalus on kasutada upload.e-suits.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise käisin sama asja läbi. Siin saad ise oma vedeliku prügiks diagnoosida http://www.goritchy.com/fake-liqua !

Lisaks veel

- triipkood on originaalil 3 hambaga, keskel ja kummaski otsas, st number oleks nagu koodi sees - võltsingul on triipkood sirge alaservaga ristkülik

- tekst karbi allservas "for ALL E-smoking..." on karbi põhitoonis - võltsingul must/tumehall

Share this post


Link to post
Share on other sites

triipkood on kolme hambaga küll.kas sellise odava hinnaga(10 eur,50ml)on üldse võimalik normaalset ja originaaal vedelikku saada.

 

-- 06 Aug 2013 11:32 --

 

ok.tänud.olen targem nüüd ja see solk lendab prügikasti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

triipkood on kolme hambaga küll.kas sellise odava hinnaga(10 eur,50ml)on üldse võimalik normaalset ja originaaal vedelikku saada.

Liqua on ainult 10 ja 30ml kiletatud pudelites, tagasildil iseloomulik reljeefne kolmnurk (pimekiri). Liitrites müüakse ainult täitekapslite tootjatele :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

võltsing mis võltsing.

tänud piltide eest.

ehk nyyd keegi enne ostu näeb ka, milline pudel ja karp ei tohi välja näha (Y)

 

saab kyll, fasttech.com

aga sealt tellimine enda vastutusel.

hetkel yhistellimus jääb ära siinses keskonnas (edasi lykatud ehk)

 

kui kuningas puhkuselt tuleb, kyll tal ka mõned head uudised ehk varuks (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt tuleks teha eraldi teema kuhu võltsingute pildid kokku koguda, mul oleks ka mõned lisada ;)

 

Off-Topic :
Müügi-teemas originaali pakkumine olemas. Tuli 1 päeva jooksul tellimus ära teha ja sellepärast poleks olnud aega ühistellimist orgunnida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt tuleks teha eraldi teema kuhu võltsingute pildid kokku koguda, mul oleks ka mõned lisada ;)

 

Off-Topic :
Müügi-teemas originaali pakkumine olemas. Tuli 1 päeva jooksul tellimus ära teha ja sellepärast poleks olnud aega ühistellimist orgunnida
see hea idee, pilte ma mõtlen (Y)

 

eks teine kord tellime uuesti, pole hullu (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurb aga tõsi ,tõsi aga kurb tuleb välja et minu esimene ja mitte väga meeldiv kogemus Liquaga on võltsing .

pimetate kiri puudub , For all blabla bla karbi alumises osas on mustana . karp ise tundub norm trükitud ja isegi lamineeritud .

Küsiks sellist asja veel karbil on ingliskeelne jutt ja ka veel tsehhikeelne on se ok ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on inglise ja hispaania, aga see viimane oleneb vist turust kuhu see suunatud peaks olema.

Osadel on teise keele peale poolakate jutt kleebitud (see kohustuslik värk, nagu eestiski)

kui eestist ostad, siis peaks seal eesti keel olema kasvõi kleepsuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õiget lobakohta ülesse ei leidnud, kuid ehk sobib ka siia.

Niisiis, mõnda aega enam tavalist suitsu pole teinud ja hakkab tagasi tulema maitsete tundmine. Kunas sai ostetud ostast 30ml mentooliga ja hiljem tumedat shokolaadi ning RY4, siis algul oli väga hea, maitse meeldiv ja mõnud, kuid nüüd paar viimast päeva on tekkinud nagu kirbe keemiamaitse juurde, Mentoolil rohkem, teistel jällegi vähem. Et kas asi võib olla:

. sitt vedelik

. tunnetan paremini maitseid vmi.

- kuna tunnen maitset paremini, siis ei sobigi digitaalne mulle?

 

Sõbrad, kes poolekohaga digitaliseerusid ei osanud öelda mingit vahet. Kasutan clearot EGO tüüpi aku otsas. Sai isegi uus clearo ostetud nixorex handymanist, kui sama jama. Kirbe keemia maitse, segatud kõrbeva metalli maitsega. See vist kõige lähedam iseloomustusele. (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...