Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
nonsmo2

E-sigaret teismelistele

Recommended Posts

Olen näinud linna peal paljusi teismelisi esigareti mahvimas ning tuli möttesse küsimus et, kui kahjulik on nikotiinita vedelik teismelisele?

Nikotiiniga ilmselt kahjustab natukene ja jäingi selle nikotiinivaba variandi peale mötlema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parem kui need teismelised ei imeks midagi.

peale pliiatsi koolipingis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kunagi ei saa kindel olla, mis on sigareti sees, kas mõmmilimonaadimaitseline 0mg või nikotiiniga. Mida rohkem alaealiseid pastakat imeb, seda suurem on avalikuse vastasseis üldsuselt, sest kunagi ei saa kindel olla, mida tõmmatakse. Eriti just inimese poolt, kes pole tuttav asjaga ja lüüaks kõike ühe malli järgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks peaks üks teismeline või kes iganes niisama nikovabat mahla popsima? Point ikka suitsust loobuda ja sel juhul enamik tahavad nikot ka. Kui keegi saab ilma hakkama, siis on tubli muidugi aga enamasti pigem mitte. Minu point siis, et mittesuitsetajal on mahla mõttetu isegi proovida. Lahe see ei ole ja paremaid maitseelamusi saab mujalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senikuni pole leiutatud kurgulaksu tegija nikotiini asemele, ei näe ma küll mõttet tavalist mahla pruukida, kui sinna maale jõuan, siis pole enam ka mõttet tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...