Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
eesel

Wizard´s apprentice evolved

Recommended Posts

Kui härra spezz kauba kätte saab ja lubab, siis tahaks seda vunki korra omal nahal katsetada. Võtaks kaifari kaasa ja testiks!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu kahjurõõm on piiritu (psühho)

Tegelt ma ei saa aru, kuidas nii kallis riist...ja siis saadetakse ka vale. Pole tegu mingi ali kaubaga ju (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, see saaga ei saagi vist läbi. Tellitud oli 2 tk. ja 18650 versioonid.

Pakis siis avanes selline pilt: https://www.dropbox.com/s/vryxe0eiaszmi ... .45.36.jpg

Mis nad ise arvavad asjast? On neil võimalik seda ümber vahetada? Sellise akumõõduga pole eriti midagi teha ju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selles mõttes, endise eVicu kasutajana on Spezzil kogutud kindlasti palju 18650 ja/või 18350 akusid. Nüüd tuleks hakata uusi akusid soetama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga mulle saadetud mailis oli kirjas:

We just wanted to apologize for the inconvenience and let you know that you are indeed among the lucky customers whose orders were processed without any issues.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga mulle saadetud mailis oli kirjas:

We just wanted to apologize for the inconvenience and let you know that you are indeed among the lucky customers whose orders were processed without any issues.

No järelikult see ei ole nende arvates mingi probleem, et sa valed asjad said ;). Ole rahul, sest osad maksid, aga ei saanud midagi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alati saab teha tööreisi rumeeniasse ja ühtlasi selle käigus neile külla minna ning selgitustööd teha teemal "gorjatshie Estonskie parni" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen selle teise WAE omanik, kuna ma jäin jabura olukorra tõttu tellimisega hiljaks ja hea Spezz tellis kaks tükki oli ta nõus selle teise WAE mulle müüma. Igatahes seade on väga hea kvaliteediga ja ikka väga väike. Provari mini on selle kõrval nagu hiiglane, kuigi kasutab 18350 akusid võrreldes WAE 18490 akudega. Kuna tegu on mu esimese DNA20 seadmega siis ma veel kõiki funktsioone ei oska kasutada aga häirib natukene ekraani tuhmumise kiirus, mis on 4 minutit. Üleüldiselt võrreldes DNA20t ja provarit, tundub, et DNA20 on parem, kuna näitab ekraanil korraga vatte, volte ja ohmi. Samuti suudab see seade minna kuni 20 vatini välja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, pakuvad tagasisaatmist/refundi, sest pikemaid torusid pole :cry:

 

-- 18 Dets 2013 11:53 --

 

Et siis - kui keegi on huvitatud siis 250€ hinnaga saab kätte selle. Kui huvilisi pole siis saadan tagasi talle(või panen kuhugi oksjonile).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, pakuvad tagasisaatmist/refundi, sest pikemaid torusid pole :cry:

 

-- 18 Dets 2013 11:53 --

 

Et siis - kui keegi on huvitatud siis 250€ hinnaga saab kätte selle. Kui huvilisi pole siis saadan tagasi talle(või panen kuhugi oksjonile).

On veel alles?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Spezz on nõus enda oma müüma siis see inimene, kes selle ära ostab ei pea kahetsema! Ma enda oma ainult silitan ja vahin, ikka väga ilus asi on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, täiesti kahevahel olen ja panen praegu müügisoovi hoiule. Kui otsustan müüa siis teen müügiteema (Y)

 

-- 18 Dets 2013 21:07 --

 

Tundub, et see mõtlemine tasus ära. Teevad ikkagi uued akukestad ja saadavad järele (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Off-Topic :
eks nad küsisid peleonist järele, et kui kõva klient sa oled ja siit ka kiire otsus...sellist klienti ei taha keegi kaotada ju :D
 
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 
Off-Topic :
eks nad küsisid peleonist järele, et kui kõva klient sa oled ja siit ka kiire otsus...sellist klienti ei taha keegi kaotada ju :D
 
think.gif
Lol, riight :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...