Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
eesel

Wizard´s apprentice evolved

Recommended Posts

Sain siis täna kirja Mark Bugsilt ja väike kogus Wizard´s apprentice evolvedi tuleb 1. detsembril kell 22:00 Eesti aja järgi müüki markbugs.com-is. Müüki tuleb see kahes mõõdus 18500 ja 18650 akule. Ise plaanin platsis olla ja lehte jõudsalt refreshima hakata. Eelmine kord kui need müüki tulid müüdi need mõne minutiga välja, nii et hilinemiseks aega ei ole.

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Saadetud kiri:

 

We are happy to let you know that we have an upcoming new batch of Wizard’s Apprentice EVOLVED!

We would like to thank you again for all your great and encouraging feedback. Because of it, we have been working even harder and are now pleased to release another small batch right at the start of December. This way, the Wizard’s Apprentice EVOLVED can be a great holiday season gift for your vaping friends... unless you cannot part with it yourself ;)

 

- TIME: Ordering starts Sunday December 1st, 20:00 GMT.

As you know, you can also find the GMT clock on our website.

In order to avoid any confusion, 20:00 GMT means 22:00 in Bucharest, 21:00 in Paris, 15:00 in New York and 07:00 on Dec 2nd in Sydney.

You can also find the equivalent local time in your city on the following website: http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html

All orders will be processed and shipped within 5 working days from placement.

 

- PRICE: EUR 250, including the PayPal fee and free shipping, delivery to be made via UPS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käsitöö ja kvaliteet pidavat super olema. Soome foorumis müüakse titaan toruga kasutatud Wizard Evolved 18650 370€ http://www.e-savuke.com/vb/myydaan/7828-wizard-evolved-18650-a.html Hind päris krõbe neil.

Titaanist uus maksab 399€, nii et 370€ selle harulduse eest pole üldse halb. Enamasti müüakse neid limiteeritud või harva müüki tulevaid markbugse veel kallimalt kui oli ostuhind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

400€ oli evolved hind markbugs.com-is ja kasutatud 370€. Nüüd, kui tuli uus mudel Apprentice EVOLVED peale siis seda titaaniumist mudelit ei ole enam toodetud. Apprentice EVOLVED on nüüd teine sats, mida tehakse ja ei teagi kas titaan mudelit tehakse juurde. Selles mõttes on EVOLVED haruldane jah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leidsin juba sobiva Kayfuni stiilis atty ka sellele, reguleeritava õhu ja vedeliku hulgaga 21 millimeetrise UVO systems Footoon Aqua:

 

Posted Image

Pilt võetud ECFist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, mis oome see sööb? 0,5 on ok?

Kayfuni alla näib väga viisakas valik :)

Tegu on DNA20D seadmega, ehk minimaalselt 0,6 ohmi saad ilusti imeda sellega ECFi järgi, tootja poolt on soovitav mitte alla 1 ohmi ja kuskil 0,5 ohmi juures peaks süsteemil blokk ette tulema ja ei lase imeda (ei ole kindel selles 100%, jäi kunagi kuskil ECFis silma see lihtsalt). Tegu on reguleeritava VW seadmega 7-20 watti (4-8,3 volti, output kuni 6 amp). Kayfun ei sobi sellele otsa hästi sellepärast, et kayfun on 22mm aga wizards apprentice evolved on 21mm seade, sellepärast otsin hetkel sellele otsa ka head ilusat kayfun stiilis attyt. See Aqua tundub päris mõistlik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No aasta eVic'i saab varsti täis, tahaks midagi äkilisemat ja kohe :)

Nagunii juba 380 päeva ilma pärissuitsuta oldud, 1140€ nagu maast leitud tänu sellele (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen tegelikult mõelnud, et kas meie hulgas mingit osvate kätega metallimeest pole(mul kasvavad käed persest), saaks ju ka mingi oma toru teha, elektroonika jupid on ju kõik saadaval ning patriotismist ehk mõned kered saaks ka maha müüa

Share this post


Link to post
Share on other sites

No aasta eVic'i saab varsti täis, tahaks midagi äkilisemat ja kohe :)

Ma olen unistanud sellest Wizard apprentice evolvest juba kuu aega, aga kuna see ei olnud müügil avastamise hetkel, siis saatsin pidevalt e-maile neile ja palusin, et nad kindlasti võtaks minuga ühendust kui müüki tuleb. Isegi ECFi ei ole veel kirjutatud seda, et see tuleb 1. detsembril müüki, nii et lootusekiir on ere :D

 

-- 28 Nov 2013 22:35 --

 

Spezzile pilt Wizard´s apprentice evolved koos Kayfuniga:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka vesistanud mitu kuud, kui avastasin markbugsi. Sel hetkel tuli müügile titaan toru, mis tiba kallis. See apprentice 250€ on juba parema hinnaga. Mingi vahe oli plaanis osta provari 180€ + lisad juurde + postikulud ja teeks sama hinna. Sama raha eest saab tunduvalt ägedama pilli. Seda enam, et üks dna20 juba on siis harjunud selle menüü ja omadustega.

Kui on näoraamat siis sinna nad ilmutavad ka koheselt müügi kuupäevi ja kajastavad markbugsi uudiseid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka vesistanud mitu kuud, kui avastasin markbugsi. Sel hetkel tuli müügile titaan toru, mis tiba kallis. See apprentice 250€ on juba parema hinnaga. Mingi vahe oli plaanis osta provari 180€ + lisad juurde + postikulud ja teeks sama hinna. Sama raha eest saab tunduvalt ägedama pilli. Seda enam, et üks dna20 juba on siis harjunud selle menüü ja omadustega.

Kui on näoraamat siis sinna nad ilmutavad ka koheselt müügi kuupäevi ja kajastavad markbugsi uudiseid.

Mul provari mini koos extended capiga juba olemas ning mega rahul olen sellega (kayfuniga sobib nagu valatult), aga no ei anna rahu see Mark Bugsi wizard´s apprentice evolved, pean selle saama lihtsalt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma isegi ei viitsi seda threadi lõpuni lugeda...naeran julmalt siis kui hiinlased DNA-20 ära kloonivad ja ma ostan selle 30€ eest. 300€ mille eest? Jupp toru ja skeem? I say scam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

See nagu apple usk juba. Mis sest, et apple asemele saab osta samaväärse ja lisaks vanema vw golfi :-)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge irvitage midagi, kvaliteet loeb. Kui evic välja tuli, arvati ka, et bling.bling värk ja pole parem kui vamo. Tegelt ikka on küll.

Praegu ei ole ühtegi teist sellist modi olemas ja sellepärast on võimalik küsida ka hinda jne. Kõik on õige.

Vaata või provari. Hind on stabiilselt seal 150€ kandis, ei lange, ei tõuse. Inimesed muretsevad omale ja on rahul. Järelikult õigustab ennast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnneks pole siin miskit kadetseda. Pigem on asi selles, et kas korraga oled nõus välja käima selle summa. Kui olid suitsumees, siis aastane kulutus on nagunii kordades suurem igast e-vidinast, olgu siis läikiv või mitte...

 

Mul kahjuks praegusel ajahetkel käib asi üle jõu. Muidu korralik raudvara on alati väärt kasutamist. Isegi aasta hiljem saab selle toru eest 100eur kindlati ära küsida, seega kulu per month polegi nii hirmus.

 

Evic muidu decent, kuid mulle jääb ka nn jõust puudu (ja ei sobi kaifariga kohe üldse mitte). Hea meelega võtaks dna20...eks näis, äkki jaanuar, veebruar.... (loeb päevi) (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma isegi ei viitsi seda threadi lõpuni lugeda...naeran julmalt siis kui hiinlased DNA-20 ära kloonivad ja ma ostan selle 30€ eest. 300€ mille eest? Jupp toru ja skeem? I say scam!

See on siiski käsitöö mitte odav Hiina koopia mille kvaliteet ei kannata kriitikatki. Muidu hiinlased on juba dna20 kopeerinud, erinevus on ainult selles, et nad suutsid valmsitada 33,3 hz vs dna20 800 hz. Samuti ka provari on 800 hz, muud konkurendid nagu svd, innokinid jne on samuti 33,3 hz, ehk ei taga nii ühtlast ja täpset jõudlust (täpsemalt öeldes provari ja dna20 on 24 korda parema ühtlase jõuga). Hetkel mulle teadaolevalt ongi ainult kaks 800 hz sagedusega toodet turul: provari ja dna20 kiipi sisaldavad tooted. Kui 800 hz sagedusega toodet proovinud ei ole siis ei oskagi inimene vahet teha ja talle tundub kõik üks ja see sama ainult välimus erinev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...