Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
eesel

DNA30

Recommended Posts

Sain täna Markilt kirja, et nende järgmised tooted mis tulevad uuel aastal müüki on tehtud DNA30 kiibiga. Mis annab märku sellest, et Evolv tõesti võtabki kasutusele DNA30-e. 30 vatti peaks matemaatiliselt lubama kasutada 0,33 ohmist coili VW seadmes.

 

Edit* Kahjuks ei ole teada milline on ohmide ülemine ots ja kui palju vatte minimaalselt see DNA30 välja annab. DNA20 on 7-20W, siis ma eeldaks, et minimaalselt annab DNA30 välja 7W aga ilmselt pigem natukene rohkem.

 

Edit2* Peitsin spoileri taha kirja ära kuna Evolv ei ole avalikult veel tunnistanud DNA30 tulekut ja Markil ning Bugsil võib probleeme sellest tekkida. Parem karta kui kahetseda.

 

 

Dear Mark and Bugs,

 

When Wizard´s (Apprentice) Evolved comes out next time and does next

Wizards have new "DNA30" chip inside? I unfortunately missed today :(

 

Best regards,

Ergo

 

Hi,

 

Next will be DNA30

 

Thanks

Mark

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, sama suurus, saab enda WAE sisse selle osta :)

EDIT: Hmm, pole vist mõtet, ainus uuendus on max watt 30 ja ma ei kasuta olemasolevatki 20w peal :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

krtkrt. hinda ei ole ja saadavus null.

 

Kui keegi saab kuskilt tellitud, siis ühineks kindlasti. Sheerime transat! (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, sama suurus, saab enda WAE sisse selle osta :)

EDIT: Hmm, pole vist mõtet, ainus uuendus on max watt 30 ja ma ei kasuta olemasolevatki 20w peal :?

Üks uuendus oli veel märgitud, et kannatab 0,5 ohmist coili. DNA20D-l oli märgitud, et kannatab 1 ohmist coili aga tegelikkuses kannatab 0,6 ohmist coili. Ehk see DNA30d märgitud 0,5 ohmi võib tegelikult veelgi madalam olla. Eks näis mis see hind tuleb. Pakun, et 50+ USD kanti + transport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Electric Angel Invictuse kiip tundub väljakuulutatult võimsam olema. Ma arvan, et ma ootan ära selle info/review kui esimene seade peaks PBusardo kätte jõudma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The famous and most expected Wizard EVOLVED with DNA30 is ready for sale!

- PLACE: The Wizard EVOLVED II will be available for you on our website www.markbugs.com

- TIME: Ordering starts Sunday 9th of February 21:00 GMT (23:00 Bucharest), you can also find the GMT clock on our website.

- PRICE: EUR 399, including the PayPal fee and free shipping, delivery to be made via UPS.

This new version of the Wizard Evolved has, besides the brand new DNA30, an ajustable central pin, a flat top cap in order to fit perfectly to your atomiser, reversed engraving and of course the same jeweler"s finesse that Mark Bugs team piixu in every single piece of a Wizard.

 

(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedakorda kulus siis neil kogu portsu müümiseks ~120 sekundit.

Mitu ühikut üldse müüki tuli? (psühho)
Pole aimugi, sest nad ju ei avalda seda infot. Tõenäoliselt(vaadates eelmise seerianumbrit ja invoice numbreid) võib arvata, et mitte rohkem kui 100.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näete rahvas! Spezz polegi niivõrd ingel! Meeletu vaheltkasu eest ostab igatsugu kromosoome ja dna´sid kokku.

Varsti muudab aga nime ära. n. NicoSpezzSmoke (psühho)

Krt, see juba pisike käsikemp sul siis. Saaksid ka sumparite keevitust pakkuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega seekord kahte ei ostnud? Ma ise tahtsin ka osta aga viimasel hetkel loobusin, ostsin just eelmise kuu lõpus ühe erilise modi ja mõtlesin, et vast jääb ikka ära, kuna provari ja wae olemas aga no kurat tahaks ühte küll tegelikult...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle plaaniga võtsin jah, et WAE läheb müügiks. Vaja ainult WAE 18650 kere ka veel ära oodata, siis vähe kenam komplekt ;)

Sedakorda varuga ei ostnud, tiba kallis tundus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks sa siis muljeta kui kätte saad. AW akud ei tööta dna30-l kui üle 20W, nii et uued akud vaja ka muretseda, kui sul Sonysid või orbtronice juba olemas ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ootan DNA40 ära (kurk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...