Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
walc

Kanthal A1 ja A

Recommended Posts

eks hakkab see jõuludeaegne hullus mööduma ja pakid normaalselt liikuma.

 

-- 17 Jaan 2014 10:53 --

 

DX-st tuli kunagi 4 kuud pakk :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin ka traadid teele... kui nüüd ainult leiaks Tartust või netist hea koha kust neid Organic Cotton Balle saada.

Tartu ökopoed pööritavad küsimise peale ainult silmi (vähemalt 2 kuud tagasi)

http://www.looduspere.ee/looduskosmeeti ... jad-60tk-1

Kuu aega tagasi tegid nad sama liigutust. Krt kui mitmed küsivad siis võiks ju natuke teemat uurida :|

Ka need peaks sobima: http://www.thebodyshop.ee/ee/tooted/nao ... arid/12916

Aga kumbgi pole see õige asi... pallidena tahaks ikka nagu spetsid videodes näitavad :D

E-rannast leiab aga pole suutnud leida kus saatmiskulu ka normaalne oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kumbgi pole see õige a

Kui kellegil on vaja miskit mahemarketist, siis võin vajadusel sealt ära soetad aja posti panna - mahemarket on põmts kõrvalmajas. :)

 

Ise tarvitan ka samu 2eur pallikesi ja siiani väga rahul kaubaga. Ma ilmselt tarvitan neid veel järgmine aasta ka... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole vahet ju kas sul on pall või mis :D üks sama öko vatt kõik.

 

Sent from my Nexus 7 using Forum Fiend v1.1.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge 2 tahtjat on. Pange kokku veel, kui huvi. Igapäevaselt eraldi ei viitsi. Hind 2-3 eur vahel. ük kui nimekiri paigas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt ma nüüd ei saanud aru kas seal Lõunakeskuse poes on siis mahe puuvilla või mitte? Ei pea ju pallid olema.

Mõesin homme läbi minna, aga ei viitsi niisama ka tiirutada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.looduspere.ee/looduskosmeetika/nuustikud-kammid-ja-harjad/douce-nature-vatipadjad-60tk-1

Konkreetset asja käes pole hoidnud, kirjade järgi peaks sobima (mahe, pikakiuline, vatt). Kohapealse saadavuse kohta ei oska öelda.

Helista neile enne kohaleminekut 7315 571

Mul on see, aga tegemist ikkagi valgendatud vatiga. Olen seda ikkagi enne kasutamist läbi keetnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge 2 tahtjat on. Pange kokku veel, kui huvi. Igapäevaselt eraldi ei viitsi. Hind 2-3 eur vahel. ük kui nimekiri paigas

Ma olen ka käsi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge. Praegu siis 3 soovijat - üks pakk suunaga Tartu (kasutaja old) ja teine Tapa (kasutaja militar). Kui veel huvilisi, siis kontrollin päeval veel (eelistatult ps ofc) ja käin ära. Siis lähipäevadel uuesti sinna minema ei hakka kindlasti...

 

Tartu inimesed võiks ühineda, saadaks ühe pakiga - teil soodsam ja mul lihtsam :D ehk old+comez võiks õelda, et sobib ja saavad ühe transaga asjad korda.

Eriti arvestades, et transa kallim kui kaup ise :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea. Kui saan poes käidud ja ostetud, siis ütlen hinna ja asjad (ilmselt peale lõunat mingi x-aeg). Ühiselt ilmsetl mõistlik, et üks teeb ülekande teise eest ka ja kui kaupa jagate, siis jagelete omavahel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea. Kui saan poes käidud ja ostetud, siis ütlen hinna ja asjad (ilmselt peale lõunat mingi x-aeg). Ühiselt ilmsetl mõistlik, et üks teeb ülekande teise eest ka ja kui kaupa jagate, siis jagelete omavahel ;)

Sobib... ma kannan üle ja pärast omavahel asjatame. Ehk siis 2 pakki Tartusse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on endal see sama looduspere kraam, töötab super. nii protank kui ka kayfun

 

Sent from my Nexus 7 using Forum Fiend v1.1.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ostsin tavalisest selveri haruapteegist rull vatti. Kui küsisin orgaanilist siis vaatas mind veic imelikult, kui selgitama hakkasin et ilma keemilise töötlemiset vatti vaja siis sai kaubale. tulemuseks siis kloori vana vatt, kloor ongi siis valgendaja. Töötab kenasti. Soovitan, 1 rull maksis 66 senti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

jajah, ma olen seda apteegivatti mujalt ka lugenud. sellega see probla, et mingid kasvumürgid võivad ikka olla. öko puhul neid ei tohiks olla. kuigi ma ei kujuta ette kuidas keegi puuvilla ilma mürgi või väetiseta kasvatab :/ mingid sellised on tegelt öko vallas ka lubatud niiet... kindlasti parem kui selveri riiulist muidugi.

 

Sent from my Nexus 7 using Forum Fiend v1.1.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abiks ikka kaaskannatajatele! :)

 

Poes müüja oleks mu peaaegu pika ninaga jätnud - letis oli ainult üks ja laos ei pidanud olema....

Vaatasin 20cm kõrgemale ja antud toode oli kogemata kahte kohta paigutatud - vedas teil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jess! (Y)

Aga proble ka. Kas cotton setupiga peabki maitse olema nagu suitsetaks mingi dressika varrukat? Mingi rõve kõrvalmaitse on. Tegin protank 2 coilile uuenduse nagu see riptrippers youtubes õpetas. Coil tuli 1, 5 ohmi aga mingi kärsakas häirib. Leotasin vati ilusti ennem ära jne. Dryburni ei teind aga selline häiriv kõrvalmaitse on.

Kas peaks ikks vati läbi keetma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...