Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
walc

Kanthal A1 ja A

Recommended Posts

Natuke reklaami veel maitsvale aurule ja tekkis küsimus..
http://www.maitsevaur.ee/tarvikud/iseehitajale/ud-twisted-kanthali-loigud-tuubis

Jäi silma selline tuup, tundub jube mugav tüki kaupa võtta. Hetkel olen 28AWG kanthaliga keeranud umbes 1.1-1.2ohm coile.
Nimelt tahaksin teada, mis selle twisted mõte on, on sellel mingeid eeliseid? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twisted mõte on selles, et pinda ja vahesid on traadil rohkem ... mahl ronib sinna vahele ja siis tuleb rohkem auru ja mõne arvates ka rohkem maitset... tegelt maitset vbla rohkem ei tule aga natuke tesitmoodi on küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen skeptiline. Kui sul on Istick20 ja Subtank Mini, nagu ma eelnevatest postide põhjal oletan, siis need asjad, ma kardan, ei mängiks hästi kokku.

 

Sellise traadiga oleks 1-oomine coil (mis juhtumisi on ju IStick20 miinimum) ikka päris suur -- pakun, et 2.5mm diameetri puhul oma 14-15 keerdu, 3mm puhul veidi vähem. Ja kui see ka ära mahutada sinna pisikesse RBA dekki, kas ei jääks siis nii suure hulga metalli kuumutamiseks 20W-st nati väheks?

 

Ehk keegi kommenteerib?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga mingist peenemast traadist saaks ju ise akutrelliga imelihtsalt twisted traati. :)

Ma twistin ikka jah kõik ise. Ja mitte alati 2 traati vaid vahest juthub ka 2-4tk trelli otsa.

Ise twistidud traati on minu arvates ka lihtsam coiliks keerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise kasutasin pikalt kunagi 3x0,20 twistedit 6 või 7 keerdu kayfunis ja lemos. 15w peal toimis väga mõnusalt. Kui ise ei viitsi teha siis võin väikese kellukese limpsi eest jupi prooviks teha sulle.

 

Sent from my Xperia V using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

f2412bce233c65989e98688e1f48203a.png

Esimene twisted coil, 28AWG Kanthal. 9 tiiru vist sai, ja 1.2Ohm. Krt raske oli vahele korralikult saada, aga kuidagi ära ta mahtus :D

20W peal aega natuke tõesti võtab, et punaseks läheks...

Võta kaks pööret vähemaks .... läheb kiiremini soojaks ja mahub lihtsamalt vahele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 ringiga läks mul üks aia taha, kõikus 0.9-1.0 peal takistus, aga mu hädisel iStickil ongi ju 1Ohm alumine piir ka :D

Njah nii jämedast traadist sinna väga midagi head twistida ei anna :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...