Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
srait777

CE4

Recommended Posts

Selline probleem on, et kui vedeliku sisse panen, siis saan paar-3 mahvi ilusti tõmmata, maitse ja asjad väga head. Kuid siis viskab väga kahtlase maitse suhu ning vahepeal kõrvetab kurku kuidagi. Vedeliku viga? Nöörid on täiesti uued!

 

Kui huuliku pealt ära võtan korraks ja tagasi panen, siis parem juba, kuidas probleemi lahendada ? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellest ma olen ammu aru saanud jah :D iClear 16 vist kõige kasulikum/odavam osta.

Valikut küll ju: EVOD, Vision VT, MT3S, T3S, kõik need peaksid ego aku otsas 1,8 oomise coiliga kärama (eeldan, et on ego aku, sest muidu ei oleks CE4 :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellest ma olen ammu aru saanud jah :D iClear 16 vist kõige kasulikum/odavam osta.

Valikut küll ju: EVOD, Vision VT, MT3S, T3S, kõik need peaksid ego aku otsas 1,8 oomise coiliga kärama (eeldan, et on ego aku, sest muidu ei oleks CE4 :) )

Sugugi mitte kõik eGo akud ei ole 3,3V. 3,7V eGo akuga võiks ilmselt kuskil 2,2Ohm kandis coile kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi äkki oskab seda probleemi parem lahendada? Miks ta nii teha võib? Nüüd keeran iga mahvi tagant huulikut maha, et tunneks ka midagi ja maitset oleks :D

Ei ela linnas ka, et kuskilt kohe osta seda. Maalt väga ei leidu siukseid vidinaid ning tellimine võtab juba oma aja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kork surub kummiluti nööride peale ja need ei juhi piisavalt mahla. ?

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

lõika kummilutile väiksed tagurbid V tähe kujulised sisselõiked nööride kohale. 5+

alguses tee igaks juhuks väiksemad, hiljem saad suuremaks lõigata, tagasi ei pane ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui tahad selle ce4 ga edasi jännata, siis kummilutti lõikamine aitab. Mõnikord aitab ka see, et ära päris huulikut kinni keera. Põhimõtte on saada rohkem õhku clearosse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...