Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Ilma teema

Recommended Posts

siis tuleb suvel pedalit kõvasti vajutada, et järgmisel talvel korralikud alla osta (psühho)

No talve ma küll ei oota, et osta... 1-2kuu jooksul tuleb ära osta. Ratast osta vastu talve suuski vastu suve (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ega nad eriti ei lange kui õigest kohast osta. yldjuhul paremad rehvid jäävad suhtkoht sama hinnaga.

jutt siis netist ostes, kusagilt poest võttes ei oska öelda

Oleneb jah kohast... kui on teada, et uus mudel tulemas siis võib ime hindu saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline kassisita hallitus

tahad ehk täpsemalt rääkida? (esiga)
See on selline vanaisade ütlus õhemat sorti lumekattele :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt mulle siia soome lubab järgmine nädal -15 kraadi jälle. Eile sadas mõnusalt paduvihma ja ülidselt mulle see talv meeldinud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida ilma, täna hommikul oli mul autoga teelt välja sõitmine ühe valeliigutuse kaugusel. Maanteel mäest alla minev kurv(lauge kurv) oli kaetud ühtlase lumise plögaga, 70-ga vaikselt hiilisin kurvi poole(olin valmis sisimas, et võib libe olla), auto liikus aga otse puude suunas. Õrnalt piduriga mängides, läksin natuke vastassuunda külglibisemisse ja sealt tagasi oma suunda väikse libisemisega ja siis sai suuna õigeks.

Enda rumalus (ullike) , kusjuures ülejäänud maantee oli puhas, tee äärtes oli lume plöga veidi. Kasuks tulid talvel nelikveoga lumesees ja jääl harjutamine ning esimest talve all olevad talvekummid. (psühho)

Just mõned päevad tagasi mõtlesin, et paneks õige suverehvi alla. Ehk oleks siis ettevaatlikumalt sõitnud ja 20-ga

Loodetavasti jääb see lumi selle talve viimaseks :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

äna hommikul oli mul autoga teelt välja sõitmine ühe valeliigutuse kaugusel.

nii on iga autoga 24/7/365 (facep)
Seisva autoga seda ohtu väga pole :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul suvekad nädala juba all ning ei olnud ka täna liiklemisega mingeid probleeme. Suuremad teed on vesised ning temp. väljas ka hetkeseisul + kraadides. Ex kui see soga peaks ära jäätuma siis tuleb lihtsalt vastavalt liigelda ... pole probleemi kuigi jah, pidureid oli liikluses täna omajagu, kellel suvekad vist juba all ning tänu sellele junn jahe all :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise vaatan alati vene saiti ... tottaalselt puusse ei ole nende ennustus siiani veel pannud ning andmeid uuendatakse igapäevaselt: http://www.gismeteo.ru/month/4072/

wtf, ennustavad 3 nädalat, sorry, pea kuu ette ilma, tõsiselt vä? :lol:

no hetkel ma usun emhit rohkem, just nädala algust (esiga)

 

tegelikult yle nädala ennustamine on nagu ennustaja juurde minek, 3 erinevat juttu ja 1 paneb täppi, pärast on kangelane.... (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ennustavad jah ning nagu ma ütlesin siis numbrid võivad seal igapäevaga muutuda, ei ole nad kuuks ajaks kivisse raiutud, kuid mõne päeva ette on nad üldjuhul täitsa usutavad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehheee Tartus aeti see talv vist esimest korda sahad välja. Mine või ise ka lund lükkama... aga hetkel julgen suht palju panustada päikse peale kes lume ära lükkab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...