Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
iveiks

ego sigma ja innokin iclear 30

Recommended Posts

Tere!

 

Olen siin foorumis uus, kuid e-sigarit kasutanud ~3 kuud. Ostsin nicorexist 900mAh akudega komplekti ning aurusti neil kaasas peaks olema CE4. Hiljuti ostsin sealt ka 2 uut, aga samasugust aurustit. Maitse minumeelest neil pole ikka see maitse mis vanade aurustitega alguses, nagu vähem vms, vahest isegi kibe natuke. Olen kõiki neid puhastanud ka.

 

Igastahes mõtlesin siis osta Innokin iclear 30 aurusti juba olemasoleva aku otsa. Need peaks vist omavahel kokku sobima, kuskilt netist leidsin et CE4 on 2.2 oomi, iclear aga vist 2.5?

 

Igastahes küsimus ongi et kas see aku ja iclear sobivad omavahel, ning ehk keegi kes on samat kompotti kasutanud oskab öelda kas ma jääksin selle icleariga rahule?

 

Algul kui ego sigma ostsin oli maitse hämmastavalt hea. Aga nüüd isegi uute, täpselt samasuguste aurustitega oleks maitse nagu vaevu märgatav.

 

Aitäh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, mul praegused näevad pm samasugused välja. Neil on see jama, et nibu ja huuliku vahele tekib päris palju kondentsi jne. Kuna see suht sarnane, siis kas ka selle on selline kondentsi tekkimine normaalne? Praegustel, noh, umbes pool päeva või vähem ja nibu ots upub juba kondentsi sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge. Ega's midagi, tuleb ise järgi proovida :P

 

Vaatasin ka varu coile sealt. Ausalt öeldes ma ei tea mitu volti minu akud on, seega küsin targemate käest: Kas varu coilid tuleks osta 1.5 või 2 oomised?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, mul praegused näevad pm samasugused välja. Neil on see jama, et nibu ja huuliku vahele tekib päris palju kondentsi jne. Kuna see suht sarnane, siis kas ka selle on selline kondentsi tekkimine normaalne? Praegustel, noh, umbes pool päeva või vähem ja nibu ots upub juba kondentsi sisse.

See probleem on kõigil clearodel suuremal või vähemal määral. Ilmselt sõltub natuke ka sellest kuidas keegi tõmbab ja mis vedelikku kasutab. Mõistlik oleks täites ka huulik seest ära kuivatada.

 

iClear 16 Dual coil on ikka hoopis midagi muud kui CE4, mis siis et suht samasugune välja näeb. Üldiselt on küll nii, et suuremad (iClear 30 näiteks) kipuvad natuke paremini toimima kui need väiksed.

Väiksemate mõõtmetega on ju veel Aspire CE5 BDC, Aspire ET BDC, Kanger EVOD, Kanger MT3S, Vision Mini Vivi Nova ja Vision VT. Kõigil neil on omad eelised. Põhimõtteliselt ühele meeldib üks ja teisele teine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge. Ega's midagi, tuleb ise järgi proovida :P

 

Vaatasin ka varu coile sealt. Ausalt öeldes ma ei tea mitu volti minu akud on, seega küsin targemate käest: Kas varu coilid tuleks osta 1.5 või 2 oomised?

Nicorexi poolt müüdav Sigma peaks olema 3,7 V. Kuna see pole reguleeritav, siis ainuke võimalus millegagi "mängida" on coili takistus. 2 oomise coiliga saavutad võimsuse 6,8 W, 1,5 oomisega aga 9,1 W (pinge ruut jagatud takistusega). Milline on sinu jaoks parim lahendus, selgub katsetamise teel ja sõltub palju vedelikust, mida kasutad. Kõige lollikindlam valik oleks 1,8 - 2,0 ohmi. Vaata foorumis pisut ringi, märksõnaks Ohmi seadus.

Lisaks - iClear 30 on suur clearo ja näeb eGo pulga otsas jube välja, aga ilu on loomulikult vaataja silmades. Kui kaelapaela kasutad, siis on raskuskese ka korralikult paigast ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kivi seletas väga hästi lahti, märgiks veel lisaks juurde, kui vatid ja ohmid natukene segaseks jäävad. Mida madalama takistusega coil sul sees on, seda rohkem suitsu, nikotiini ja kurgulaksu sa saad. Mõnele inimesele võib 1,5 ohmine coil 3.7 voldise aku otsas olla väga kange, mõnele mitte. Eks sa pead ise katsetama, kuidas sulle endale meeldib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...