Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
indrekp

Keel on pruun

Recommended Posts

Kas mul on allergia vedeliku vastu või tõmban liga tihti? Keel on kaetud pruuni vaabaga, küüneotsaga võttes tuleb ära, aga ikkagi väga hirmutav. Mida ma tegema pean? 1 kuu ja 1 nädal olen tõmanud ainult e-sigaretti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli ka suvel - peasüüdlane inawera sokolaad . Peale seda pole inwera aroome kasutanud ja paari nädalaga sai korda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oled kindel, et varem polnud pruun? Midagi värvi andvat söönud ei ole? Mingeid haigusi või tervisehäireid, mille sümptomiks võiks olla pruun keel, ei ole? Millega, millist ja kui kanget vedelikku tõmbad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-sigarett ei tohiks kuidagi keelele värvi anda ja kui annab, siis on midagi viga sellel e-vedelikul ja kindlasti ei sisalda legaalseid koostisosi. Ainsateks e-vededelike kõrvalmõjudeks peaksid olema kurgu paistetus või valu kõhus, mida tekitab PG vedelik ja seda ka juhul kui PG vastu on allergia. Ülejäänud kõrvalmõjud on seotud nikotiiniga ja on samad, kui mis tahes nikotiini sisaldavat toodet tarvitades.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd viimati õuna 11mg Dekangi või Hangseni (kleepsu võtsin ära, ei tea) mig cigsiga (clearomizerit pole 808d keermega eestist saada, netipoest tellitud 808d keermega padrunid olid jurad ja seega olen tilgutanud mig cigsi vanadesse padrunitesse).

 

Müüja jutt veel sellele vedelikule: Nimed pakendil on teised aga tootjad on ikkagi Dekang ja Hangsen, sama värk nagu Grossi piim on tglt Tere toodang.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saad ilusti järgi kontrollida, kas tegu on originaal Hangseni toodanguga. Kui korgi maha keerad, siis seespool peaks olema nagu topelt kork, samuti peab olema pudeli põhjal tähed HS. HS peab olema märgitud ka korgi välisküljele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd viimati õuna 11mg Dekangi või Hangseni (kleepsu võtsin ära, ei tea) mig cigsiga (clearomizerit pole 808d keermega eestist saada, netipoest tellitud 808d keermega padrunid olid jurad ja seega olen tilgutanud mig cigsi vanadesse padrunitesse).

 

Müüja jutt veel sellele vedelikule: Nimed pakendil on teised aga tootjad on ikkagi Dekang ja Hangsen, sama värk nagu Grossi piim on tglt Tere toodang.

Missuguse müüja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julgen arvata, et müüdud kraam on õige ja minu käest pärist(peleonist). See, et HS kirja pole näitab antud juhul seda, et see on suuremast pudelist väiksemasse ümber pakendatud. Ehk müüja ütleb ise ka miskit aga esimese asjana tuli selline kauba liikumina pähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natukene googeldamist näitab, et tegu on ilmselt soolte funktsiooni häiretega, organism on üleujutatud jääkainetega, ainevahetushäired või inimene on parasjagu paastumas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hambaarst oskab ehk seletada millega tegu võib olla.

Pigem ikka kõrva-, nina- ja kurguarst.

 

-- 01 Mar 2014 16:46 --

 

Natukene googeldamist näitab, et tegu on ilmselt soolte funktsiooni häiretega, organism on üleujutatud jääkainetega, ainevahetushäired või inimene on parasjagu paastumas.

Ei oska neid asju kuidagi omaks tunnistada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...