Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
marx134

Kanger protank 2 ei tule õhku läbi

Recommended Posts

Probleem selles et tellisin fastvape st uued aurustid 2.5 oomi protank 2le. Keerasin aurusti külge ja kui aku täiesti kinni keeran ülemise osa külge siis õhk ei käi läbi. Ei saa aru milles tõpselt probleem on, kuskilt lugesin et aurustil alumise tihendi serv maha lõigata. Midagi lugesin veel, et coil alumist osa viilida , et see liiga paks.

Milles probleem olla võib ja kuidas käituda sellises olukaorras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probleem selles et tellisin fastvape st uued aurustid 2.5 oomi protank 2le. Keerasin aurusti külge ja kui aku täiesti kinni keeran ülemise osa külge siis õhk ei käi läbi. Ei saa aru milles tõpselt probleem on, kuskilt lugesin et aurustil alumise tihendi serv maha lõigata. Midagi lugesin veel, et coil alumist osa viilida , et see liiga paks.

Milles probleem olla võib ja kuidas käituda sellises olukaorras?

Võta töötavalt vanalt coililt see keskmine klemm välja ja pane uuele coilile. See peaks aitama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures mul üks tuttav kurtis sama probleemi üle. Oleks ka huvi teada saada milles probleem on. Need kõige uuemad coilid on välimuselt natuke teistsuguse tihendiga, aga mul iTaste SVD otsas toimivad küll täpselt sama moodi nagu vanemad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ka juhtunud, et aku enda tihend on päris palju välja turritanud ja blokeerinud õhuvoolu. Seda niisama lihtsalt maha ei lõika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ka juhtunud, et aku enda tihend on päris palju välja turritanud ja blokeerinud õhuvoolu. Seda niisama lihtsalt maha ei lõika.

Žiletiga peaks saama ju kenasti servad maha lõigata? Või tolle paberinoaga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise sain nii korda, et viilisin coili alumise osa nõksu maha ja zilettiga kärpisin tihendit ja sai korda. Viilimise ja tihendi lõikamisega ei tasu liiale minna tõmme võib liiga heaks minna.

Tekib ikkagi küsimus et kuidas ja mille järgi ära tunda kohe õiget coil voi kus kohast saab kohe õige coili, et ei pea nussima ajusid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise sain nii korda, et viilisin coili alumise osa nõksu maha ja zilettiga kärpisin tihendit ja sai korda. Viilimise ja tihendi lõikamisega ei tasu liiale minna tõmme võib liiga heaks minna.

Tekib ikkagi küsimus et kuidas ja mille järgi ära tunda kohe õiget coil voi kus kohast saab kohe õige coili, et ei pea nussima ajusid.

Kui FastVape'ist ostsid selle siis see on nii õige kui üldse olla saab. Tegu on originaal Kangertech tootega. Kui viimase paari nädala jooksul tellisid, siis on see kõige uuem versioon ka.

 

Pigem pead siis ilmselt vana versiooni või koopiat otsima :-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kle jaa vabandust et siin fastvape mustasin,ei olnud meelega. Lihtsalt ei saanud aru milles probleem on. Minul endal on protank 2 originaal 2 kuud tagasi ostsin kõik oli ilusas originaal pakis jne. Ma nüüd ei saa aru kas uuem versioon coilist on nõksu teistsugune et need õhuavad jäävad kinni ja ei sobi protank 2ga. Fastvapes on öeldud et nagu sobib protank 2ga. Ma ei saa nyyd ikkagi aru kas viga on coilis, e-sigaretis või minus, et minu väike pea ei saa aru asjadest ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kle jaa vabandust et siin fastvape mustasin,ei olnud meelega. Lihtsalt ei saanud aru milles probleem on. Minul endal on protank 2 originaal 2 kuud tagasi ostsin kõik oli ilusas originaal pakis jne. Ma nüüd ei saa aru kas uuem versioon coilist on nõksu teistsugune et need õhuavad jäävad kinni ja ei sobi protank 2ga. Fastvapes on öeldud et nagu sobib protank 2ga. Ma ei saa nyyd ikkagi aru kas viga on coilis, e-sigaretis või minus, et minu väike pea ei saa aru asjadest ?

Mina ka ausalt öeldes ei saa aru ja tahaks ka saada. Ma ise kasutan neid samu coile ilma sellise probleemita ja ilmselt paljud teised ka kes FastVape'ist neid ostavad. Sina oled teine kelle käest ma sellisest probleemist kuulen. Uuemate coilide see tihend näeb natuke teistsugune välja, aga tõmmates ma küll aru ei saa et midagi teisiti oleks. Seega ei oska ma midagi muud arvata kui et Sinu aku pluss klemm on nii palju kõrgem et ta surub selle tihendi laiaks sinna vahele või siis sinu Protank'i põhi on teistsugune kui mul ja võimaldab coili sügavamale keerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli sama probleem Pro II. Keerasin sisse Pro I coili, no airflow. Kõige alumine metallist nippel on natuke teise kujuga. Kivi Kangeri kapsaaeda, nahui on iga uue asjaga vaja jälle natuke muuta. (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...