Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kirp

Rebuild tarvikud (e-poed)

Recommended Posts

ise tellisin traati hiljuti siit: http://www.vape-atomizer-mesh.com/index.html

Ma olen ka sealt võtnud... tuleb kiiresti kohale. Kindlasti soovitan... kliendi teenindus on väga kiire ja viisakas - kui midagi nihu läheb siis võib vaimu valmis panna, et koos vabandustega tuleb ka tasuta kraami :D.

Kindlasti julgen seda poodi soovitada

Aitüma teravmeelse kommentaari eest jeesus...
Aga katsu kaasa mõelda nüüd. Vatt oli kosmeetikaosakonnas (loogiline et ökopoes müüakse ökokosmeetikat) milles valitses spetsiifiline imalmagus vonn. Vatipakki avades lööb vastu samasugune lõhn, seega kus on lõhna seal on ka maitset (?).

Polegi vaja keeta. Täitsa korralik vatt on. Tootja väidab, et 100% puhas puuvill. Ise olen kasutanud juba üle poole aasta ja pool pakki alles. Sellest kasutatud poolest vast pool olen ära ka jaganud :D

Ma miskipärast arvan, et see firma ei oleks nii laialt levinud, kui müüksid mingit jama. Kriitikuid ju leidub igas nurgas.

Äkki pakend oli kuskilt kahjustada saanud, ma ei oska midagi enamat hetkel kahtlustada...

Muidugi küsitav on nn biolagunev kilepakend seal küljes, mille kvaliteedis võib ka kahelda. Kui ta laguneb rõõmsalt looguses, siis kes keelab mõnel kõrvalisel lõhnal sellesse siseneda.

Igastähes mul pole lõhna küljes (kontrollisin just) ja toimib nagu viis pluss. Hea, lihtne ja mugav kasutada.