Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Joyetech eVic Supreme - 30W

Recommended Posts

Supreme otsa Joyetechi enda uus clearo ka olemas - http://www.joyetech.co.uk/electronic-cigarettes/evic-supreme/delta-atomizer-tank#.U6ruvrFq4k8

Triple-coil ja õhu reguleerimine.

Mitte ei suuda otsustada, kas kraapida karbist välja ja ära proovida või müüki panna..

Peab ikka review läbi vaatama, siis lihtsam ehk otsustada.

 

Duh kraabi välja .... kui ei meeldi pane vähe kasutatuna müüki ... a saad ise teada ja teistele ka jagada kui hea asi on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõmbad alla, avad selle faili, installid ära, Evic arvutile järgi, avad myVaporsi, sealt ülevalt paremast nurgast avad version ja siis upgrade :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Postitatud (redigeeritud)

See 2.1 päris huvitava home screen lahendusega jah, kuid ma jäin siiski 1.1'e juurde. Nii et kui tahad endist home screeni tagasi saada, siis võta sealt myvaporsist uuesti upgrade ja vali v1.1.

 

 

Ühesõnaga update'is on kaks erinevat versiooni: v2.1 või v1.1, mida saab upgrade'ides valida.

Redigeeris kasutaja kaarel

Share this post


Link to post
Share on other sites

a software ka updateda,,,jaja...krt nüüd läks evic niii koledaks :D

ma sain juba eile peale selle 2.1 versiooni. homescreen pole enam nii sisutihe ja ilus. Aga asjal on oma point juures. Ma nägin esimest korda lugeda numbreid ekraanilt ka väljas päikese käes.  :idea:

1.1 versiooniga polnud mitte midagi päeavavalguses näha.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Minu kogemused siis Supreme’ga. Esimese võtsin karbist välja, täis aku sisse ning ei midagi. Seade ei võtnud mitte mingi valemiga pilti ette. Ok, sain garantiikorras uue ning sellel ütles lambist peale 2 nädalat ketas üles. Keerasin volte vähemaks ning hakkas automaatselt ise kerima, ketast paremale liigutades jäi 3.7V peal seisma ning rohkem enam ei reageeri ei paremale ega vasakule keerates (ketas keerleb vabalt ning teeb ka klikke). Power nupp toimib, seade ise kah ning myVaporsiga saab seadeid muuta. Täiesti ulme, kuidas saab nii kallis vidin nii sita kvaliteediga olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Kontrollisin karbil olevat koodi, originaal on. Seda minuteada järgi pole veel tehtud ning pealegi myVapors ei tohiks klooniga toimida.

 

Kas myVaporsis kuskil seerianumbrit näeb? Device ID on seal mingi 10 kohaline number (sn on 12 kohaline), kuid see on vist midagi muud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...