Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Joyetech eVic Supreme - 30W

Recommended Posts

Ma küll vana eVicut maha ei tee, teeninud ausalt üle aasta juba. Kui aga kellelegi ei meeldi, siis ega eVic selles süüdi pole... :lol:

 

Uus tundub päris paljulubav ja nüüd tuleb ainult teste ootama jääda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma küll vana eVicut maha ei tee, teeninud ausalt üle aasta juba. Kui aga kellelegi ei meeldi, siis ega eVic selles süüdi pole... :lol:

 

Uus tundub päris paljulubav ja nüüd tuleb ainult teste ootama jääda.

Mõtlesin ise täpselt sedasama (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, pole evicul häda midagi, lühem kui vamo [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joyetech'i kvaliteedikontroll on vist vähe asjalikum. Aga sidruneid on tulnud ju meie foorumi omadele ka ette.

Ma just selle ehituskvaliteedi üle nuriseks.

 

Tegelt on ta ju oma 11W väga aegund toode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt on ta ju oma 11W väga aegund toode.

Nii ta on. Kaiffarit evicu otsas kasutada on lausa häbi, aga muud hobid ei võimalda mitmesaja eurist väljaminekut DNA30 peale. Ideaalis võiks ju hiina sx350 kiibi box-modi pista ning hind kuni 100-130 EUR hinnaklassi jääda. Saadaks koheselt oma evicu pensionile või annaks mõnele sugulasele kes on e-suitu peale mõelnud aga ei ole veel seda esimest sammu teinud. See igasugune tilu-lilu on küll üleliigne, piisaks ainult volti-wati, takistuse ja akutaseme näidikutest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt on ta ju oma 11W väga aegund toode.

(ullike)

11w ei ole kuidagi aegunud kui RBA või RDA kasutajad välja jätta, keda on kindlasti palju vähem kui clearode kasutajaid. Ka 6W peal saab igati nauditavalt tossata ;)

 

Igale sihtgrupile on oma tooted ja kui miski kellelegi ei sobi, siis pole vaja hakata asja maha tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt on ta ju oma 11W väga aegund toode.

(ullike)

11w ei ole kuidagi aegunud kui RBA või RDA kasutajad välja jätta, keda on kindlasti palju vähem kui clearode kasutajaid. Ka 6W peal saab igati nauditavalt tossata ;)

 

Igale sihtgrupile on oma tooted ja kui miski kellelegi ei sobi, siis pole vaja hakata asja maha tegema.

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tee maha. Muidugi on täiesti kasutatav seade. Lihtsalt selle kvaliteet jätab soovida. Täpselt sammuti nagu Vamo, või SVD jne. Kõik nö. esimese generatsiooni APV'd hiinast on oma probleemidega. Loodame, et nüüd tuleb paremat (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sellel kvaliteedil nii väga ikka viga on? Tuleb õppida oma asju hoidma.

Mul evic esimesest päevast peale ja pole isegi ühtegi kriimu peal.(kasutan igapäevaselt)

Tõsi evic on küll ära tüüdanud, aga kui rbasid või rdasid ei kasuta siis erilist vahet ei ole kas su seade võimaldab 11w või 21w.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sellel kvaliteedil nii väga ikka viga on? Tuleb õppida oma asju hoidma.

Mul evic esimesest päevast peale ja pole isegi ühtegi kriimu peal.(kasutan igapäevaselt)

Tõsi evic on küll ära tüüdanud, aga kui rbasid või rdasid ei kasuta siis erilist vahet ei ole kas su seade võimaldab 11w või 21w.

Ütleme nii, et Evicuga olin väga rahul kui kätte sain, oma 50€ tutika kuskilt ma ei mäleta kust poest, mingi epic sale oli. Kasutasin protanki, stv, vivinova ja mida iganes, täiesti okei oli, kuid nüüd tekkis isu millegi uuema peale, millega saab ise ehitada ja mässata ja tulemus endale meeldivam. Sellepärast läksin uuesti vamo peale üle, kuid evic alles, stv ja protanki jaoks. Ei ole midagi halba öelda, tuleb lihtsalt ilusasti hoida. Kõik on kasutajas kinni. Kes soovib rohkem võimu ja ise nokitseda, siis tuleb uus kõrvale osta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis sellel kvaliteedil nii väga ikka viga on? Tuleb õppida oma asju hoidma.

Mul evic esimesest päevast peale ja pole isegi ühtegi kriimu peal.(kasutan igapäevaselt)

Tõsi evic on küll ära tüüdanud, aga kui rbasid või rdasid ei kasuta siis erilist vahet ei ole kas su seade võimaldab 11w või 21w.

Ma olen suht aktiivsete eluviisidega inimene, käin mütan metsas, vahest uitan kuskil külapeal jne. jne. Ei viitsi neid seadmeid vati sees hoida. Need asjad on tehtud kasutamiseks...

Siiani pole veel midagi juhtunud peale normaalsete kulumisjälgede (fingers crossed).

 

Off-Topic :
Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :

OT

 

g0nadz, ma nagu sain aru, et sa käid metsas, mitte ei rooma metsas (psühho)

Kuidas see mullamaitseliseks sai?

Roomamist tuleb ka ette.

Seekord lendas libedate sõrmikute vahelt otse pea ees mulda :D fail. (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No metsas käimiseks on teised seadmed. Samamoodi sa ei roni ju offroadi rajale esiveolise Ford Escordiga?

Saan aru et seadmed on kasutamiseks, aga enamustel on katki läinud kukkumisest , väändumisest (ala seade tagataskus ja kükitatakse) jne jne

Mul on asi jope lukuga põuetaskus ja pole kordagi midagi juhtunud. Samamoodi võid ju miski WAE või asja metsas roomamisega ära lõhkuda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  ma nagu postitasin selle pidli 3h tagasi, aga kadunud  
think.gif

Posted Image

suuremalt pildil. tundub, et tuleb pikem 1-2cm kui hetke versioon. ekraani suurus ja nupu asukoht vähemalt vihjab sellele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...