Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

E-sigaret on pärilikkusele sama kahjulik kui tavaline sigar

Recommended Posts

Uurija kinnitusel võivad elektroonilised sigaretid olla tavasigarettidest pisut turvalisemad, kuid kindlasti pole need ohutud.

Loodetavasti on pisutki turvalisemad. Ohutuses või isegi kasulikuses pole vist keegi veendunud. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iga kord kui ma selliseid uudiseid loen ja seal teadlastest juttu on, siis mul tuleb meelde kohe see võsareporteri õlle test, kus kari parme joob salatikausist bocki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iga kord kui ma selliseid uudiseid loen ja seal teadlastest juttu on, siis mul tuleb meelde kohe see võsareporteri õlle test, kus kari parme joob salatikausist bocki.

Päris hea 5+

Share this post


Link to post
Share on other sites

USA Los Angelese California ülikooli ja Bostoni ülikooli teadlased kasvatasid koekultuuris inimese kopsutoru rakke, mille DNAs oli kopsuvähi tekkimist soodustav mutatsioon. Rakke mõjutati e-sigarettide suitsuga ja seejärel analüüsiti nende geenide avaldumismustrit.

 

E-sigareti suitsuga? Suitsuga??? Minu teada e-sigaretid suitsu ei erita. Ainukene viis, kuidas neid artikli pildil olevaid e-sigarette suitsu tootma saaks, oleks neid põletada nii, et nad tossama hakkavad. Sellisel juhul on tegemist plastmassi aurudega ja need on loomulikult palju ohtlikumad, kui tubakasuits.

 

Mida ma tahan välja tuua, on see, et kui mingil teemal kirjutatakse, siis võiks vähemalt natukenegi ennast teemaga kurssi viia. Muidu jäämegi lugema nikotiinikapslitest ja e-sigareti suitsust jms jamast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mõned teist jälgivad Phili või Dimi FB's siis USAkatel on asjad veel hullemini. Järjest keelatakse ja jagatakse veel jubedamat propagandat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loo juures video on vägev. USA'le nii tüüpiline overkill. Võileib kukub maha BAM kõik kohad olid tomatit täis! Juustutükid...sink...oh god see oli KOHUTAV!

"See oli tavaline Pühapäeva hommik. Ma tegin, nagu ikka oma imearmastavatele lastele ja üldse mitte petvale mehele võileibu ja kohvi...ja siis see juhtus. Ootamatult. See kõik käis nii kiiresti, juust lendas laua alla...tükkideks :'( ja singi jaoks oli sel hetkel juba liiga hilja...kõik kohad olid tomatit täis...see oli nii hirmus. Kartsin oma pere pärast ja minu karsklasest, üldse mitte petva mehe turvalisuse pärast." räägib kannatanu Stephany, kes tapjavõileiva insidenti ei osanud ettegi näha. "Ma arvan, et siin on valitsusel veel palju tööd ja arenguruumi. Millal Obamacare hakkab tegelema killervõikudega?? MILLAL!? Mitmed pered veel peavad kannatama, enne kui valitsus midagi ette võtab??"

 

Yay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loo juures video on vägev. USA'le nii tüüpiline overkill. Võileib kukub maha BAM kõik kohad olid tomatit täis! Juustutükid...sink...oh god see oli KOHUTAV!

"See oli tavaline Pühapäeva hommik. Ma tegin, nagu ikka oma imearmastavatele lastele ja üldse mitte petvale mehele võileibu ja kohvi...ja siis see juhtus. Ootamatult. See kõik käis nii kiiresti, juust lendas laua alla...tükkideks :'( ja singi jaoks oli sel hetkel juba liiga hilja...kõik kohad olid tomatit täis...see oli nii hirmus. Kartsin oma pere pärast ja minu karsklasest, üldse mitte petva mehe turvalisuse pärast." räägib kannatanu Stephany, kes tapjavõileiva insidenti ei osanud ettegi näha. "Ma arvan, et siin on valitsusel veel palju tööd ja arenguruumi. Millal Obamacare hakkab tegelema killervõikudega?? MILLAL!? Mitmed pered veel peavad kannatama, enne kui valitsus midagi ette võtab??"

Yay

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega jah, mul naine toppis rösterisse leiva ja see läks põlema. Oli oht, et ma lähen põlema, naine põlema jne. Oleks ameerikas elanud, oleks rösteri tootja kohusse kaevanud, alla 10 milli poleks kysinud, käskinud need tapjarösterid yldse keelustada. Mis sellest et enda viga oli (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega jah, mul naine toppis rösterisse leiva ja see läks põlema. Oli oht, et ma lähen põlema, naine põlema jne. Oleks ameerikas elanud, oleks rösteri tootja kohusse kaevanud, alla 10 milli poleks kysinud, käskinud need tapjarösterid yldse keelustada. Mis sellest et enda viga oli (esiga)

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt sõbrad, olen siin nüüd jälginud pingsalt paar kolm kuud seda veipi teemat ja püüdsin ka ise veibi peale minna aga ikka kuidagi tulin suitsu peale tagasi, nüüd võtsin evicu uuesti välja ja lähen uuele katsele.

See selleks, ma saan aru mis toimub - kui hakata mõtlema, et nii tubakaaktsiisile, kui vähiravile oleks veipi levik laastav, siis on selge miks on kõik uuringud "inconclusive" ja pigem levitatakse negatiivset alatooni veibi osas.

 

Selle postitusega tahaksin panna kõigile südamele võtta omale täiesti uus hoiak. Kui satute arutellu kellegagi veibi kahjulikkuse teemal või soovite omal käel valmistada propagandat kasvõi omaenda facebookis, siis võtke aluseks järgmised punktid/faktid:

1) Kui palju päevas sööd sa ära Fairyt oma "üüberkaitsekihiga" pestud, squeaky clean taldrikult iga toidukorraga? Kas nõudepesuvahendis leiduvate tööstusjääkide osas on keegi üldse vaevunud tegema uuringuid selle kahjulikkusest tervisele?

2) Kui palju butaani, tsinki, plasmassi ja muud jama sööd iga päev oma "eriti värske maitsega" närimiskummi nätsutades? Kas on keegi üldse mõelnud kuidas on reaalne, et üks kummitükk päevade kaupa oma maitse säilitab?

3) Kui palju fosforit su lapsed legotükist iga päev välja lutsutavad?

4) Milline effekt on "mikrokraanulitel" sinu nahale, mida sinna imendub sinu puhastelt rõivastelt.

5) Millist mõju avaldab sulle see lopsakas ja punan mõnus õun, mille keset TALVE prismaletilt haarad ning mille peale on kirjutatud "Eestimaine toodang". Tavel õunad ei kasva. Kas geneetiline muundamine mõjutab sinu keha?

6) Töötades ise kosmeetika valdkonnas ma ei hakka siin pikalt isegi diskusseerima. Koostised kõiguvad seal euro sätete valhalla piiril...

7) Mitu välja kasvamata juuksenääpsu/juurt on kinni katnud silikoon, mida sinu Head and Shoulders shampoonis idiootne kogus leidub, et juustele anda "kaitsekiht" ja "sära". Jah, su alkohoolikust isa ongi sellepärast kiilanemas!

 

Need argumendid peaks olema küll piisavad, et lammastel suud kinni lüüa. Kui ÜLDSE midagi, siis ma arvan, et nikotiin täna tapab minu organismis fairytükke ja selle põhjustatud, muundatud keharakke ja viirusi. Alkohol on ka abiks, kindlalt!

 

Need samad argumendid käisin välja Facebookis ohkivale sõbrale, kes suure suu ja artiklitega veibi osas sõna võttis. Selgitasin talle lisaks tõrvast ja põlemisest tekkivaid keemilisi ühendeid. Nüüd toetab EU vaba veipi. =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need argumendid peaks olema küll piisavad, et lammastel suud kinni lüüa. Kui ÜLDSE midagi, siis ma arvan, et nikotiin täna tapab minu organismis fairytükke ja selle põhjustatud, muundatud keharakke ja viirusi. Alkohol on ka abiks, kindlalt!

:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kust sa tead et mu paps alkohoolik on ja kiilanemas?!? :D :D :D

See nagu ennustaja juures käimine ... teatud asjaolude tõenäosus % on väga suur (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kust sa tead et mu paps alkohoolik on ja kiilanemas?!? :D :D :D

 

Puhas statistika :D Eesti "peremudel" if you will :D

 

-- 11 Apr 2014 15:50 --

 

unemployer +10 (Y)

See fairy teema tegelt pidi päris hull olema.

Aga f*** U nätsu närimist maha ei jäta :D.

 

 

Tänud. Oma ligimesest ja elust-olust väga hoolides ma SÜDAMEST loodan, et nätsukummi harjumus sul ruttu millegi muuga asenduks.

Panen siia lingi, mis on VÄGA tagasihoidlik kirjeldamaks, kui piiri peal on suvalise nätsukummi toksiinid.

http://healthwyze.org/index.php/compone ... u-eat.html

See artikkel ei sisalda endas keemilist mambo-jambot ja kogu selline asi on kokku võetud igapäeva inimese jaoks. Kui aga tahad seal toodud faktidele kinnitust siis guugelda nende koostise kohta.

Pärast tunnist uurimust internetis lülitasin monitori välja, nõjatusin oma tooli seljatoele ja mõtlesin sügavalt järgi, MIDA me omale näost sisse ikkagi ajame.

 

NB! Guugeldage ka Eestis leiduvatel jogurtitopsidel toodud "P6" käitlemistähise kohta. Saate infot sellest, kuidas selle tähisega plastiku käitleja skafandri purunedes esimese hingetõmbega see õnnetu liinitööline sureb üsna võigast ja piinarikast surma, sealsamas kohapeal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vittus on se kõik siin.

 

http://www.vice.com/vice-special/apocalypse-man-part-1

 

soovitan soojalt. üks väheseid mehi kes mingi bullshit mumbojumbo konspiratsiooni peale pole pööranud vaid räägib nii nagu asjad on.

olen päris palju tema väiteid järgi uurinud ja kahjuks vastab suurem osa tõele. mõni veits paisutatult aga pole kaugel.

 

GMO, õli, kõik muu pask. mingi väike seltskond taob pappi ja ei saa aru, et kaevavad ise endale auku.

fairy pole ainuke mida me endale sisse sööme, higistame, hingame.

 

(diskleimeriks siin, et ma pole mingi hippi või muu sarnane, veel vähem usun mingit zeitshaiset või teisi pasateooriaid)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vittus on se kõik siin.

 

http://www.vice.com/vice-special/apocalypse-man-part-1

 

soovitan soojalt. üks väheseid mehi kes mingi bullshit mumbojumbo konspiratsiooni peale pole pööranud vaid räägib nii nagu asjad on.

olen päris palju tema väiteid järgi uurinud ja kahjuks vastab suurem osa tõele. mõni veits paisutatult aga pole kaugel.

 

GMO, õli, kõik muu pask. mingi väike seltskond taob pappi ja ei saa aru, et kaevavad ise endale auku.

fairy pole ainuke mida me endale sisse sööme, higistame, hingame.

 

(diskleimeriks siin, et ma pole mingi hippi või muu sarnane, veel vähem usun mingit zeitshaiset või teisi pasateooriaid)

 

 

Kõigil nendel USA'ikult ülepaisutatud conspiracy asjadel on igalpool oma iva sees. Ma arvan arukas inimene võtab enda jaoks mõistlikuna tunduva info ja seob sellega, mis enda ümber reaalselt näeb ja katsub.

Igaljuhul sellel teemal võtab minu lemmik vana, George Carlin, väga mõnusalt sõna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...