Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jan

Kanal2 tohter olaf e-sigaretist

Recommended Posts

 

Seega tuleb kahjuks keegi kuskil kogu selle asja käigus maha tampida, et faktid inimesteni viia. Mina arvan, et tambitav võiks olla valelik meediaväljund seekord. Veel enam saate Olaf produtsent. Siis rahvas saab sajatada rikast tõbrast, kes südametunnistuseta vale infi meditsiinist levitab.

Vandenõu teooria? .... miks ta seda teeb... sest keegi maksab? :D

 

Vandenõu teoreetik on automaatselt vaimupuudega lollakas kahjuks meie meedias :D Seda maiku me endale juurde ei tahaks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
(facep) täna helistas vanaema mulle, ütles, et tema nägi telekast saadet ja nüüd on veendunud, et mu e-sigar mulle kurku kinni jääb. Hooletud ajakirjandus on kurjast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(facep) täna helistas vanaema mulle, ütles, et tema nägi telekast saadet ja nüüd on veendunud, et mu e-sigar mulle kurku kinni jääb. Hooletud ajakirjandus on kurjast.

Seleta vanaemale, et kõike mida räägitakse või kirjutatakse ei tasu uskuda. Mul näiteks naabrimehel on kuuri seinale M*** kirjutatud, aga tema hoiab seal tegelikult puid. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Seega tuleb kahjuks keegi kuskil kogu selle asja käigus maha tampida, et faktid inimesteni viia. Mina arvan, et tambitav võiks olla valelik meediaväljund seekord. Veel enam saate Olaf produtsent. Siis rahvas saab sajatada rikast tõbrast, kes südametunnistuseta vale infi meditsiinist levitab.

Vandenõu teooria? .... miks ta seda teeb... sest keegi maksab? :D

 

Vandenõu teoreetik on automaatselt vaimupuudega lollakas kahjuks meie meedias :D Seda maiku me endale juurde ei tahaks :D

Küsimus muidugi omaette kas tubaka firmad teevad lobi e-auru vastu ??? ... st kas see on üldse on ikka vandenõu teooria? Minu arvates on vandenõu teooria kuna seda tõestada vist pole suudetud - või on? Kui on siis see pole enam vandenõu ja seda trummi peaks taguma ka. Aga siin vbla peaks küsima meie euro parlamendis töötanud saadikute käest seda, et mis juttu selle tubaka seaduse vastu võtmisel tubaka tootjad neile e-auru kohta rääkisid - seal tehti lobi seda nad on öelnud aga kuidas seda täpselt tehti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vandenõu on pisut suur sõna nii instinktiivse tegevuse jaoks :lol:

 

Põhiliselt räägivad e-sigareti vastu 3 tüüpi inimesi

1. Moraalitud ahnepätsid. Nii ajakirjanikud kes populaarsuse nimel fakte väänavad kui ka tubaka/ravimi firmade palgalised. Pmst kõik, kellel rahaline panus mängus.

2. Usklikud. Mitte otseselt mõne religiooniga seotud vaid pigem kõik need, kes ühel või muul põhjusel pimesi usuvad, et nikotiin on paha. Inglise keeles on hea akronüüm - ANTZ ehk Anti Nicotine and Tobacoo Zealots

3. Ära lollitatud inimesed. Keskmine kodanik kes kuskilt midagi kuulis esimese 2 tüübi vahendusel, jäi uskuma ja nüüd levitab.

 

Härra Olaf oleks tüüp #1, see arsti tädi tüüp #2 ja kahjuks minu vanaema tüüp #3 :( Tahaks küll talle möönduse teha, ta ju ikka muretseb jne.. aga ei saa! Oleks mina sellist naiivsemat tüüpi, läheksin vbl sellise jutu peale analoogi juurde tagasi ja siis oleks pahasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...