Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

jan

Tavakasutaja
 • Postitusi

  166
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About jan

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 01.06.1972

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 1. Väike ja mugav mod

  Mul saab Picoga kohe aasta täis, üldse ei kurda. Hiinas maksab 20 ja epiip.ee 35 eurot. Imeliselt maitseid edastavat Melo III aurustit proovinud ei ole.
 2. Uwell Crown Tank RBA

  Mina olen pärast vati panekut nõelaga vatti veidi vedeliku avade ette sättinud, muidu kippus samuti uputama. Mingit ulme kogust sinna toppida vaja pole, siis jääb tõesti kuivale.
 3. Üks artikkel

  http://m.postimees.ee/section/314/3784405
 4. Üks artikkel

  Pigem on siin see teema, et ühed noored proovivadki rohkem asju kui teised. Kes on proovinud e-sigaretti, proovib ilmselt ka tubakat, alkoholi ja võib-olla ka muid mõnuaineid. E-sigaret on siin pigem üks proovimisobjekt, kui kallutaja tubakale, alkole või narkole.
 5. Küsimused, mis kripeldavad

  Ka metallustel on vahe. Youtubes on neid konservikarbi avajaga avatavate hiina "turvauste" videoid küllalt.
 6. Kayfun Mini V3

  Pane selle hea klooni link ka?
 7. oleks vaja mod-i

  18350 aku on suuruselt pisike aga aku mahutavus on samuti väga väike ja pikalt sealt piisavat mahvi oodata ei ole. Peaksid ringi jalutama 4 akut taskus ja neid pidevalt laadima. Järele proovitud. Pildil olevast asjast on näiteks iStick 30W väiksem, ilmselt ka kergem ja mugavam. Maksab Hiinas 20 eurot ja aku 2200mah kestab täiesti normaalselt. Mul iStick 30 juba ca aasta kasutuses ja üldse ei kurda. Subohmide jaoks muidugi hoopis teisi masinaid vaja.
 8. Ma pole viitsinud süveneda aga kas juba 20.05.2016 ei tohi nikotiini sisaldava elektroonilise sigareti täitevedeliku pakendi maht olla suurem kui kümme milliliitrit? Kas seaduses on üldse ära defineeritud, mis on elektroonilise sigareti täitevedelik? Valmissegu, baas, maitsestajad, vesi? Mis saab poodides varuks olevatest vedelikest, 10ml pakend on täna pigem erand, kui reegel? Mis ajaks siis kokkuvõttes nikotiini sisaldav baasvedelik valmis tuleb osta?
 9. Capella kirjutab osade maitsete (V2) juures välja: acetoin, acetyl propionyl free.
 10. IPV D2

  Original Pioneer4You iPV D2 Box Mod - BLACK 1Presale Price : $45.08 http://www.gearbest.com/electronic-cigarettes/pp_211735.html37
 11. Otsus ise loetav siin: http://www.riigikohus.ee/?id=11&tekst=RK/3-3-1-5-15
 12. Eleaf Lemo 2

  Eile tellisin fasttechist Lemo 2 ära, täna sain tracking numbri.
 13. Üks artikkel

  http://majandus24.postimees.ee/3146705/uus-koalitsioon-plaanib-e-sigarettide-maksustamist
 14. Küsimused, mis kripeldavad

  http://e-vapour.eu/tarvikud/mesh_350
 15. Eraldi teemad kloonidest ja originaalidest muudaksid asja veel segasemaks. Fasttechis on näiteks Kayfun V4 üle 10 versiooni. Kas teeme siis 10+ teemat V4 kohta? Küll võiks igas postituses täpsustada, kas jutt originaalist või kloonist ja klooni puhul ka selle päritolust ning versioonist.
×