Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Pauliinc

Post-passiivne suitsetamine

Recommended Posts

Ma ei ole kindel, kas see link on ehk juba kuskilt siit foormust läbi käinud või mitte, aga väga huvitav ja mõtlemapanev lugemine (eiriti kui kodus väiksed lapsed). Kui mu mehka ka nüüd analoogsuitsust lahti saaks, siis tuleb vist kodus korralik suurpuhastus teha.. :roll:

 

http://www.dailymail.co.uk/health/artic ... perts.html

 

Kes inglise keelt väga hästi ei hammusta, siis kokkuvõtvalt juttu sellest, mismoodi post-passiivne suitsetamine võib olla veelgi ohtlikum kui passiivne suitsetamine, eriti just väikelastele.

 

Ehk annab see väikese tõuke juurde, et analoogsuitsust täielikult loobuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole kindel, kas see link on ehk juba kuskilt siit foormust läbi käinud või mitte, aga väga huvitav ja mõtlemapanev lugemine (eiriti kui kodus väiksed lapsed). Kui mu mehka ka nüüd analoogsuitsust lahti saaks, siis tuleb vist kodus korralik suurpuhastus teha.. :roll:

 

http://www.dailymail.co.uk/health/artic ... perts.html

 

Kes inglise keelt väga hästi ei hammusta, siis kokkuvõtvalt juttu sellest, mismoodi post-passiivne suitsetamine võib olla veelgi ohtlikum kui passiivne suitsetamine, eriti just väikelastele.

 

Ehk annab see väikese tõuke juurde, et analoogsuitsust täielikult loobuda :)

Suitsetamine on üldse üsna rõve, mida vähem saab kokkupuudet väike inimene tubakatossuga on ta siis loode või imik, seda parem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ära lase tal enam toas suitsu teha, las käib õues. Saab veel kiiremini lahti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui keegi minu sellise ultimaatumi ette paneks, siis ma jätaks sekundiga vist maha.. kuna ma elusees ei viitsiks käia neljandalt korruselt õues suitsetamas :D Aga ma loodan ja usun, et ta varsti kohe-kohe saab sellest analoogist lahti, sest siin pika nädalavahetusega sai päris korralik varustus härrale muretsetud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, loodetavasti on sellest abi tõesti. See muretsemine meenutas kõrvalt vaadates teed "püha tõe" juurde ;)

Üldsen mitte pahas mõttes, kusjuures. Aktiivseid inimesi nähes on alati hea tunne, et kõik pole veel kadunud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, loodetavasti on sellest abi tõesti. See muretsemine meenutas kõrvalt vaadates teed "püha tõe" juurde ;)

Usu mind, seda see oligi! (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, loodetavasti on sellest abi tõesti. See muretsemine meenutas kõrvalt vaadates teed "püha tõe" juurde ;)

Üldsen mitte pahas mõttes, kusjuures. Aktiivseid inimesi nähes on alati hea tunne, et kõik pole veel kadunud (Y)

 

Pfhaha :D Krt sinu juures käisime...vist iga päev midagi toomas, Pärnusse sõitsime teise kola järgi jne. Kreisi. Aga nüüd tavaari jagub vähemasti :) Kuigi nüri tunnistada aga see ProVari on vist ikkagi liiga kuum tükk rauda minu jaoks...praegu VEEL...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usu mind, see pro vari saab lähema nädala jooksul veel lemmikuks htekel ;)

 

Paula juba krimpsutab kulmu offtopicu pärast ... AGA tundub, et see kuradi Kayfun peaks ProVarile siis peale minema ja? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui keegi minu sellise ultimaatumi ette paneks, siis ma jätaks sekundiga vist maha.. kuna ma elusees ei viitsiks käia neljandalt korruselt õues suitsetamas :D Aga ma loodan ja usun, et ta varsti kohe-kohe saab sellest analoogist lahti, sest siin pika nädalavahetusega sai päris korralik varustus härrale muretsetud (psühho)

Kui naisega pärnus elatud sai, elasime viiendal korrusel. Naisega mõlemad suitsetasime, leppisime kohe algul kokku, et hakkame all suitsul käima. Toimis, jalalihased olid tugevad, kopsumaht ja vastupidavus said kah trenni, suitsu kulus ka vähem... :D Nüüd saaremaal elame esimesel, ka e-sigaretti käin vahest temaga õues tegemas (tema siis analoogi peal).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui naisega pärnus elatud sai, elasime viiendal korrusel. Naisega mõlemad suitsetasime, leppisime kohe algul kokku, et hakkame all suitsul käima. Toimis, jalalihased olid tugevad, kopsumaht ja vastupidavus said kah trenni, suitsu kulus ka vähem... :D Nüüd saaremaal elame esimesel, ka e-sigaretti käin vahest temaga õues tegemas (tema siis analoogi peal).

No siis ju viimane aeg naisuke ka e-sigaretti usku pöörata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

unemployer peab käima all suitsul ! Pane ta valiku ette! Või jääb kuivale näiteks (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnneks meil piisavalt suur kodu, et praegu hakkama saada.. eks kui mul ikka täiesti vastu karva hakkab, siis viskan sireeni lahti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar päeva veel ja eks siis hakkab. Eriti kui tuleb värskelt suitsult mmmm.. kõige suuremad vingujad tõrva leha üle ongi endised suitsetajad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seems legit.. Täna juba andis vaikselt tunda :-D Juba ootusärevus, mida lõhna- ja maitsemeeled nädala või kuu aja pärast teevad :-)

 

Sent from my D5503 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...