Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
unemployer

Niko tarbimine ja selle sõltumine coilist/watist jne.

Recommended Posts

Tere,

 

Foorumis selget teemat ei ole ja teemade vahel kammimine annab segaseid tulemusi.

Seetõttu palun targad rääkige, kuidas see nikotiini omastamine on ikkagi mõjutatud rauast ja tõmbamisest.

Kas kõrgem watt=kiirem niko? Kas madalam oom mõjutab lugu?

Ise testimine ei anna ka tulemust kuna krt...koguaeg nagu tahaks ikka suitsu ette panna. Isegi, kui tegin just ühe suitsu nüüd...tahaks ikka suitsu, kurat ma ütlen :D

 

Lisaks vaatan neid Kayfun'i videosi ja ega ma ei pääse vist ka sellest diskost. Iseäranis jäi silma, et iseväänatud coil annab kõvasti rohkem auru ja räägivad, et ka maitset jne. Kas nikerdatavaga on ka siis niko eraldumine veest kuidagi teistmoodi?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan walc'i double choco+mint mixi kaifunnis, coil 0.3kanthal, 6 keerdu ja 1.2ohm; lasen 15w vamo2-ga ja väga mõnus paks aur on ikka. Ühest mahvist saab suitsuanduri tööle ikka, kui selle läheduses teeks. Pole plaaniski enam clearode peale tagasi minna. Kurgulaks ka korralik. Hangseni vedelikke tõmbasin 12mg enne ja kaifaris peab nüüd 6mg tõmbama, sest muidu liiga intensiivne minu jaoks. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan walc'i double choco+mint mixi kaifunnis, coil 0.3kanthal, 6 keerdu ja 1.2ohm; lasen 15w vamo2-ga ja väga mõnus paks aur on ikka. Ühest mahvist saab suitsuanduri tööle ikka, kui selle läheduses teeks. Pole plaaniski enam clearode peale tagasi minna. Kurgulaks ka korralik. Hangseni vedelikke tõmbasin 12mg enne ja kaifaris peab nüüd 6mg tõmbama, sest muidu liiga intensiivne minu jaoks. (esiga)

 

Ehk et mina, kellele on maitsed KÕIK tapvalt intensiivsed, võiksin Kayfunis rahulikult tipsutada 80VG 20PG vett ja saada ikkagi korralik maitse?

Võrdluseks - Hetkel Liqua arbuus 18mg on mul lahejndatud 50/50 VG'ga ja minu jaoks on asi perfy! Aurab ka nigu motherf*ker!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikotiini saadavuse osas on vaidlusi palju minuteada.

Osad väidavad, et e-suitsu kaudu sa ei saa kätte kõike (loe: saad kätte ca 50% vedelikus olevast nikost).

 

Maitse osas võib küll õelda, et nii kaifar kui sõbrad kloonid toodavad maitset 5+ tootlikusega (hetkel väga paremaid polegi...kui siis sarnased alternatiivid)

PG/VG suhe on vägagi isikuline. Mina ei suuda 50/50 üldse väga tarbida. Kohe kurk valus.

Masintootmise coilide osas pole tarkpea, ilmselt seal võib suurem PG vajalik olla. Kaifaris saad ka 100% VG (loe: 80-90% VG ja 10-20% H2O baas + maitsed PG põhjal tegelikult) täieliku maitseelamuse kätte kergelt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kreeka doktor kirjutas, et 50mg kangusega vedelikku peaks tirima, et sama laks saada 5minutiga mis suitsust.... minu arvates absurd. Coil ja atomaizer väga palju mõjutavad palju kätte saad... ehk siis palju auru tuleb.

Kõige lihtsam on vaadata palju vedelikku päevas läbi imed. Mina lasen ca 10ml päevas 12mg'st. Oma 0.7ohmise venelasega.

Samas kui RBA on mul dual nano coil 0.24 ohm... siis tollega hästi üle 5 matsu korraga ei saa tõmmata... katus hakkab väga sõitma.

i30 nende mõlema kõrval on nagu külma supi aur .... läbi kinnise kõrre (psühho).

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kreeka doktor kirjutas, et 50mg kangusega vedelikku peaks tirima, et sama laks saada 5minutiga mis suitsust.... minu arvates absurd. (psühho).

Oled kursis, millega tirimist Kreeka doktor silmas pidas? Absurdiks muutub asi siis kui võrdled võrreldamatuid asju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kreeka doktor kirjutas, et 50mg kangusega vedelikku peaks tirima, et sama laks saada 5minutiga mis suitsust.... minu arvates absurd. (psühho).

Oled kursis, millega tirimist Kreeka doktor silmas pidas? Absurdiks muutub asi siis kui võrdled võrreldamatuid asju ;)

Olen .. ego pulk ja 95% CE4

 

-- 21 Apr 2014 18:43 --

 

Vahe on selles, et suits imendub kiiremini ja sealt imendub nikotiini rohkem kui aurust.

Aga kui me nüüd reaalselt räägime siis kes tõmbab e-auru 5min? Sessionid ikka pikemad ja rahulikumad kui tava suitsuga. Seal oli konkreetne võrdlus, et kui sama kogust tahta kätte saada 5minuti jooksul.... natuke naljakas võrdlus aga teaduslikult korrektne.

 

-- 21 Apr 2014 18:45 --

 

Seega ma arvan, et 18mg ja mingi 25W võimsusega peaks sama paugu saama 5mini jooksul mis tava suitsust ja seda siis tänu tihedamale aurule. Nii umbes kaka tükkide pealt laest pakun seda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kahe otsaga värk, ühest küljest kõrgem watt = rohkem auru, teisest küljest kõrgem watt = kõrgem temperatuur = rohkemt nikotiini "põleb ära" (ei oska paremini eesti keeles öelda, tegelikult ei põle vaid ää.. laguneb ära)

Kui tegu on ühe ja sama coiliga siis ei oska öelda mis võimsuse peal kõige rohkem nikotiini kätte saab (seda peaks teaduslikult testima).

Samas nii palju võin kindlalt öelda, et suurem coil + suurem watt = rohkem nikotiini!

 

Kas kõrgem watt=kiirem niko? Kas madalam oom mõjutab lugu?  

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...