Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Jaan

Vaporshark rDNA

Recommended Posts

nii, ma juba pea nädal uue laadija otsas ja enam laadimisega probleeme pole, 

ikka oli sitt laadija ennem. see rda tahab head voolu saada (relv)

 

Edit:

 

No masinad lähevad ikka katki, juhtub kõigiga

 

keegi seda 3 päevaks käest on pannud ja siis avastanud, et aku tühi ?(lugesin eelmise lingi kommentaare)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkreetne küsimus- kas ekraanil on kaitsekile peal või ei uuelt?

Mõtlesin sinna kile panna, peale seda kui kogemata võtmete peale taskusse viskasin (mingit märki ei jäänud küll)

aga tundus et seal siiski on juba midagi, või siis ka mitte -aru ei saa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingi nurga alt tundub, et midagi oleks nagu peal. küüned taha ei hakka ja luupi ei ole, et täpsemalt vaadata. :roll:


Kas teil need kõige uuemad on ka matt musta kummise kattega?

Väga lihtsalt tulevad kriimud peale, kui muude asjadega koos taskus. Mu on küll skin olemas, aga kui see peal, siis ei saa kuigi lihtsalt teda taskust kätte. Kumm võiks veidi libedam olla. :roll:

sa mõtled selliseid kriime?  

post-11-0-25898700-1422431651_thumb.jpg

küünega tegin just, need kaovad ju kohe ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkreetne küsimus- kas ekraanil on kaitsekile peal või ei uuelt?

Mõtlesin sinna kile panna, peale seda kui kogemata võtmete peale taskusse viskasin (mingit märki ei jäänud küll)

aga tundus et seal siiski on juba midagi, või siis ka mitte -aru ei saa..

Minu meelest ei ole kilet.

 

Ise ei kasuta seadet koos võtmete või teiste teravate esemetega koos. Siiani tiptop, ainult vaporsharki tähistus kulub ära. See ilmselt higist vms tingitud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

spezzil on kiibid ju olemas, sealt peaks näha olema

???

kiibi oled paneeli peal on muidugi kaitsekile, paigaldamisel võetakse see ära. Aga selle ja välisilma vahel ikka org.klaasist/Lexanist aken korpusel... Küsimus oli selle kilega kaitsmisest

Share this post


Link to post
Share on other sites

DNA 40 kiibi suremisest pole küll kunagi kuulnud. Mõni viide ehk?

Lintkaabli probleem ehk ekraani hangumine oli küll, lakitilgaga sai selle väiksemaks oluliselt, peale seda hangus ainult külma käes. Muus osas toimis nagu lubatud

/ 2 kuu kasutamise põhjal

No kui sa arvad, et pole ühtegi Evolv DNA40 kiipi, mis poleks toimimise lõpetanud, siis sa oled küll idealist :) Väga sinu eest guugeldada ei taha, kuid tõin 2 suvalist näidet rDNA40 tüüpvigadest (mõlemas teemas on jutt sellest, et tegemist pole nö üksikjuhtumiga). Ma saan aru, et nende probleemidega tegeletakse ja Evolv DNA40 kiibist on ju tulnud ka parandatud versioon välja (millel on samuti omad vead). Spezzi kaudu tulid vist ka juba suurema ekraaniga?

 

http://allaboute-cigarettes.proboards.com/thread/49292/vapour-shark-rdna40-safety-warning

http://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/2jrgkp/tested_out_dna_40_chip_did_i_get_a_bad_one_or_did/

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui sa arvad, et pole ühtegi Evolv DNA40 kiipi, mis poleks toimimise lõpetanud, siis sa oled küll idealist :) Väga sinu eest guugeldada ei taha, kuid tõin 2 suvalist näidet rDNA40 tüüpvigadest (mõlemas teemas on jutt sellest, et tegemist pole nö üksikjuhtumiga). Ma saan aru, et nende probleemidega tegeletakse ja Evolv DNA40 kiibist on ju tulnud ka parandatud versioon välja (millel on samuti omad vead). Spezzi kaudu tulid vist ka juba suurema ekraaniga?

 

http://allaboute-cigarettes.proboards.com/thread/49292/vapour-shark-rdna40-safety-warning

http://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/2jrgkp/tested_out_dna_40_chip_did_i_get_a_bad_one_or_did/

- Esimene link laadimiskiibi probleemidest, need olid paraku VaporSharki enda ämber. 

 

- Teine tread on päris vana ja kurdetakse seal DNA40 v2 üle. Ikka ekraani hangumise probleem. Muide reddit ongi vinguviiulite koht

 

Muideks olen lugenud küll, kuna mul ka endal samasugune viguriga dna40 oli. Ikka  sama lintkaabli teemat lutsutatakse pidevalt. FUD rohkem mu meelest. 

 

Aga Celsiusega/Farenheitiga on uued (V4) kiibid. Saadaval nii suure kui väikese ekraaniga. Nende kohta kurtmist pole lugenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Esimene link laadimiskiibi probleemidest, need olid paraku VaporSharki enda ämber. 

 

- Teine tread on päris vana ja kurdetakse seal DNA40 v2 üle. Ikka ekraani hangumise probleem. Muide reddit ongi vinguviiulite koht

 

Muideks olen lugenud küll, kuna mul ka endal samasugune viguriga dna40 oli. Ikka  sama lintkaabli teemat lutsutatakse pidevalt. FUD rohkem mu meelest. 

 

Aga Celsiusega/Farenheitiga on uued (V4) kiibid. Saadaval nii suure kui väikese ekraaniga. Nende kohta kurtmist pole lugenud.

 

Eks ta ole jah ja nagu ma alguses kirjutasin "Nende rDNA-dage on probleeme küllaga olnud, küll surevad kiibid ära...", siis nagu sa isegi kirjutasid oli probleem laadimisKIIBIga. Aga point polnud selles, vaid selles, et kõigil on probleeme, alates telefonidest (iPhone jms), lõpetades autodega, küsimus on pigem lõpptulemuses ehk kuidas neid probleeme lahendatakse. Aga väga offtopic on juba, rohkem ei kirjuta sellest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muide, kes teist ni200 traati kasutab? Kas te rewickite ka või teete alati uue coili? Kas puhastate coili? Millega? Dryburni ka teete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan ja olen proovinud dryburni , aga kahtlane kiht tekib traadile mis veega maha nagu ei tule, kui coil valmis siis watt 10 peale ja korra fire, et veenduda lühiste puudumises ja siis vatti. Proovisin ka hambaharjaga puhastada nagu keegi foorumis mainis ja sain +1 päeva elu juurde. Üldiselt kipun ikka uut ehitama. Traat ja vatt ei maksa suurt midagi ning harjutamine pidi meistriks tegema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin, sest mul endal on tellitud see DNA40 hiina kloon (vaporflask) ja tahaks natuke infot enne koguda. Väidetavalt pidi nikkeltraadiga tekkima dryburnides mingi mürgine (või vähemalt mitte kuigi hea) kiht sellele peale ja soovitatav on pigem uus traat teha. Soovitatakse ka traati näiteks alkoholiga puhastada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2-3 paagitäit Squape R'l

Vikat nii nad räägivad jah. Alkoholiga puhastamine võiks ka toimida ma arvan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub vast palju ka vedelikust. Endal sai Squapel 7-s paak läbi ja isegi vatt näeb kena välja, traadist rääkimata. Maitse ka ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe coiliga lased lõtva kuu ära. Dryburniks lihtsalt tõstad temp protecti näiteks 210 pealt 250...260 peale. Magic happens ja siis lased jälle alla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et ma ei oska ehitada, aga peale paari paaki hakkab jonnima ja viskab takistuse üles. Üldjuhul on coil selleks ajaks deformeerunud ja tundub lihtsam uus teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et ma ei oska ehitada, aga peale paari paaki hakkab jonnima ja viskab takistuse üles. Üldjuhul on coil selleks ajaks deformeerunud ja tundub lihtsam uus teha.

Ilmselt konks seisneb selles, et kuidas määrdunud vatti sa eemaldad?!? Sikutad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vatt tuleb ühelt poolt võimalikult traadi lähedalt ära lõigata, vähem sikutamist.

Täpselt. Tuleb ilma traati hoidmata tihti ära isegi sedasi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...