Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Jaan

Vaporshark rDNA

Recommended Posts

Ma ka ainult nikliga kasutanud ja kestvuse üle küll kurta ei saa :) Tõin just seadme sleepist välja ja näitab veerand akut. Enne seda näitab evolv dna40 kirja, ehk oli piisavalt kaua kasutama (30min) ja lisaks olid nupud locked (ehk see ka mõjutab, proovin ilma locked ka nüüd).Peale esimest mahvi hüppab kolmveerandi peale. Veidi segane on, aga samas kui õigel hetkel vaadata siis saab aimu küll, et kaugel lõpp on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ainult nikliga kasutanud ja kestvuse üle küll kurta ei saa :) Tõin just seadme sleepist välja ja näitab veerand akut. Enne seda näitab evolv dna40 kirja, ehk oli piisavalt kaua kasutama (30min) ja lisaks olid nupud locked (ehk see ka mõjutab, proovin ilma locked ka nüüd).Peale esimest mahvi hüppab kolmveerandi peale. Veidi segane on, aga samas kui õigel hetkel vaadata siis saab aimu küll, et kaugel lõpp on.

30 min?

ennem kirjutasid 30 sek :D

kui evolv kiri tuleb ette, siis näitab arvatavasti õigesti (sama on ka akut välja võttes)

aga mul ei teki seda 30min auku et katsetada :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks me kõik eksi Peale "deep" sleepi siis ikkagi näeb reaalset aku seisu. Mul iStick ka kasutusel, seega vahest jõuab rdna tuttu minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jälgisin akut  õhtul (reaalselt hakkas tühjaks saama). No siis hakkas kivi veerema.....viskaski pool, kolmandik, veel vähem, peaaegu tühi, nõrk aku.

Ja seda ikka suht kiiresti, paarikymne tõmbega heal juhul   :D


2A laadides läheb jube kiirelt täis, aga suht soojaks/kuumaks läheb

Share this post


Link to post
Share on other sites

2A laev wireless laadijaga või usb kaudu? Ma eile proovisin 1A laadijat ja hakkas jonnima, samas läpaka kaudu laadis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka usb.

Juhtmeta paugub kõvadti alla 1A


  • Output: Qi Wireless, DC 5V/1A
  • Charging efficiency: 74%

Ehk 0,7A?

Igatahes kui aku on peaaegu tühi ja ma kell 1 laadima panen, siis kella 7 see igatahes täis pole juhtmevabalt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis on sul Jeesus efektiivsus küll madal, mul eraldi laadijas laeb aku max 5h ja D2 annab ainult 0,5A pesa kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel samasugune odav luts kui sul - mobiili jaoks kodus see viltune aga seal peal rDNA ei püsi. Peab originaali VS laadija vist ka ikka ära proovima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis on sul Jeesus efektiivsus küll madal, mul eraldi laadijas laeb aku max 5h ja D2 annab ainult 0,5A pesa kohta.

Sa räägid juhtmeta jaadijast?

 

Ma ostsin mingi odava lutsu ft-st. Võibolla mõjub ka täpne asend jne. Mu esimene laadija.

Samas seda juhtus vaid korra, et pole täis laadinud. Ülejäänud korrad on alati täis saanud. Võta nüüd kinni

Peaks midagi huvitavamat proovima. 

Spezz, mis mudel see on, millel display küljes ja näitab laadimisvoolu?

Edit:

 

Aa, sul eraldi mõõdik.

Pm võib olla ka asi mu laadijas, mingi odav hiinakas on seinas.

See andis alla 1A välja telo arvates. Aga mu telo äkki ei võta rohkem vastu, s4 mini

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ehk 0,7A?

Igatahes kui aku on peaaegu tühi ja ma kell 1 laadima panen, siis kella 7 see igatahes täis pole juhtmevabalt

Mul arvuti USB-st originaal laadijaga (wireless) saab ikka 3-4 tunniga täis. Kole kuumaks läheb küll aparaat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et mu odav juhtmeta laadija paneb ikka näkku. Vahepeal ei taha laadima hakata. Kukub sinist-punast vilgutama. Ja kui kõrv juurde panna, siis midagi plõksib seal. Vahepeal korra läheb vapol tuli põlema ja kustub ära. 

Siis natuke mudisin laadija plaati ja hakkas laadima. Aga öösel on laadimise jälle lõpetanud.

Peab midsgi muud vist prooviks tellima. Ei tahaks uskuda, et rdnal midagi viga oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas teil need kõige uuemad on ka matt musta kummise kattega?

Väga lihtsalt tulevad kriimud peale, kui muude asjadega koos taskus. Mu on küll skin olemas, aga kui see peal, siis ei saa kuigi lihtsalt teda taskust kätte. Kumm võiks veidi libedam olla. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et mu odav juhtmeta laadija paneb ikka näkku. Vahepeal ei taha laadima hakata. Kukub sinist-punast vilgutama. Ja kui kõrv juurde panna, siis midagi plõksib seal. Vahepeal korra läheb vapol tuli põlema ja kustub ära. 

Siis natuke mudisin laadija plaati ja hakkas laadima. Aga öösel on laadimise jälle lõpetanud.

Peab midsgi muud vist prooviks tellima. Ei tahaks uskuda, et rdnal midagi viga oleks.

no nii, mu laadimise saaga sai eile jätku  :roll:

mõtlesin, et ei jama selle juhtmeta ja lükkan otse juhtme taha. 

nupp muutus punaroheliseks, nagu vikerkaar. ega ma midagi arvata osanud siis. Hommikul siis vaatasin, et milliampritki pole aparaati juurde tulnud.

tundub, et see chaina laadija ei meeldi rdna-le või annab liiga vähe voolu peale. Samsa orikas laadija igatahes suutis punase nupu kuvada ehk laadida. (nii et juhtmeta laadija arvatavasti ikka töötab)

ma ikka ei taha uskuda, et aparaadi enda laadimisega on midagi mäda.

 

 

Kellel siin veel laadima ei hakanud, kas viskas sama värvi powernupu ümber?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole laadimisprobleeme olnud. usb-juhe+arvuti alati toiminud siiani. wifi-laadimist ei ole proovinud veel. Samas peaks.

 

Roheline värv võiks vihjata, et sul ei ole tellitud Eesti Energia rohelise energia paketti. Kiirelt, kiirelt klienditeenindusse ja mure lahendatud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kus ma infot leiaks selle vikerkaare kohta, kodukal pole mingeid manuale 

saatsin neile kirja ehk vastavad :)

Kas karbil infi ei olnud? Mul karp kodus ja ei saa enne õhtut kontrollida....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul ka karp kodus, aga seda vikerkaart ma nagu ei mäleta

 

kardan, et see laadija lihtsalt mingi odav chainakas, mis laksab vb valet/ebastabiilset voolu/sagedust

 

tänapäeva adapterid on seinast seina ja probleem pooltel kordadel juhtmes. tellisin paar juhet eelmine nädal 20awg oma.

ostsin http://www.ebay.co.uk/itm/361148643913. eks kui kohale tuleb, hakkame mõõtma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul HTC 1A laadijaga teeb diskot nupu värv(vilgutab punast närviliselt), sama juhtmega arvutist laadides toimis ilusasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...