Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Erlkönigin RBA

Recommended Posts

Mõlemad originaalid? Kloonide puhul ei tasu üldistada. Said äkki sittadest sitema... Lisaks on see asi juba nii sassis, et tasuks vast postitades mainida, kas kloon või päris asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Militar sai ka eile kätte . Karp ja asjad nägid nagu orkas välja, sees ka psberid ja värgid viitavad orikale, qi kood viskab ka sinna.

Mu orikatel asjadel pole ka ni ilusat karpi koos turvakleepsudega kui sellel oli  :D

Eks ta tuleb ja jutustab kui proovis eile  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõlemad originaalid? Kloonide puhul ei tasu üldistada. Said äkki sittadest sitema... Lisaks on see asi juba nii sassis, et tasuks vast postitades mainida, kas kloon või päris asi.

Nõustun, lisaks on kloone u. 20 tootjalt ja kõik nad võivad olla erinevad ehk vaja oleks ikkagi rohkem infot. Endal on FT-st tellitud Erli mini versioon (kloon) ja ei saaks öelda, et täielik jama, ehitus tõepoolest nõuab rohkem mängimist kui teistega, aga juba 2 korraga sain enamvähem paika. Ainuke jama on mul selles, et lekib tiba läbi 510 ühenduse, vb peab mingit tihendit sinna vaatama või siis kruvi pingutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki kruvid mis coili hoiavad pole piisavalt kinni? 510 kruvi äkki pole heas asendis? Mul Erliga ja vanema kayfariga ka vahel see probleem olnud, aga nüüd on coil ikka kõvasti kinni kohe ja on raudpolt 1.0 ohmi koguaeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu Erlkonigini puhul on tegemist tavalise klooniga. Ehituskvaliteet on väga hea. Ei leki, keermed täpsed, koostöö kvaliteet 5+. Aga vot tossu kvaliteet ei ole seda kohe mitte. Ei usu mina seda, et täpselt sama kujuga originaal teisiti käitub. Ja ma kordan end veel, ma võrdlen enda isiklikku tossu maitset, venelaselt saadud kogemusega, ning enda 15mg mahla puhul. Võibolla tõesti näiteks 3mg või 0mg mahlad käituvad seal erinevalt, kuid see ei ole minu jaoks ja ma ei välista, et kellelegi on just Erlkonigin see ainus ja õige. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mine Erl-id (kloonid) seisavad sahtlis, vertikaal coil  toimis kõige paremini aga kayfu on parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Madalama võimsuse jaoks on pea lollikindel lahendus FT valmiscoilid https://www.fasttech.com/products/0/10007197/1593903-pre-coiled-welded-wires-w-wicks-nr-r-nr-50-pack

 

Kõige tähtsam, et silica ei tohi ulatuda mahlakanali põhjani. Pärast coili külgekruvimist lõikab pikkuse kusagil 1mm mahlakanali põhjast (olen lõiganud veidi viltu), misjärel panen vaheseibi kergelt otsa, et vuntside asendi ära fikseeriks, siis niisutan vedelikuga ja edasi korsten otsa, mis kinnikeeramisel surub ka vaheseibi alla paika ja korras :)

 

Vana eVicuga annab tõeliselt "kauamängiva" koosluse, tagasihoidlikumale aurutajale lausa mitmeks päevaks muretu elu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

V4 coili takistus kõigub näiteks siis, kui vedru annab kehva kontakti.

Millega seda parandada siis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

silicaga pole veel proovinud, peaks sahtli põhjast kera üles otsima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...