Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
g0nadz

Kanger Subtank

Recommended Posts

Palju juttu siin sellest - võtsin siis minagi mini muudele lisaks.

Lemost parem mumeelest. Minu igapäevast K4 ja Sqape R ta siiski ei asenda - vähemalt mitte tehase coiliga. Mitte et halb, aga lihtsalt pole nii väljapaistev, eriti maitse osas. Segude korral kuidagi ebatäpne ja kõik maitsed pole ära tunda. 1 maitse joogiga käib küll.

 

RBA põhjaga sain juba maitse ka peaaegu õigeks (omakeeratud nikkel). Aga takistus tantsis kõvasti - kokku keeramisel peab olema hoolikas ja pluss pin põhjal pisut allapoole koputada enne. Muidu kontakt ikka kehv ( kasutan RDNA-d millel vedruga ja kullatud 510 muide).

 

Millega seoses pingutasingi centerpin torukese üle ja jupike sellest jäi ülemise plussklemmi vinti (facep) See toruke ikka vääga õhukene ka :twisted:

Niiet -kallis rahvas - kui kuskil on eraldi Subtanki RBA põhja müüa, siis öelge mulle..

 

EDIT: juba leidsin

see fasttechi oma ei sobi minile.

http://myepack.co.uk/subtank-mini-rba-deck.html - selline peab olema , aga 12 naelane postikulu muudab tellimise mõtetuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töötan siukses kohas kus on palju noori ning istudes ja oma dripperit sub ohm coiliga puffides tullakse alati küsima kust said ja ma ostan ka, aga tihti peale ei vasta kuna mõni loll raudselt paneb sinna mingi pastakavedru peale ja mingi 3amp aku ja pool nägu läind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

On kellegil olnud 0,5ohm coiliga kärsaka probleeme kohe alguses? Tilgutan coili enne kasutamist mõne tilga, kuid ikkagi? Mahlaks Halo Malibu. Watid 19-23.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen. Oma esimese 0,5 stock coili lasin ribadeks aga 35 w juures. Tegelikult oleks pidanud mõistlikult sisse töötama. Subtanki 1,2 coil kannatab ka 30w peale päevast sissetõötamist 20 w juures

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures ma ei tea, mis Halo vahekord on. Kuskil pole kirjas. Paks ta pole. Usun, et see sinna 50/50 kanti on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lasin 1'2 oomise teise täitmisega pupusse, aga 0,5 töötab laitmatult. 1,2 ei tahtnud saada paksu vedelikuga täiesti lahtist ava. Pm veel töötab aga sellest piisas et kärsaka maitse jäi külge. 0,15oomine tc coil mottetu minu jaoks, väljutab jube suure pilve auru, kipub sülitama, miskit jääb v66rax seejuures. Aga noh ma alles algaja, ehk muudan meelt. See mul esimene kogemus subohmidega ja tc peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere.

On kellegil olnud 0,5ohm coiliga kärsaka probleeme kohe alguses? Tilgutan coili enne kasutamist mõne tilga, kuid ikkagi? Mahlaks Halo Malibu. Watid 19-23.

 

Endal kogemused puuduvad, aga targemad mehed teises foorumis kirusid, et wick on sellel liiga tihe ja soovitasid nõelaga üks kanal sinna torgata.

 

Proovi järgi, kaotada pole ju midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wick on kyll subtanki occ coilidel päris kokkupakitud. Ise proovisin rewickida ja no proovi kuidas tahad. Pikemalt kui 3 tundi asi ei funka. Kas hakkab läbi jooksma või vapsjee ei tule midagi läbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wick on kyll subtanki occ coilidel päris kokkupakitud. Ise proovisin rewickida ja no proovi kuidas tahad. Pikemalt kui 3 tundi asi ei funka. Kas hakkab läbi jooksma või vapsjee ei tule midagi läbi.

Ise olen ka proovinud rewickida ja pole ka ilusti toimima saanud. Kõige parema tulemuse saab RBA-ga, vähemalt minuarust.  :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S6nasin ära, need poe coilid ikka nii ebakindlad ja panin rba käiku. Auru ja laksu k6vasti rohkem isegi madalamal wattidel. Poe coilid kippusid mullitama paagis, siis rba ei tee seda. Mulle isklikult tundub, et lahjalt wikkitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii sain ka oma tc poecoili tööle,lähtusin sellejuures rba wikkimise 6petusest, et aukude vastas tuleb jätta vaba ruumi. Töötab ilusti, ei mingit takistuse k6ikumist, ega temperatuuri kruttimist ja ei viska kah tempcontrolli teadet. Ainus asi, et coili takistus läks .14 pealt .17 peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sai subtankile parema airflow nimel selline asi sisse keeratud. Tulemus päris hea. 28 awg, ning istick näitab 0.4 oomi. Võibolla parem lahendus oleks 26awg kanthal ning paar keerdu pikemad coilid. Aga kuna kõik traadivarud otsas, siis rohkem katsetusi teha pole saanud.

Keegi veel siin midagi sellist teinud? Kuidas tulemus?

coil.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sai subtankile parema airflow nimel selline asi sisse keeratud. Tulemus päris hea. 28 awg, ning istick näitab 0.4 oomi. Võibolla parem lahendus oleks 26awg kanthal ning paar keerdu pikemad coilid. Aga kuna kõik traadivarud otsas, siis rohkem katsetusi teha pole saanud.

Keegi veel siin midagi sellist teinud? Kuidas tulemus?

coil.jpg

 

 

 

 

Väga vinge    :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi vertikaalseid 0.5 oomiseid occ coile ka edukalt kasutab? Tellisin fasttechist originaal kangeri omad.

Traat kõik suuremas rba coilikeeramistuhinas otsa saanud ning viimane alles jäänud coil hakkas täna kehva maitset andma. Mõtlesin, et proovin siis originaale.

Auru vähe, maitse keskpärane ning pritsib suhu nagu aiavoolikust. Mis toimub Kangertech?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan 0,5 ja 1,5 verticale 0,5 väga positiivne eriti 40-50 w vahel 1,5 ei istu aga see mõeldud suust kopsu stiilis tõmbamiseks mida ma ei harrasta. Pritsimise süü võib olla vedelikus, pead ei anna kuid see üks võimalik süü.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud soovituste eest, 40+w peal tõesti asi paranes, aga õigeks ikka ei saanud. Andis jube kuuma, sisuliselt maitseta auru. Pool päeva sai imeda, siis viskas kopa ette.

Leidsin õnneks ühe valmiskeeratud 0.7 oomise coili subtanki karbist, panin rba decki ning nüüd saab jälle täiega schnitzelhaus v2 nautida.

 

Siinkohal tervitused kokteilimeister walcile!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen täheldanud, et need uued vertical OCC colid hakkavad suht kiirelt kärsakat andma. Üks 1,5ohmine kestis mul ainult 2-3 päeva ja siis oli kärssanud vati maitse taga. Kasutasin Liqua vedelikku ja sikutasin 17W-ga. Vanemate horisontaalsetega seda muret ei olnud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanger oma "vanade" 0,5 oomiste coilidega ikka supper hea, kestavad kaua jne... sama vertical coili pole palju katsetanud 1-2 tükki, kohe proovin veel ilmselt... :D muidu auru kogus hea nende poolt aga kestvus väiksem kui tavalistel.....  Nikkel coil peab ka miskit vahepealset,pigem rohkem, kui vertical coil, maitse hea ja performance ka hea... igati rahul miniga... jutt siis stock coilidest.....  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsiks ka abi. Klient soetas need uued vertical occ coilid ja räägib, et ööga on Subtank Mini õhuavadest korralik loik lauale lekkinud. Hetkel kasutusel neljas coil juba. Vedelikke on vedelamaid aga ka üks 50/50, mis peaks olema juba enamvähem ju? Ehk on kellelegi kusagil silma jäänud selline teema ja lahendus probleemile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...