Jump to content
E-sigareti foorum
walc

DNA40 ehk nikli keeramise kunst

Recommended Posts

Nüüd mind hakkas kohe huvitama. Targemad mehed rääkige. Mida ja kui palju mõjutb see kui puhas on. Nt 99% vs 99,5%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin teise nurga alt vastata. Mul bassein ja selle küljes on soolakatasülaator, teeb soolast kloori. Peab lasutama 99,7% joodivaba soola, alla selle ei soovitata, meil poes enamus 99,3% kui ma õigesti mäletan. Vaid üks vastab nõuetele. Ei pidanud hästi töötama :roll:

 

See puhta näitlik, et mingi vahe kusagil on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni200 loetakse 99%+ puhtusega niklit, aga "õige" on 99.6%, selle järgi on ka DNA40 kiip kalibreeritud. http://www.specialmetals.com/documents/Nickel%20200%20&%20201.pdf

 

Ehk siis, mida madalam on puhtus, seda rohkem muud "sodi" on sees, samas üle 99.6% ka ei soovita, sest siis ei pruugi kiip normaalselt toimida, lisaks on 99.9% nikkel liiga pehme, takistus vale jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus sa asud?

tuleb ju 1€ odavam kui sa ise telliksid, transa 3€, kui sulle saada, siis tuleb ju smartpost otsa?

Ma tööle lähen siis tellin, eks anna teada, mida ja palju vaja, kui soovid :)

ma tellin saksa lehelt https://shop.strato.de/epages/63862298.sf/sec734f48ce4f/?ObjectPath=/Shops/63862298/Products/Ni-0.32/SubProducts/Ni0.32-10m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutasin, terve € sain alla  :P


Tellitud :)


https://www.dropbox.com/s/0uvvdbjqximdnzb/20150303_130440.jpg?dl=0

Panin koili paika, väga mööda mahla kanalitest   :?

0,15 takistus.

Panin vist vatti ka palju, suht maitsetu aur tuleb


https://www.dropbox.com/s/an51xk74gd0u2i5/20150303_131353.jpg?dl=0


Otse kruvi alla ei saanud panna, no ei seisa rsk. Nautuke rohkem keerad tuleb välja. Kruvi pead pole siledad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coil näeb juba hea välja :idea:  Vatti ei oska kommenteerida, pole sellise decki peale ehitanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ei saa isiklikult aru, et oleks mingi maitsevahe. Äkki ikka vatti liiast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coil ise ilus, aga täiesti valesti ja viltu panid coili :) Otsad peaks minema ikkagi mahlakanalite peale, vatti ka palju jah. Lisaks vaata, et coil oleks ikka õhuava peal. Pilt ka milline ja kuidas coil/vatt peaks olema.

4a36494a662c88eb84d6bc9f86fe2a4d.jpg

 

Ja siis ka videoõpetus, ni200 traadiga dryburni ära tee :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No sellega võrreldes läks kõik piixu

kebisin 20 min, väga sitt oli neid jalgu panna pealegi videos on vahedeta coil,sellega parem piixuda. 

Krt võtta lahti ja teha uus 8-) ?

Vatti panin rohkem, sest muidu poleks kanalini ulatunud


See polnud nikkel mida burnis, traat oli jube jäik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, temal pole nikkel :) Seetõttu ma ütlesingi, et sa ära dryburni. Ma arvan, et sa saad sama traadiga teha, vaja lihtsalt jalad enne valmis painutada, et nad sinna aukudesse läheks ilusti ja, et siis coil lääks kruvidega võrreldes risti (Ei pea olema ideaalselt 90 kraadi, võib olla ka väikse nurga all, aga mitte palju, muidu jääb vatt pikaks ja ei wicki normaalselt). See, et vatti on rohkem pole ka hullu, kuna vähemaks saab alati lõigata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oot, kebin, kohe varsti pilt


Tyr traat murdus jala juurest ära, fakk. Pehme rsk


Ja emm ei tule välja


Oi blin, ammu oleks tehtud kui traat poleks murdunud


https://www.dropbox.com/s/7ndda4bf6jefi07/20150303_143614.jpg?dl=0


https://www.dropbox.com/s/e1il94c5cal5aim/20150303_144344.jpg?dl=0

Eelmine oli kuidagi kobedam  :D

Vati lõikasin rõnga juurest nagu videos


Coil vajus vist liiga alla, õhku ei tule nii hästi peale kui ennem, aga käib vist küll tänaseks. Kerge kopp ees  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmine coil nägi jah kobedam välja, aga ega ilu kõlba patta panna, nüüd vähemalt asetus õige :) Vaata, et vatti liiga alla ei suru, pehmelt paigutad alla ja kui mahla piisavalt peale ei tule, siis võiksid hääästi vähekese sinna mahlakanali juurde väikese vahe teha, nii, et valgust õrnalt paista oleks kui sisse vaadata (kui mõistad mida ma öelda tahan :)

 

Ära siis unusta "New coil" määrata ja anna tulemustest teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuda ma new coil määran?

Ennem korraks viskas seda teksti, aga kui ära kruvin ja tagasi, siis ei tule. 0,15 näitab

Aga nüüd jälle see termo kõigub kahtlaselt liiga palju, watit tähendab. Temp205

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peabki kõikuma :) Kui sul coil nüüd soe, siis hilja juba, mod ja clearo peavad maha jahtuma toatemperatuurile. Alati kui uue coili paned ja mod ise ei paku, siis paned korra näpuluku peale (5x powerit) krutid clearo maha (või nii, et enam ühendust ei annaks) ja siis tagasi ning siis proovid uuesti tulistada - peaks uuesti pakkuma, et new coil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit:

Võtsin aku tagant, viskas ,17 peale ja enam watid ei kõigu nii hullusti   :idea: . See ongi uue coili määramine  ?   :D

Nupule vajutamisel viskab korra 35w peale, kuigi 29 määratud, aga see vist pidigi nii olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peabki kõikuma :) Kui sul coil nüüd soe, siis hilja juba, mod ja clearo peavad maha jahtuma toatemperatuurile. Alati kui uue coili paned ja mod ise ei paku, siis paned korra näpuluku peale (5x powerit) krutid clearo maha (või nii, et enam ühendust ei annaks) ja siis tagasi ning siis proovid uuesti tulistada - peaks uuesti pakkuma, et new coil.

Pakub ka ilma lukustamata. Aga mitte alati. Vähemalt minul.

 

Lihtsalt tuleb fire nuppu vajutada, kui clearo maas. Siis ta otsib seda ja kui peale kruttida, siis jälle küsib...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakub ka ilma lukustamata. Aga mitte alati. Vähemalt minul.

 

Lihtsalt tuleb fire nuppu vajutada, kui clearo maas. Siis ta otsib seda ja kui peale kruttida, siis jälle küsib...

Jah, nii saab tavaliselt ka. Ja kui üldse ei saa, siis aku välja (pole ise pidanud tegema).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkas kõikuma, 0,21 näitab, samas enne seda watid hakkasid kõvasti hyppama. Keerasin maha panin tagasi, enam nii ei hyppa.

Ei saa ma sellest aru  :(


Eks paista kas jääb pidama.

Mis traat delta rba peaga kaasas on?


Üle 0,2 tc enam ei tööta?

Temp igatahes liigub ja kenasti masin funkab. Maitse on ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...